Goniec.pl
Kamil Stoch po operacji

East News AFP

Kamil Stoch trafił do szpitala. Jest już po zaplanowanej operacji nogi

14 Maja 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Kamil Stoch wydał specjalny komunikat za pośrednictwem mediów społecznościowych, który mógł zaskoczyć fanów sportowca. Okazało się, że reprezentujący polską kadrę skoczek narciarski trafił do szpitala i przeszedł operację. Podczas zabiegu usunięto mu narośl kostną. Gwiazda zaznaczyła, że to przypadłość typowa dla osób uprawiających jego dyscyplinę.

Najnowsze zdjęcie opublikowane na Facebooku Kamila Stocha nie zostało zrobione na skoczni ani w domu. Na fotografii widzimy skoczka trzymającego kule ortopedyczne, który stoi pod szpitalem i na nodze ma opatrunek. Okazało się, że niedawno reprezentant Polski przeszedł zabieg – na szczęście niegroźny.

W komunikacie dołączonym do zdjęcia Kamil Stoch od razu postanowił uspokoić swoich fanów. Skoczek narciarski zapewnił, że wizyta w szpitalu była już wcześniej zaplanowana i z jego zdrowiem nie dzieje się nic groźnego. Dotknął go typowy dla skoczków problem.

Kamil Stoch już po operacji

Publikując wpis na Facebooku, Kamil Stoch wytłumaczył swoim fanom, że wcześniej już zaplanował zabieg w szpitalu, ponieważ zaczął zmagać się z dolegliwością, która często dotyka skoczków narciarskich. Choć to forma nowotworu, to jest bardzo łagodna. Sportowiec zaznaczył, że nie ma się czego bać.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez Kamila Stocha zabieg polegał na usunięciu narośli kostnej. Skoczek oświadczył, że jest już po operacji i czuje się dobrze. Zdradził też, że otrzymał wolny weekend. Fani mogli jednak się przestraszyć, widząc go chodzącego o kulach ortopedycznych.

[EMBED-243]

Reprezentant Polski jednak uśmiechał się przed obiektywem. Ujawnił także, że nie po raz pierwszy poddał się tego typu zabiegowi. Podobną operację przeszedł w grudniu 2014 roku. Niedawno dolegliwość pojawiła się jednak na drugiej nodze.

Kamil Stoch wraca do zdrowia po operacji

Wszystko wskazuje na to, że operacja Kamila Stocha się udała i nie ma powodów do obaw. Zgodnie z informacjami przekazanymi przez media zabieg usuwania narośli kostnej nie jest skomplikowany i nie niesie dużego niebezpieczeństwa.

Najprawdopodobniej 33-letni skoczek narciarski nie będzie długo wypoczywał w domu. Można się spodziewać, że wróci do treningów już za kilka dni. Teraz najpewniej będzie się jednak cieszył wolnym weekendem.

Fani czekają już z niecierpliwością, by zobaczyć, jaka formę zaprezentuje Kamil Stoch po zabiegu. Kibice chcą wreszcie oglądać wybitne skoki utalentowanego sportowca, zwłaszcza że w tym roku jego wyniki pozostawiały wiele do życzenia.

Podczas turnieju Mistrzostwa Świata w Oberstdorfie Kamil Stoch miał wyraźne problemy z formą. Skoczek nie ukrywał, że nie potrafi złapać dobrego rytmu i nie może znaleźć powodów kiepskiej dyspozycji. O jego problemach wiedział też Adam Małysz.

[EMBED-788]

  • Syn Krawczyka przerwał milczenie. Odważne wyznanie w programie "UWAGA TVN"

  • Nie żyje aktor Ferdynand Matysik

  • OGAE Poll wskazało faworyta Eurowizji. Szanse Brzozowskiego określono na zero

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >