Goniec.pl
YouTube: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Krzysztof Jackowski fot. YouTube

Krzysztof Jackowski miał wizję o Morawieckim i Putinie. Padły niepokojące słowa

25 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Weronika Uszakiewicz

Krzysztof Jackowski przedstawił kolejne wizje. Tym razem słynny wizjoner z Człuchowa wypowiedział się na temat dalszych losów Polaków. Wspomniał o Mateuszu Morawieckim, prezesie NBP, a także Władimirze Putinie. Jasnowidz ostrzegł Polaków, a także zdradził, co zdarzy się w najbliższym czasie.

Krzysztof Jackowski przedstawia najnowsze wizje

Krzysztof Jackowski jest zdecydowanie najbardziej rozpoznawalnym jasnowidzem w naszym kraju. Mężczyzna przyczynił się do rozwiązania wielu spraw kryminalnych. 59-latek angażuje się w najbardziej medialne śledztwa. Zabrał między innymi głos w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek.

Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski przedstawił kolejną wizję. Ostrzegł mieszkańców Torunia

CZYTAJ DALEJ

Kontrowersyjny wizjoner od lat dzieli się swoimi wizjami z szerszym gronem odbiorców. Jak można się spodziewać, część z jego przepowiedni nigdy nie odnajduje swojego odzwierciedlenia w rzeczywistości, aczkolwiek czasami jego "proroctwa" się spełniają.

Ostatnio jasnowidz często dzieli się wizjami na temat przyszłości Polski. Tym razem odniósł się do sytuacji politycznej kraju. Jedna z jego domniemanych wizji dotyczy premiera Mateusza Morawieckiego.

- U niego też jest niepokój. Coś jakby było jasno zaplanowane, ale przez zdarzenia, które dzieją się teraz na świecie, następują pewne zmiany planów. Teraz dla niego jest coraz więcej dziwnych postanowień i u niego też jest lęk – stwierdził jasnowidz.

- To wygląda tak, jakby w tym, co się działo, w tym planie, Polska miała bardzo ugruntowaną pozycję. W tej chwili, przy tych zmianach, obawiam się, że Polska może być bardzo poważnie pomijana. Czuję, jakby on miał poczucie, że Polska jest w coś wmanewrowana – dodał.

Krzysztof Jackowski wypowiedział się także na temat prezesa Narodowego Banku Polskiego. Jasnowidz wyczuł u Adama Glapińskiego strach. - Moim zdaniem to jest poważny człowiek, który w obecnej kryzysowej sytuacji nie wie, jak się zachować - powiedział.

Mężczyzna przestrzegł również klientów banków przed gromadzeniem pieniędzy na kontach oszczędnościowych. - Czeka nas duże tąpnięcie ekonomiczne, takie, że będzie majstrowane przy naszych pieniądzach. Zostanie zachwiana wypłacalność banków. Staną się one bezsilne – stwierdził Jackowski.

Krzysztof Jackowski o Putinie

Jasnowidz wziął również pod lupę temat Władimira Putina. 59-latek przedstawił swoje zdanie na temat dalszych działań na Ukrainie. Wizje mężczyzny nie napawają optymizmem.

- Jeżeli dojdzie do zmasowanego ataku, to dojdzie w nim do jakiegoś porażenia. Do czegoś, co może bardzo poważnie zatruć środowisko. Albo coś będzie zrzucone, albo coś będzie zbombardowane na ziemi. Ja mam wrażenie, że jak się nic nie zmieni, to zmasowany atak może zdarzyć się w kwietniu, a do czerwca planuje on koniec – brzmi złowroga przepowiednia jasnowidza.

Krzysztof Jackowski regularnie publikuje swoje wizje za pośrednictwem platformy YouTube. Warto pamiętać jednak, że należy podchodzić do nich z dużym dystansem.

Pięć znaków zodiaku, które kłamią i oszukują jak najęte. Czy na liście jest Twój przyjaciel lub partner?

Niektóre znaki zodiaku nie wzbraniają się przed kłamstwem. Przedstawiamy, na kogo warto mieć oko.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie: nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc. 

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji, bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Weronika UszakiewiczAutor

Redaktorka portalu Goniec.pl. Z zawodu jest dziennikarką, z zamiłowania - artystką. W wolnych chwilach zajmuje się malarstwem. Uwielbia trzymające w napięciu książki i filmy kryminalne.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: weronika.uszakiewicz@goniec.pl

Podobne artykuły

Syn Andrzeja Chyry skradł show w TVN24. Widzowie myśleli, że się przesłyszeli

Gwiazdy

Syn Andrzeja Chyry skradł show w TVN24. Widzowie myśleli, że się przesłyszeli

Czytaj więcej >
Youtube/Trudno Być Katolikiem

Gwiazdy

Znany ksiądz porównał WOŚP do... hitlerowskich Niemiec. Czy nie jest mu wstyd?

Czytaj więcej >
Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk na wakacjach. Fot. Instagram @magda_boczarska

Gwiazdy

Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk na bajecznych wakacjach. Widoki zapierają dech

Czytaj więcej >
Justyna Steczkowska żąda horrendalnych cen za koncert z piosenkami Ewy Demarczyk. Fot. kapif /  kadr z występu Ewy Dearczyk, TVP Kultura

Gwiazdy

Astronomiczne ceny za bilety na koncert Justyny Steczkowskiej. Artystka tłumaczy, co zwiera się w tej kwocie

Czytaj więcej >
Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

W "Dzień Dobry TVN" popłynęły łzy. Rozmówczyni nie mogła wytrzymać, odebrało jej mowę

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Maciej Orłoś oburzony zachowaniem "Wiadomości" TVP wobec WOŚP. Grzmi o "rzetelności dziennikarskiej"

Czytaj więcej >