Goniec.pl
Danuta Martyniuk przeszła metamorfozę, żona króla disco polo opowiedziała o wszystkim w TVP

TRICOLORS/East News; Pawel Wodzynski/East News

Danuta Martyniuk potwierdziła domysły. O prywatnym sukcesie opowiedziała w "Pytaniu na śniadanie"

16 Maja 2022

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Udostępnij:

W poniedziałkowym "Pytaniu na śniadanie" żona Zenka Martyniuka pochwaliła się osobistym sukcesem. Danuta Martyniuk przeszła metamorfozę i postanowiła potwierdzić krążące plotki. - Schudłam 15 kilogramów - powiedziała ukochana króla disco polo. Żona muzyka ujawniła swój sekret i zdradziła, że mąż docenia zmianę.

Kiedy w zeszłym tygodniu Danuta Martyniuk wraz z mężem przyszła na galę "Osobowości i Sukcesy 2022", uwagę przykuwał nie Zenon Martyniuk, a jego odmieniona żona.

Ukraina

Sukces ukraińskiej armii. Wojska dotarły pod granicę z Rosją

CZYTAJ DALEJ

Kreacja matki Daniela Martyniuka również zeszła na drugi plan. Wszyscy zastanawiali się nad zmianą sylwetki Danuty Martyniuk. Główna bohaterka postanowiła zabrać głos i opowiedziała o swojej przemianie w "Pytaniu na śniadanie". Panie i panowie liczący na "dietę cud" będą rozczarowani. Gwiazda nie pozostawiła złudzeń, czemu zawdzięcza mniejszą wagę.

Danuta Martyniuk schudła 15 kg, zdradziła jak to zrobiła

Widzowie TVP w poniedziałkowym wydaniu "Pytaniu na śniadanie" usłyszeli szczere wyznanie Danuty Martyniuk. - Od listopada, to był koniec października, schudłam 15 kilogramów - powiedziała wprost do kamery.

Żona Zenka Martyniuka nie ukrywała, że dodatkowe kilogramy to tylko i wyłącznie efekt jej wcześniejszych wyborów żywieniowych i braku ruchu. - Czytając książkę, potrafiłam trzy czekolady zjeść - wyjaśniła w "Pytaniu na śniadaniu".

Metamorfoza Danuty Martyniuk widoczna jest gołym okiem. Już w zeszłym tygodniu najbardziej w oczy rzucał się jednak szeroki uśmiech żony króla disco polo. Ze zdrowo zrzuconymi kilogramami przyszło lepsze samopoczucie i samozadowolenie.

Niemniej widzowie TVP wprost usłyszeli, iż diametralna zmiana Danuty Martyniuk nie jest związana z wizytą u chirurga, czy dietą cud. Matka Daniela postawiła na pracę u podstaw zdrowego trybu życia. - Ograniczyłam jedzenie [...], odstawiłam ziemniaki, pieczywo tylko ciemne, a przede wszystkim słodycze - powiedziała szczerze żona Zenka Martyniuka.

Żona Zenka Martyniuka już tak nie wygląda, ogromna metamorfoza

Żona Zenka Martyniuka już tak nie wygląda, ogromna metamorfoza

Źródło: TRICOLORS/East News; Pawel Wodzynski/East News

- Ja potrafiłam zjeść naprawdę masę słodyczy. Ciasta, czekolady... to było u mnie na porządku dziennym, że pochłaniałam to po prostu - kontynuowała opis swoich niezdrowych przyzwyczajeń sprzed metamorfozy.

Grażyna Torbicka

Grażyna Torbicka ostrzega. Jej mąż padł ofiarą parszywego oszustwa, ktoś się pod niego podszył

CZYTAJ DALEJ

Zamek Martyniuk jest zadowolony, ale to żona tego potrzebowała

Jedną z cenniejszych uwag, jakie żona Zenka przekazała widzom TVP, był fakt, że to ona sama była swoją motywacją do zmiany. Chociaż nie ukrywała, że opinia męża jest dla niej ważna, to ćwiczenia i zmiana diety wynikały z jej personalnych pobudek.

Danuta Martyniuk przeszła metamorfozę

Danuta Martyniuk przeszła metamorfozę

Źródło: Pawel Wodzynski/East News

- Okazało się, że metamorfoza spodobała się również Zenkowi. Mówi, że super, że schudłam, że dobrze wyglądam - mówiła w "Pytanie na śniadanie" Danuta Martyniuk.

Nie ukrywała jednak, że ostatecznie do diametralnej zmiany codziennych nawyków popchnęła ją masowa krytyka i wyśmiewanie jej wyglądu. - Komentarze były bardzo niepochlebne na mój temat..., że wyglądam jak mama Zenka, coś takiego. Postanowiłam, że przejdę metamorfozę i chyba się udało - powiedziała.

Wróciła do części starych nawyków, efekty widoczne były bardzo szybko

Standard życia rodziny Martyniuków uległ zmianie od czasów początku kariery króla disco polo. Żona muzyka wyznała, że kiedy podjęła decyzję o konieczności zmiany wyglądu, przypomniała sobie, że kiedyś nie szukała tylu wymówek, mimo i obowiązków miała zdecydowanie więcej.

- Przypomniałam sobie kiedyś, jak dojeżdżałam do pracy z Bielska Podlaskiego [...], to ja potrafiłam zrobić jeszcze kilka ćwiczeń w domu i miałam czas na to - mówiła na antenie TVP. - Także postawiłam na takie ćwiczenia z internetu, na brzuch - stwierdziła Danuta Martyniuk.

Tak wyglądało ukraińskie "studio" skąd Timur Mirosznyczenko relacjonował Eurowizję 2022

Niewiarygodne, gdzie Ukraińcy urządzili studio Eurowizji. Lokalizacja musiała zostać w pełni tajna

Niewiarygodne, jak wyglądało "studio" ukraińskiego dziennikarza Timura Mirosznyczenki, który relacjonował konkurs Eurowizji 2022. Komentator nadawał wprost ze schronu, a informacje o jego lokalizacji były pilnie strzeżone. Zdjęcia mówią same za siebie.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Ukraiński ambasador komentuje kontrowersje wokół Eurowizji. "Jestem dumny z Ukraińców i Polaków"

  • Szczere słowa Krystiana Ochmana o zwycięskim Kalush Orchestra. Polak pokazał klasę

  • Matura historia 2022. Kiedy jest matura z historii? O której rozszerzona matura z historii?

Źródło: Pytanie na śniadanie

Agata JaroszewskaAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: agata.jaroszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Sara James miała problemy. Przez rówieśników musiała zmienić szkołę

Gwiazdy

Sara James u Kuby Wojewódzkiego o problemach przez kolor skóry. "Zmieniłam szkołę" - szczere wyznanie wokalistki

Czytaj więcej >
EAST NEWS / TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Anna Przybylska dorabiała u Zenka Martyniuka. Niewiele osób zna szczegóły tej historii

Czytaj więcej >
fot. Instagram @s_rozenek / Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek zaskoczyła wyznaniem o 16-letnim synu. Różni się od pozostałych członków rodziny

Czytaj więcej >
Netflix

Gwiazdy

Dziś w TV sportowe emocje i "Ojciec chrzestny". Co obejrzeć w środę?

Czytaj więcej >
Marianna Schreiber Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

Marianna Schreiber rapuje na blokowisku o problemach polskiego społeczeństwa. Internauci byli bezlitośni

Czytaj więcej >
Adam Małysz ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Gwiazdy

Adam Małysz ma nowe zajęcie. O tym talencie słynnego skoczka niemal nikt nie wiedział

Czytaj więcej >