Goniec.pl
"Mam talent!" jak wygląda

YouTube TVN Talent Show screen z materiału „Trzylatek recytuje „Pana Tadeusza”! Jurorzy zaniemówili! [Mam Talent!]”

Mając 3 lata podbił serca Polaków. Od występu w "Mam Talent" minęło 7 lat, wiemy jak wygląda

13 Maja 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Mając 3 lata, Rafał Szołtysik powalił Polaków na kolana podczas występu w popularnym programie "Mam talent!". Chłopiec rozkochał w sobie zarówno jurorów, jak i publiczność. Po 7 latach zmienił się nie do poznania. Znamy dalsze losy cudownego dziecka, który został jednym z najsłynniejszych młodych uczestników talent show stacji TVN.

„Mam talent!” to jeden z najpopularniejszych programów stacji TVN. Występy uczestników często wywoływały duże emocje zarówno wśród publiczności, jak i jurorów, którzy nie zawsze się ze sobą zgadzali. Szczególną uwagę zwracali na siebie najmłodsi uczestnicy wielkiego talent show.

Jednym z maluchów, którzy zasłynęli w „Mam talent!”, był 3-letni wówczas Rafał Szołtysik. Uczestnik polskiej edycji programu pojawił się na scenie i rozkochał w sobie widzów. Od tego momentu minęło już wiele lat. Wiemy, jak dzisiaj wygląda genialny chłopiec.

Mając 3 lata, zaskoczył widzów „Mam talent!”

W wielu odcinkach „Mam talent!” widzowie mieli okazję zobaczyć, że występy w popularnym programie nie są proste. Uczestnicy nieraz nie radzili sobie ze stresem i to, co w warunkach domowych opracowali do perfekcji, stawało się znacznie trudniejsze do pokazania prze kamerami i publicznością.

Dlatego wątpliwości szczególnie budziły występy najmłodszych, którzy mogli nie być przygotowani na poniesienie porażki na oczach tylu osób. Jednak szybko okazało się, że utalentowane dzieciaki potrafiły naprawdę rozpalić publikę o raz jurorów, którzy bywali bardzo surowi.

[EMBED-243]

Wśród cudownych dzieciaków, którzy na długo zostali w pamięci fanów talent show, znalazł się między innymi Rafał Szołtysik. Chłopiec stanął na scenie i wyrecytował „Pana Tadeusza”. undefinedMiał wówczas zaledwie 3 lata. Nagranie z jego udziałem, które na platformie YouTube opublikował kanał TVN Talent Show, stało się prawdziwym hitem.

Bohater „Mam talent!” niedawno świętował 10. urodziny

Podczas występu w „Mam talent!” Rafał Szołtysik pojawił się w specjalnym kostiumie. Pochodzący z Piekar Śląskich 3-latek wyrecytował „Pana Tadeusza”. Ten wyjątkowy uczestnik dodał epopei narodowej regionalnego zabarwienia.

Recytując inwokację, Rafał Szołtysik nie zapomniał o charakterystycznym śląskim akcencie. Zdumiewające jest to, że do recytacji tego dzieła przygotowywał się przez pół życia. Jego talent chwycił za serca mnóstwo widzów.

Jak przyznali jego rodzice, chłopiec sam z siebie uczył się „Pana Tadeusza”. Takie książki czytali mu przed snem. Zdaniem mamy uczestnika „Mam talent!” Rafał odziedziczył talent recytatorski po swoim ojcu.

Niedawno genialne dziecko świętowało swoje 10. urodziny. W mediach społecznościowych pojawiło się też zdjęcie Rafała Szołtysika. Nie wiemy jeszcze, czy wiąże swoją przyszłość z mediami. Na kolejne sukcesy trzeba będzie pewnie poczekać. Poniżej publikujemy fotografie młodego zdolnego. Poznajecie utalentowanego chłopaka?

[EMBED-762]

[EMBED-763]

  • Syn Krawczyka przerwał milczenie. Odważne wyznanie w programie "UWAGA TVN"

  • Nie żyje aktor Ferdynand Matysik

  • OGAE Poll wskazało faworyta Eurowizji. Szanse Brzozowskiego określono na zero

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >