Goniec.pl
Dzieci Krzysztofa Krawczyka poszły w jego ślady

Żródło: Januarybratek, CC BY-SA 4.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0), via Wikimedia Commons

Dzieci Krzysztofa Krawczyka poszły w jego ślady

11 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Irmina Jach

Udostępnij:

Krzysztof Krawczyk wychowywał czwórkę dzieci. Wokalista doczekał się biologicznego syna. Postanowił adoptować także córki siostry swojej żony, Ewy Krawczyk. Wspierał je nie tylko finansowo, ale także uczestniczył w ich wychowaniu. Nic dziwne

Córki Krzysztofa Krawczyka często towarzyszyły mu podczas tras koncertowych. Przed laty w rozmowie z lokalnym serwisem wyznały, że śpiewały w chórkach. Na oficjalnej stronie internetowej muzyka wciąż można zobaczyć zdjęcia z koncertów, na których widać Sylwię Urbańczyk.

Dzieci Krzysztofa Krawczyka poszły w jego ślady

Dorosła dziś kobieta wciąż pozostaje bardzo aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Po śmierci ojczyma opublikowała w sieci jego czarno-białe zdjęcie. Gdy Krzysztof Krawczyk zakończył koncertowanie, zajęła się robieniem kariery w branży gastronomicznej. Za pośrednictwem internetu poszukiwała pracowników do sprzedaży lodów i gofrów. Wychowuje także syna, Wiktora.

Dwie pozostałe córki Krzysztofa Krawczyka, Barbara i Katarzyna, żyją poza światem show-biznesu. Kobiety, które również mogą pochwalić się występami scenicznymi u boku legendy, skoncentrowały się na życiu prywatnym. Znany ojczym długo wspierał je materialnie.

Krzysztof Krawczyk - poza adoptowanymi córkami - miał także syna, Krzysztofa Juniora. Relacja ojca i potomka była bardzo skomplikowana niemal od narodzin chłopca. Dziecko było owocem romansu wokalisty i piosenkarki Haliny Żytkowiak.

Dorosły dziś mężczyzna ciężko zniósł rozstanie rodziców w 1985 roku. Nie był w stanie wybaczyć ojcu, który zabrał go do Polski i wychowywał do szóstych urodzin. W rozmowie z dziennikarzami nie ukrywał jednak, że marzy o współpracy z ojcem przy produkcji musicalu opierającego się na biografii artysty.

Krzysztof Krawczyk Junior, podobnie jak legendarny wokalista, skupił się na karierze muzycznej. Mężczyzna jest ojcem syna, Bartka. Utrzymanie dziecka przez lata było powodem procesu sądowego pomiędzy Krzysztofem Krawczykiem a jego potomkiem.

Wnuk piosenkarza choruje na astmę oskrzelową i przewlekły nieżyt nosa. Lekarze podejrzewają u niego także padaczkę. Piosenkarza pozwała jego była synowa Aleksandra Wasela. Kobieta żaliła się w mediach na trudną sytuację finansową związaną z faktem, że niedawno urodziła czwarte dziecko, przez co nie jest w stanie podjąć pracy zawodowej.

Na rencie pozostawał także Krzysztof Krawczyk Junior. W 1988 roku mężczyzna uległ wypadkowi samochodowemu, na skutek czego cierpi na powtarzające się ataki padaczki pourazowej. Feralnego dnia auto prowadził jego ojciec.

Mężczyzna w licznych wywiadach przyznawał, że pomimo skomplikowanych relacji kocha swojego ojca. Z relacji znajomych wynika jednak, że nigdy nie wybaczył Krzysztofowi Krawczykowi błędów sprzed lat. Znacznie cieplejsze wspomnienia mają jego adoptowane córki, które nie ukrywają, że zawdzięczają piosenkarzowi wszystko, co osiągnęły w życiu.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Zgromadzeni żałobnicy pożegnali Krzysztofa Krawczyka

  • Wiele znanych osobistości pojawiło się na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka

  • Policja ostrzega przed niebezpiecznym przestępcą, który przebywa na wolności

Irmina JachAutor

Jestem absolwentką filologii polskiej. Przez ostatnie lata pracowałam jako specjalista ds. marketingu. W wolnym czasie czytam książki. Najchętniej sięgam po literaturę faktu. Interesuję się także tematyką kryminalną i polskim himalaizmem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Gwiazdy

Robert Makłowicz porównał Jarosława Kaczyńskiego do potrawy kuchni polskiej

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zenek Martyniuk zagra samego siebie w serialu "Lombard. Życie pod zastaw"

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Ola Kwaśniewska czuła się samotna. Kiepsko znosiła prezydenturę ojca

Czytaj więcej >
Teresa Lipowska

Gwiazdy

Teresa Lipowska tęskni za mężem. Duchowo zapewnia go, że niedługo do niego dołączy

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Marta Manowska popłakała się, czytając list do rolnika od jednej z kandydatek

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Siostrzenica premiera to gwiazda telewizji. Wcześniej zmieniła nazwisko, odpowiedziała na spekulacje

Czytaj więcej >