Goniec.pl
Ranczo jak wygląda

YouTube Kazimierz Lux screen z materiału "Ranczo Wilkowyje – wersja rozszerzona"

Niebywałe, jak wygląda dziś Hadziuk z "Rancza"

18 Maja 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Serial "Ranczo" wzbudził wielką sympatię wśród widzów. Złożyły się na to między innymi dobrze napisane postaci. Wspaniałą pracę włożyli też aktorzy, którzy dali im życie. Wielu widzów polubiło grupę mieszkańców Wilkowyj, która codziennie zasiadała na ławce pod sklepem. Wśród nich był między innymi Hadziuk. Dzisiaj fani produkcji mogliby go nie poznać.

Wśród polskich seriali „Ranczo” okazało się prawdziwym hitem. Widzowie śledzili losy mieszkańców Wilkowyj z wypiekami na twarzy. Fani serialu szybko znaleźli swoich ulubieńców, którym kibicowali aż do zakończenia serii. Obecnie wiele się spekuluje na temat zrobienia kontynuacji – tym razem filmowej.

Wiadomość o śmierci Pawła Królikowskiego okazała się dla widzów „Rancza” ogromnym ciosem. Serialowy Kusy należał do jednej z najciekawszych i najbardziej lubianych postaci produkcji. Niestety aktor odszedł po długiej chorobie 27 lutego 2020 roku. Po tej tragedii zawieszono rozmowy na temat nakręcenia nowego filmu o mieszkańcach Wilkowyi.

Jak zmienili się bohaterowie „Rancza”

Choć większość widzów „Rancza” skupiało się na losach braci bliźniaków – wójta i księdza – oraz relacji Kusego z Lucy, to pozostali bohaterowie także szybko znaleźli swoich fanów. Sympatią widzów cieszyli się także mieszkańcy, którzy codziennie przesiadywali na ławce pod sklepem.

Mowa oczywiście o Solejuku, Stachu, Piterku i Hadziuku. Czwórka kolegów wpadała na wiele pomysłów. Nie wszystkie jednak były dobrze przemyślane. Warto przypomnieć, że w pierwszej serii Hadziuk i Solejuk porwali Lucy dla okupu.

[EMBED-243]

Bohaterowie – mówiąc delikatnie – nie stronili od alkoholu. Ich wygląd również pozostawiał wiele do życzenia. Jednak nie dało się ich nie lubić. Wielu widzów nie wie, że na co dzień prezentują się zupełnie inaczej.

Niedawno w mediach społecznościowych pojawiło się zdjęcie Hadziuka. Wielu widzów prawdopodobnie nie poznałoby go zbyt szybko. Bogdan Kalus – aktor wcielił się w jego postać – nie przypomina na co dzień bohatera z ławeczki.

Hadziuk z „Rancza” nie do poznania

Okazuje się, że na co dzień aktor znany z „Rancza” nosi się zupełnie inaczej niż jego serialowa postać. Bogdan Klaus stawia na klasyczną i elegancką męską modę. Zazwyczaj można go zobaczyć w swetrach, koszulach i chustach.

Choć Instagram aktora nie bije rekordów popularności, to warto na niego zajrzeć, ponieważ można znaleźć interesujące treści. Niedawno Bogdan Klaus pochwalił się przepysznym i tradycyjnym posiłkiem, który niejedną osobę może postawić na nogi.

Na zdjęciu widzimy, jak serialowy Hadziuk trzyma zsiadłe mleko i placki ziemniaczane. Nie da się też ukryć, że wygląda nienagannie. W oczy rzucają się równo przystrzyżona broda i stylowe okulary. Poznalibyście?

  • Córka Katarzyny Dowbor to zjawiskowa piękność. Niewielu wie, kto jest jej ojcem

  • Wielka awaria systemu do wystawiania e-recept w całej Polsce

  • Czajka zbierał pieniądze na pogrzeb mamy. Powiedział, na co je wydał

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Super Express

Podobne artykuły

Michał Wiśniewski napisał intymny list do mamy

Gwiazdy

Michał Wiśniewski napisał list do matki. Nawiązał do problemów z dzieciństwa

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >
Dariusz Szpakowski

Gwiazdy

Wpadka za wpadką na żywo w TVP. Internauci są bezlitośni dla Dariusza Szpakowskiego

Czytaj więcej >