Goniec.pl
Królowe życia pierwsza komunia

instagram.com/queen_of_life_77

Królowa życia pokazała zdjęcia z komunii. Przepych większy niż na weselu

17 Maja 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Monika Chwajoł, którą widzowie mogą kojarzyć z popularnego programu "Królowe życia", wyprawiła córce uroczystość z okazji Pierwszej Komunii Świętej. Trzeba przyznać, że rodzinna impreza była zorganizowana z ogromnym rozmachem. Takich scen nie widzi się często nawet podczas wesel. Do mediów społecznościowych trafiły nagrania.

Program „Królowe życia” zapewnił popularność wielu uczestniczkom. Do grona faworytek internautów należą już Dagmara Kaźmierska, Sylwia Peretti czy Monika Chwajoł. Cała trójka cieszy się ogromnym zainteresowaniem w mediach społecznościowych. Tam fani mogą śledzić ich życie prywatne.

Uczestniczki programu „Królowe życia” zrobiły dzięki niemu prawdziwą karierę. Dagmara Kaźmierska ma już ponad milion obserwatorów na Instagramie. Podobnie jak jej koleżanki z telewizji nawiązała współpracę z różnymi markami, które reklamuje w mediach społecznościowych.

Monika Chwajoł z „Królowych życia” zorganizowała wielką imprezę

Wśród popularnych uczestniczek „Królowych życia” znalazła się Monika Chwajoł. Kobieta dołączyła do Dagmary Kaźmierskiej w sezonie 6. Widzowie poznali ją jako zaradną bizneswoman, która jest współwłaścicielką firmy transportowej.

Gwiazda nie narzeka też na swoje życie prywatne. Spełnia się jako szczęśliwa żona oraz mama Michelle i Nicole. Swój wzrost popularności po występie w programie postanowiła wykorzystać, zostając piosenkarką disco polo.

[EMBED-243]

Monika Chwajoł zdecydowała się też na rozwijanie własnej marki modowej. Jakiś czas temu jednak zdarzył się jej mały wypadek. Z powodu stanu zapalnego celebrytka musiała przejść kilka zabiegów chirurgicznych. W końcu „Królowa życia” wróciła do formy.

Niedawno miała kolejną okazję do radości. Jej córka Michelle przystąpiła do Pierwszej Komunii Świętej. Dumna mama wszystko nagrała i opublikowała na swoim Instagramie. Takiej uroczystości nikt się nie spodziewał.

Pierwsza Komunia Święta córki na miarę „Królowej życia”

Rozmach, z jakim „Królowa życia” zorganizowała uroczystość z okazji Pierwszej Komunii Świętej swojej córki, robi wrażenie. Niektórzy nie pozwalają sobie na taki przepych, wyprawiając wesele. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia, które trafiły do mediów społecznościowych.

Michelle przystąpiła do sakramentu w krakowskiej Bazylice Świętej Trójcy. Pod kościołem na dziewczynkę czekała biała dorożka z pozłacanymi elementami. Później było tylko lepiej. Impreza miała miejsce w ekskluzywnej restauracji.

Dekoracje w postaci balonów i czerwonego dywany pojawiły się już na schodach. Na sali trudno było oderwać wzrok od złotych dekoracji. Podczas uroczystości gościom towarzyszyła muzyka na żywo, którą muzyk grał na białym fortepianie.

Na koniec jeszcze drogie prezenty. Córka Moniki Chwajoł miała otrzymać między innymi zegarek marki Apple, iPhone’a 12 oraz wyrzutnię piłek tenisowych.

Fot. instagram.com/monikachwajol_official

Fot. instagram.com/monikachwajol_official

Fot. instagram.com/monikachwajol_official

  • Córka Katarzyny Dowbor to zjawiskowa piękność. Niewielu wie, kto jest jej ojcem

  • Wielka awaria systemu do wystawiania e-recept w całej Polsce

  • Czajka zbierał pieniądze na pogrzeb mamy. Powiedział, na co je wydał

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Radio ZET; Instagram

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >