Goniec.pl
"Mam Talent"

TRICOLORS/East News

Foremniak nagle zniknęła z "Mam talent". Niepokojące doniesienia o aktorce

11 Października 2021

Autor tekstu:

Ada Rymaszewska

Udostępnij:

Małgorzata Foremniak nie pojawiła się na nagraniu "Mam Talent". Aktorka po raz pierwszy od 13 lat była nieobecna za stołem jurorskim, co zaskoczyło wielu telewidzów. Media donoszą, że powodem zmiany jest zakażenie koronawirusem.

"Mam Talent" to znany i lubiany przez rzesze widzów program TVN. Od 13 lat nieprzerwanie gości w domach Polaków, bawiąc i zaskakując. Show kilkukrotnie zmieniało skład jurorski, ale od początku wierna formatowi pozostawała Małgorzata Foremniak. Wydarzenia ostatnich tygodni sprawiły jednak, że i jej zabrakło w fotelu jurorskim podczas ostatniego odcinka.

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Biedroń na proteście prounijnym: Lech Kaczyński wstydziłby się za swojego brata

CZYTAJ DALEJ

Jurorka nie pojawiła się na nagraniu

W minioną sobotę widzowie zostali zaskoczeni niespodziewaną zmianą w jury "Mam Talent". W programie nie pojawiła się Małgorzata Foremniak, a za stołem usiedli jedynie Agnieszka Chylińska i Jan Kliment. To pierwszy raz w historii show, gdy w nagraniach nie wzięła udziału znana z "Na dobre i na złe" aktorka.

Fakt nieobecności gwiazdy w składzie jurorskim zapowiedzieli już w poprzednim odcinku prowadzący program Marcin Prokop i Michał Kempa. - Było ich trzech, a zostało dwóch - powiedzieli tajemniczo. W związku ze zmianami głos Foremniak postanowiono przyznać Chylińskiej. Absurd ten wychwycili niezadowoleni fani programu, którzy pisali, że obecność Klimenta w takim układzie jest bez znaczenia.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

- Agnieszka ma 2 głosy to po KIEGO w ogóle Janek tam siedział, skoro jego glos był KOMPLETNIE BEZ ZNACZENIA??? - pisali jedni.

- Gdzie jest Małgorzata???? wróci czy w ogóle jej już nie będzie? bez niej to nie to samo - pytali drudzy. Wiele osób chciało wiedzieć, co stało się ze znaną aktorką i choć większość głosów była za tym, by powróciła ona na fotel jurora, zdarzały się też takie, które podkreślały, że odcinek był jendym z najciekawszych nawet przy nieobecności Foremniak.

Foremniak ma koronawirusa?

Pomimo dociekań fanow programu, produkcja nie zdecydowała się odpowiedzieć na pytania dotyczące braku gwiazdy w składzie jurorskim. Jednak, jak informuje portal Plejada, powodem nieobecności Małgorzaty może być pozytywny wynik testu na koronawirusa.

Infekcja jest bardzo możliwa, gdyż w ostatnim czasie aktorka bywała na licznych salonach w towarzystwie mnóstwa osób. Pod koniec września gościła na festiwalu filmowym w Gdyni, gdzie promowała film ze swoim udziałem.

Najbardziej żenujące paski z "Wiadomości TVP". Numer 10 przechodzi ludzkie pojęcie, brak słów

Slajd 1 z 10

Reforma sądownictwa

fot. screen z "Wiadomości TVP"

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

źródło: se.pl

Ada RymaszewskaAutor

Jestem absolwentką dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim, a obecnie studiuję politologię. Interesuję się polityką, lubię być na bieżąco z wydarzeniami z kraju i ze świata. W przeszłości byłam redaktorem portalu Kontakt24, odbyłam także praktyki w portalu biznesowym b2-biznes.pl, dla którego pisałam artykuły oraz staż w telewizji informacyjnej TVN24, gdzie zajmowałam się nagrywaniem krótkich materiałów.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: adrianna.rymaszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Gwiazdy

Zakończono śledztwo ws. śmierci wnuka Daniela Olbrychskiego

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Tomasz Ciachorowski uczęszcza do lekarzy przez udział w "Twoja twarz brzmi znajomo". Ma problem ze skórą

Czytaj więcej >
Stan zdrowia Bogumiły Wander nie uległ polepszeniu

Gwiazdy

Bogumiła Wander choruje na Alzheimera. Nie pamięta już, że była gwiazdą

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Edward Dymek został pochowany w kwaterze dla bezdomnych. Jego grób może przestać istnieć

Czytaj więcej >
Film o Beacie Kozidrak jednak nie powstanie

Gwiazdy

Miał powstać film o Beacie Kozidrak. Nieoficjalnie: Studio wycofało się z produkcji

Czytaj więcej >
Roman Płatek

Gwiazdy

Nie żyje aktor Roman Płatek

Czytaj więcej >