Goniec.pl
Doda wzruszyła się gestem fanów

Instagram/dodaqueen

Doda rozpłakała się, widząc prezent od fanów

18 Maja 2021

Autor tekstu:

Irmina Jach

Udostępnij:

Doda, mimo zadziornego charakteru i ostrego języka, niejednokrotnie pokazywała, że jest bardzo wrażliwą osobą. Gdy zobaczyła zdjęcie prezentu, który fani wysłali na jej domowy adres, natychmiast zalała się łzami wzruszenia. Miły gest wielbicieli zrobił na niej ogromne wrażenie.

Doda od zawsze deklaruje w wywiadach, że członkowie rodziny i fani są dla niej najważniejsi. Przed laty stworzyła wzruszającą piosenkę, w której dziękowała wielbicielom za to, że dzięki min „nie boi się życia”. Jeszcze kilka miesięcy temu mogła spotykać się ze słuchaczami podczas koncertów. Dziś jest to niemożliwe ze względu na sytuację epidemiologiczną.

Doda wzruszyła się gestem fanów

Wraz z wybuchem pandemii koronawirusa Doda zapowiedziała zawieszenie kariery muzycznej. Obecnie skupia się na realizacji debiutanckiego filmu „Dziewczyny z Dubaju”. Mimo wszystko stara się zachować regularny kontakt z fanami, udostępniając treści w mediach społecznościowych.

Wielbiciele, stęsknieni za charyzmatyczną piosenkarką, postanowili wysłać jej wyjątkowy prezent. Wielka paczka dotarła dziś do rodzinnego domu Dody w Ciechanowie. Mama wokalistki, która rozpakowywała prezent, natychmiast wysłała jej kilka zdjęć.

Duży karton był wypełniony balonami. Jeden z nich wyfrunął ze środka, ukazując napis „Doda, nie możemy doczekać się twoich koncertów. Tęsknimy, fani”. Do pudełka z balonami dołączony został ogromny bukiet świeżych, wiosennych kwiatów.

Prezenty zostały utrzymane w lubianej przez piosenkarkę różowej tonacji. Taki kolor mają zarówno balony, część kwiatów, jak i ozdobny papier, w który zawinięto prezent. Całość prezentuje się naprawdę słodko i elegancko. Niejedna osoba chciałaby otrzymać podobny podarek.

Doda na widok przesyłki, którą otrzymała od wielbicieli, natychmiast zalała się łzami wzruszenia. Zapłakana ledwo wypowiedziała słowo „dziękuję”, a swoją reakcję nagrała i opublikowała na oficjalnym profilu w mediach społecznościowych, wzbudzając tym samym duży entuzjazm odbiorców.

To nie pierwszy raz, kiedy piosenkarka została doceniona przez słuchaczy. Do wyjątkowych należał także dzień jej 34. urodzin w 2018 roku. Podczas spotkania w warszawskim Empiku Doda otrzymała wówczas między innymi własnoręcznie wykonane kartki z życzeniami.

Wśród podarków znalazły się również bezglutenowy tort, namalowany farbami portret, bukiet kwiatów oraz bluza z kultowym cytatem wokalistki „Jest to Gucci”. Doda pozowała do zdjęć z szerokim uśmiechem na twarzy, była zachwycona hojnością fanów.

Jesteście zaskoczeni emocjonalną reakcją Dody? Nie da się ukryć, że gwiazda rzadko pozwala sobie na tak spontaniczne gesty i na co dzień jest kobietą, której siły może pozazdrościć niejeden mężczyzna.

Źródło zdjęć: Instagram/dodaqueen

  • Córka Katarzyny Dowbor to zjawiskowa piękność. Niewielu wie, kto jest jej ojcem

  • Wielka awaria systemu do wystawiania e-recept w całej Polsce

  • Czajka zbierał pieniądze na pogrzeb mamy. Powiedział, na co je wydał

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Super Express

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >