Goniec.pl
zrzut ekranu, Twitter @Thando - Ntsikasaunty

zrzut ekranu, Twitter @Thando - Ntsikasaunty

Meghan Markle i księżna Kate wśród tłumu żałobników. Powiało chłodem to mało powiedziane

15 Września 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Pożegnanie zmarłej królowej trwa nie tylko podczas samej ceremonii pogrzebowej, ale również wcześniej. W ciągu kilku dni każdy, kto chce – obywatele, pracownicy „Royalsów” i polityczne persony – może, a nawet powinien oddać hołd Elżbiecie II. Na takich uroczystościach nie mogło zabraknąć członków rodziny królewskiej, m.in. księżnej Meghan Markle i księżnej Kate z małżonkami. Kilka chwil ich bezpośredniej konfrontacji mrozi krew w żyłach. Cieplej było nawet na Arktyce.

W ciągu zaledwie kilku dni coraz więcej ludzi pogłębiło swoją wiedzę na temat brytyjskiego rodu Windsorów. Każdy, kto śledzi losy królowej i jej arystokratycznej rodziny wie, jak problematyczna jest obecność w tym gronie pewnej Amerykanki o nieco ciemniejszym kolorze skóry. Plotek było (i jest) mnóstwo.

meghan markle

Kobieta kompletnie zignorowała Meghan Markle. Nagranie sprzed zamku Windsor hitem sieci

CZYTAJ DALEJ

Meghan Markle poślubiła rudowłosego księcia Harrego, jednak to małżeństwo nie znalazło uznania na królewskich salonach. Z umiarkowanym powodzeniem dogadują się z pozostałymi członkami dynastii, a o powodach tych niesnasek pisaliśmy wielokrotnie, np. w artykule poniżej.

Książę William (następca tronu) oraz jego młodszy brat, książę Harry wraz z małżonkami wzięli udział w uroczystościach pożegnalnych przed zamkiem Windsor. Na miejscu zgromadziła się całkiem spora rzesza poddanych, chcieli godnie i z należytą celebracją pozwolić odejść swojej władczyni.

Księżna Kate zakłopotała księżną Meghan

Powiedzieć, że arystokraci stanęli „ramię w ramię” to przesada, jednak postanowili wyzbyć się wszelkich animozji i wspólnie, z klasą przygotować się do pogrzebu panującej na tronie przez 70-lat monarchini. Brzmi zbyt pięknie? No właśnie…

Na nagraniu zamieszczonym w sieci uwieczniono moment bliskiego spotkania księżnej Walii z księżną Sussex. Dało się wyczuć, że atmosfera pomiędzy nimi jest niezwykle napięta. Specjalistka od mowy ciała została poproszona o przeanalizowanie ich zachowania. Ekspertka zauważyła, że kobiety nie pałały chęcią spoglądania sobie głęboko w oczy.

W trakcie pochodu przed zamkiem Windsor doszło jednak do krępującej sytuacji, gdyż wzrok księżnych, pomimo obopólnych starań, jednak się spotkał. Jak ocenia specjalistka, żona byłego członka brytyjskich sił powietrznych czuła się niezwykle zakłopotana tym faktem i nie do końca wiedziała, co ma robić.


W nerwowej sytuacji (niczym Małgorzata Rozenek – szczegóły tutaj) zaczęła dotykać swoje włosy, jednak szybko się zreflektowała i zaczęła, odwracając się od szwagierki, machać do tłumu.

- Kate próbowała zamrozić Meghan spojrzeniem. William chciał to zatrzymać i nerwowo zaczął machać do tłumu. Warto też spojrzeć na Markle, która czuła się ewidentnie nieswojo – można to zauważyć w sposobie, w jaki pochyliła głowę, zrobiła krok w bok i odwróciła się od Kate. Ręka Meghan uniosła się z wahaniem, jakby chciała pomachać, ale zatrzymała się w powietrzu – analizuje profesjonalistka od mowy ciała.

Ach, te królewskie koligacje. Gdy przyjrzeć się bliżej, to nie wszystko wygląda tak pięknie, jak a obrazku. Co sądzicie o zaistniałej sytuacji? Czy Meghan Markle zasłużyła na tak oziębłe traktowanie ze strony żony brata? Czym sobie zawiniła?

YouTube/Netflix; Rotten Tomatoes Classic Trailers; Monolith Films

Królowa Elżbieta była częstą bohaterką filmów i seriali. Tak przedstawiano ją na ekranie

Postać królowej Elżbiety wielokrotnie interpretowana była przez największe filmowe gwiazdy. Która z nich wypadła w tej roli najlepiej?

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Jastrząb Post, Goniec

Tagi:

Kacper KulpickiAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kacper.kulpicki@goniec.pl

Podobne artykuły

Jacek Kurski wyśmiany w Szkle kontaktowym. Foto: Pawel Wodzynski/East News / screen z programu szkło kontaktowe, tvn24, 2022

Gwiazdy

Jacek Kurski wyśmiany w TVN24. Sianecki przypomniał, co były prezes TVP zrobił 8 lat temu

Czytaj więcej >
ALeksandra Kwaśniewska zapowiada kolejny live z tatą. Foto: Instagram @aleksandraleksandrowna

Gwiazdy

Aleksandra Kwaśniewska przekazała świetne informacje. Kolejny live z jej ojcem już za kilka dni

Czytaj więcej >
Meghan Markle i ksiażę Harry. Jak się poznali? Foto: Janet Mayer / SplashNews.com/East News

Gwiazdy

Wszyscy się mylili. Wydało się, jak poznali się Meghan Markle i książę Harry

Czytaj więcej >
Chłopaki do wzięcia Marcin Flis opłakuje ojca. Fot: screen z programu Chłopaki do wzięcia, Polsat Play, 2022

Gwiazdy

"Chłopaki do wzięcia". Marcin Flis przeżył rodzinną tragedię. Rozpłakał się przed kamerami

Czytaj więcej >
Stanisław Soyka ma problemy ze zdtowiem. Foto: Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

Stanisław Soyka odwołał koncert z powodu "ciężkiej niedyspozycji zdrowotnej"

Czytaj więcej >
Łukasz Nowicki mówi o zmarłym ojcu. Foto: TRICOLORS/East News /  Mateusz Kostka, CC BY-SA 4.0 , via Wikimedia Commons

Gwiazdy

Łukasz Nowicki przerwał milczenie po śmierci Jana Nowickiego. "Zastygłem"

Czytaj więcej >