Goniec.pl
Panna młoda

Pixabay.com Free-Photos

Mieli ślub jak z bajki. Dzień później mąż rzucił w żonę obrączką i zażądał rozwodu

20 Września 2021

Autor tekstu:

Bartłomiej Cieślak

Udostępnij:

Jillian Kotzer miała ślub jak z bajki i niewątpliwie spodziewała się, że resztę życia spędzi ze swoim wybrankiem. Jej sielanka trwała jednak wyjątkowo krótko, bowiem już następnego dnia po uroczystości pan młody rzucił w nią obrączką i zarządał rozwodu. Wszystkiemu była winna teściowa, która była zazdrosna o synową.

Dramatyczną historię, której niestety była centralną postacią, Jillian Kotzer opowiedziała na TikToku. Nagranie zabrało prawie 3 mln reakcji i zostało skomentowane ponad 25 tys. razy. Nic jednak dziwnego, bowiem opowiedziana historia może mrozić krew w żyłach.

krzysztof krawczyk junior ojciec

Krawczyk junior podważył testament ojca. Ewa Krawczyk może być wściekła

CZYTAJ DALEJ

Jillian wzięła ślub na plaży na prywatnej wyspie w Meksyku. Brzmi jak spełnienie marzeń milionów kobiet na całym świecie, jednak chyba żadna nie chciałaby doświadczyć tego, co spotkało pannę młodą już następnego dnia po tej cudownej uroczystości.

Okazało się, że matka jej świeżo poślubionego męża zrobiła synowi awanturę o to, że zbyt dużo czasu poświęca Jillian, a zbyt mało jej. Postawiła mu więc ultimatum i mężczyzna wybrał matkę zamiast kobiety, której ślubował miłość i wierność do końca życia zaledwie 24 godziny wcześniej.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Wydawać by się mogło, że tak nagły koniec małżeństwa, do tego z tak zaskakującego powodu, to najgorsze, co mogło się wydarzyć, ale Jillian dopiero zaczęła swoją historię.

Teściowa z piekła rodem zdążyła jeszcze uderzyć ją w twarz i powiedzieć, że jest "małą s**ą" i jej nienawidzi. Zabroniła też synowi spotykać się z żoną, co miało dla Jillian o tyle duże znaczenie, że gdy wrócili z Meksyku do Kanady, w kraju panowała pandemia koronawirusa, a ona nie mogła wrócić do mieszkania, w którym przed wyjazdem razem mieszkali.

Mężczyzna zażądał też rozwodu, ale jednocześnie oznajmił, że na trzy lata wyjeżdża do RPA, więc dopiero po jego powrocie mogą dopełnić wszelkich formalności. Jillian ze złości postanowiła zablokować jego numer i wszelkie konta w mediach społecznościowych, więc mąż zaczął tworzyć fałszywe konta, by ją szpiegować i prześladować.

Na koniec okazało się, że mężczyzna dowiedział się, gdzie Jillian chodzi na siłownię i czekał tam na nią. Dał jej rybkę, a wszystkim powiedział, że jest psychopatką i prześladowczynią.

Jesteś mądrzejszy od 5-klasisty? 10 pytań z podstawówki, na których wyłoży się większość dorosłych

Pytanie 1 z 10

Który przypadek odpowiada na pytania "komu? czemu?"

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: TikTok

Bartłomiej CieślakAutor

Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego. Przez wiele lat redaktor, obecnie wydawca. Interesuję się literaturą, popkulturą i grami planszowymi.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: bartlomiej.cieslak@goniec.pl

Podobne artykuły

Lekcje religii

Lifestyle

Księża straszą dzieci w szkołach. Treść ulotki oburzyła rodziców

Czytaj więcej >
Biedronka

Lifestyle

W Biedronce przyłapała męża na zdradzie

Czytaj więcej >
zakupy

Lifestyle

Zaprosiła teściową do siebie, mało nie umarła ze wstydu

Czytaj więcej >
panna młoda

Lifestyle

Zginęła kilka dni przed ślubem. Rok później jej ojciec dostał list

Czytaj więcej >
Prezydent pokazał wypracowanie ucznia

Lifestyle

Prezydent Sosnowca pokazał wzruszającą pracę domową ucznia

Czytaj więcej >

Lifestyle

Dostała zaproszenie na ślub z zakazem palenia

Czytaj więcej >