Goniec.pl
Syn Krzysztofa Krawczyka jest ulicznym śpiewakiem

Syn Krzysztofa Krawczyka miał koszmarny wypadekŻródło:

Krzysztof Krawczyk Junior śpiewa przeboje ojca na ulicy

18 Maja 2021

Autor tekstu:

Irmina Jach

Udostępnij:

Krzysztof Krawczyk Junior został zauważony podczas ulicznego występu. Potomek legendarnego piosenkarza śpiewał dla przechodniów największe przeboje swojego ojca. Internauci są pod ogromnym wrażeniem, uważają, że syn artysty odziedziczył po nim talent wokalny.

Krzysztof Krawczyk Junior stał się w ostatnim czasie bardzo rozpoznawalną osobą. Wszystko za sprawą medialnego konfliktu, w który zaangażowani są żona zmarłego artysty Ewa Krawczyk, jego menadżer i przyjaciel Andrzej Kosmala i syn zmarłego wokalisty.

Syn Krzysztofa Krawczyka jest ulicznym śpiewakiem

47-latek był bohaterem programu „Uwaga TVN”. Na antenie stacji opowiadał o ciężkiej chorobie i skandalicznych warunkach, w jakich przyszło mu żyć. Z testamentu po artyście ma wynikać, że Krzysztof Krawczyk przepisał cały zgromadzony majątek żonie.

Obecnie trwa w tej sprawie postępowanie sądowe. Krzysztof Krawczyk Junior uważa, że należy mu się część spadku po ojcu, który nigdy nie interesował się jego wychowaniem. Mimo wszystko mężczyzna nie traci nadziei i z radością oddaje się swoim pasjom.

W przeszłości Krzysztof Krawczyk i jego syn nagrali wspólną płytę, która jeszcze nie pojawiła się na rynku. Mało kto wie, że 47-latek odziedziczył po ojcu talent wokalny. Wykorzystuje go, by zabawiać przechodniów na ulicy Piotrkowskiej w Łodzi.

Wideo z niesamowitego występu pojawiło się w mediach społecznościowych. Opublikowała je Katarzyna Filipiak, która nie ukrywa, że bardzo kibicuje potomkowi Krzysztofa Krawczyka. Junior wykonywał takie przeboje jak: „Parostatkiem” i „Jak minął dzień”.

Internauci nie kryją zachwytu głębokim głosem 47-latka. Niektórzy komentujący posuwają się do twierdzenia, że wykonania syna Krzysztofa Krawczyka do złudzenia przypominają oryginał. Trudno się nie zgodzić - głos Krzysztofa Krawczyka Juniora jest naprawdę podobny do głosu jego ojca.

- Częściej teraz słucham pana niż świętej pamięci tatę, seniora Krzysztofa. Życzę z serca powodzenia i wszystkiego najlepszego na dalsze lata - napisała jedna z użytkowniczek portalu Facebooku.

- Niewątpliwie ma pan to coś w barwie głosu po rodzicach, tylko więcej odwagi z mikrofonem i będzie ok. Pomyślności i powodzenia oraz dużo ciepła od dobrych ludzi - dodała inna.

  • Córka Katarzyny Dowbor to zjawiskowa piękność. Niewielu wie, kto jest jej ojcem

  • Wielka awaria systemu do wystawiania e-recept w całej Polsce

  • Czajka zbierał pieniądze na pogrzeb mamy. Powiedział, na co je wydał

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Radio ZET

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >