Goniec.pl
Kuba Wojewódzki

Piotr Molecki/East News

Dorota Szelągowska gościła u Kuby Wojewódzkiego. Powiedziała mu, co myśli o jego zachowaniu

15 Września 2021

Autor tekstu:

Irmina Jach

Udostępnij:

Dorota Szelągowska była gościem ostatniego odcinka programu Kuby Wojewódzkiego. Już na wstępie wytknęła showmanowi, co myśli o jego zachowaniu w programie "Dzień Dobry TVN", gdzie obrażał rodzime gwiazdy. Przyznała, że była przekonana, że "nas***ł we własne gniazdo" i wkrótce zakończy karierę w stacji TVN.

Na początku września Kuba Wojewódzki wywołał niemałe kontrowersje. Podczas występu w śniadaniówce "Dzień Dobry TVN" publicznie skrytykował swoich znajomych z pracy. Oberwało się między innymi Małgorzacie Rozenek, z którą od lat prowadzi otwarty konflikt.

marian banas

Marian Banaś ujawnił informacje na temat organizacji wyborów kopertowych

CZYTAJ DALEJ

Dorota Szelągowska nie miała litości

Zdaniem Wojewódzkiego, „telewizja zmierza w kierunku kurtuazji, lekkiej hipokryzji”, a on sam reprezentuje zupełnie inny sposób myślenia. Wdał się także w sprzeczkę z Anną Kalczyńską, która nazwała go "konserwatystą". Wkrótce ogłosił, że odchodzi z telewizji, co okazało się tylko prowokacją.

Dorota Szelągowska, która gościła na kanapie u Kuby Wojewódzkiego, postanowiła wyrazić swoje zdanie na ten temat. Weszła do studia pewnym krokiem, na wstępie oznajmiając dziennikarzowi, że "przeczytała właśnie, że odchodzi z TVN-u i tak sobie pomyślała, że nasr***ł we własne gniazdo w 'Dzień Dobry' i spie***a".

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo- Dorota, znamy się od tylu lat, że mogę powiedzieć takim samym językiem: nigdzie nie sr**m. Jak wolne media - to wolne media - odpowiedział Kuba Wojewódzki, natychmiast przenosząc uwagę na drugiego gościa.

"Cieszyłam się, że pewien okres w moim życiu się kończy"

Nie obyło się jednak bez złośliwości - gospodarz postanowił zapytać Dorotę Szelągowską, czy bardziej celebruje trzy śluby, czy trzy rozwody. Przypominamy, że dziennikarka niedawno zakończyła małżeństwo z reżyserem Michałem Wawrą.

Niewzruszona prowadząca program "Totalne remonty Szelągowskiej" przyznała, że choć rozwody są dla niej życiowymi porażkami, bardziej ucieszyła się z trzeciego rozstania, niż ze ślubu z ostatnim z mężem. Jak zaznaczyła "cieszyła się, że pewien okres się kończy".

- W każdym związku dwie osoby są winne rozstaniu. [...] Wybieramy sobie partnerów. Kiedyś taki filozof polski, Jakub Wojewódzki, powiedział, że każdy związek ma termin ważności. Ja nie wiem, czy się z tym zgadzam, natomiast pierwszy raz w życiu poczułam jakiś czas temu taki moment, że ja lubię być w życiu sama - zakończyła.

Jak naprawdę nazywają się polskie gwiazdy? Przy 5. pytaniu można paść z wrażenia

Pytanie 1 z 5

Prawdziwe nazwisko Borysa Szyca to...

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: TVN

Irmina Jach

Jestem absolwentką filologii polskiej. Przez ostatnie lata pracowałam jako specjalista ds. marketingu. W wolnym czasie czytam książki. Najchętniej sięgam po literaturę faktu. Interesuję się także tematyką kryminalną i polskim himalaizmem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Radosław Majdan

Gwiazdy

Mama Radosława Majdana wygląda bardzo młodo. Małgorzata Rozenek udostępniła zdjęcia

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Gwiazda "M jak miłość" urodziła w wieku 60 lat. Wiemy, jak potoczyły się losy jej bliźniaków

Czytaj więcej >
Agnieszka Chylińska

Gwiazdy

Agnieszka Chylińska przerwała występ uczestnika "Mam talent". Nie podobał jej się jego głos

Czytaj więcej >
Ewa Błaszczyk

Gwiazdy

Ewa Błaszczyk buduje klinikę "Budzik" dla dorosłych. Napotkała problemy finansowe

Czytaj więcej >
Polsat/ WBF

Gwiazdy

Iza Małysz tańczy lepiej, gdy jej mąż siedzi na widowni. Adam Małysz przynosi jej szczęście?

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Artur Barciś zdementował plotki. Poszło o nadgorliwy katolicyzm

Czytaj więcej >