Goniec.pl
"Na wspólnej"

Screen "Na wspólnej" TVN

Piotr Nowak został wyrzucony z planu serialu "Na wspólnej". Aktor odmówił wykonania testu na koronawirusa

25 Listopada 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

Piotr Nowak został wyrzucony z planu serialu "Na wspólnej" po tym, jak odmówił wykonania testu na koronawirusa. Aktor, wcielający się w produkcji w rolę Marcina Bialskiego, nie kryje się ze swoimi antyszczepionkowymi poglądami. Biuro Prasowe TVN Grupy Discovery wydało specjalne oświadczenie w tej sprawie.

Piotr Nowak miał kategorycznie odmówić udziału w badaniu, co poskutkowało wyproszeniem go ze studia. Doniesienia potwierdzili przedstawiciele TVN Grupy Discovery.

Morawiecki i Merkel

Morawiecki spotkał się z Merkel, a teraz wyszedł po Polaków. Powiedział, co się stanie

CZYTAJ DALEJ

Gwiazdor "Na wspólnej" został wyrzucony z planu serialu

Piotr Nowak już wcześniej otwarcie dzielił się swoimi poglądami antyszczepionkowymi za pomocą mediów społecznościowych. Aktor miał zamieścić w sieci post, który dawał do zrozumienia, że nie wierzy on w koronawirusa, a pandemia, według niego, to spisek firm farmaceutycznych

Aktor próbował udowodnić, że liczba zgonów z powodu COVID-19 to zaledwie niewielka część wszystkich zgonów, do jakich codziennie dochodzi w Polsce – opisuje Interia.

Dalszy ciąg artykułu pod materiałem wideo

W ostatnich dniach, z powodu wzrastającego zagrożenia epidemicznego, TVN Grupa Discovery wprowadziła jeszcze surowsze restrykcje sanitarne dla swoich pracowników, którzy aktualnie biorą udział w nagraniach dla ich stacji. Piotr Nowak nie został dopuszczony do pracy, bowiem nie zastosował się do wymogu wykonania testu na koronawirusa przed wejściem do studia.

Od początku trwania pandemii w produkcjach TVN Grupa Discovery, w tym "Na Wspólnej", wszystkich zatrudnionych obowiązują zasady higieniczno-sanitarne mające na celu chronić przed COVID-19. Naszym priorytetem jest zapewnienie wszystkim pracownikom komfortowych warunków pracy i ograniczenie zakażenia. Jednocześnie dążymy do tego, aby widzowie nieprzerwanie mogli oglądać ulubione programy i seriale. Dlatego na planie zdjęciowym jest obowiązek wykonywania testów, o czym każdy zostaje poinformowany z wyprzedzeniem i wyraża na to zgodę – poinformowali przedstawiciele Grupy Discovery w oświadczeniu.

Piotr Nowak odmówił wykonania testu na koronawirusa

Jak podkreśliło w komunikacie biuro prasowe TVN Grupy Discovery, aktualnie "badania odbywają się regularnie i obowiązują wszystkich, bez wyjątku". Odmowa wykonania testu przez gwiazdora serialu była więc podstawą, do odesłania go do domu. Na razie nie wiadomo, czy zachowanie gwiazdora nie będzie miało wpływu na jego dalszą współpracę ze stacją.

- Piotr Nowak odmówił wykonania testu. W tej sytuacji, żeby nie narażać innych na ryzyko ewentualnego zakażenia, produkcja "Na Wspólnej" nie mogła pozwolić na wejście aktora na plan. Ciągłość pracy została utrzymana i nie ma wpływu na emisję odcinków – wyjaśniono w oficjalnym komunikacie.

Zadziwiające ustalenia, właśnie się okazało. Po śmierci Durczoka TVN będzie miał kłopoty?

Slajd 1 z 6

Do KRRiT wpłynęła skarga dotycząca materiału wyemitowanego w "Faktach" TVN w dniu śmierci Kamila Durczoka. Chodzi o reportaż na temat dziennikarza, który przygotował program informacyjny. / fot. KASIA ZAREMBA/AGENCJA SE/East News

KRRiT przyjmuje skargę

Jak donosi portal Wirtualne Media, do KRRiT wpłynęła skarga dotycząca materiału wyemitowanego w "Faktach" TVN w dniu śmierci Kamila Durczoka. Chodzi o reportaż na temat dziennikarza, który przygotował program informacyjny. / fot. KASIA ZAREMBA/AGENCJA SE/East News

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: TVN Grupa Discovery


Monika MajkoAutor

Najchętniej piszę o wydarzeniach lokalnych i kulturze. Hobbystycznie związana jestem z kobiecą sceną muzyczną. Pochodzę znad morza i uwielbiam wszelkie sporty wodne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: monika.majko@goniec.pl

Podobne artykuły

Anna Jurksztowicz

Gwiazdy

Anna Jurksztowicz i Krzesimir Dębski rozwodzą się. Kompozytor miał zdradzać żonę

Czytaj więcej >
Instagram/m_wisniewski1972

Gwiazdy

Syn Michała Wiśniewskiego pochwalił się sukcesem. Jego kariera nabierze tempa?

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Robert Janowski prosi o pomoc w akcji charytatywnej

Czytaj więcej >
Sylwia Grzeszczak

Gwiazdy

Kim jest mąż Sylwii Grzeszczak? To znany polski raper

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Gwiazdy

Restauracja Magdy Gessler oferuje świąteczny catering. Ceny niektórych dań zaskakują

Czytaj więcej >
Dorota Wellman i Marcin Prokop

Gwiazdy

Milionerzy TVN: Pytanie zupełnie zaskoczyło Marcina Prokopa i Dorotę Wellman

Czytaj więcej >