Goniec.pl
Krystian Ochman skomentował zwycięstwo Kalush Orchestra i zdradził, że nie wraca od razu do Polski

MARCO BERTORELLO/AFP/East News;

Szczere słowa Krystiana Ochmana o zwycięskim Kalush Orchestra. Polak pokazał klasę

16 Maja 2022

Autor tekstu:

Agata Jaroszewska

Krystian Ochman postanowił rozwiać wątpliwości dotyczące zwycięstwa Kalush Orchestra z Ukrainy w Eurowizji 2022. Reprezentant Polski udowodnił, że nie tylko nie ma żalu do kolegów, ale wręcz cieszy się z ich sukcesu. Wyznał, że muzyka ukraińskiego zespołu jest mu bliska, co więcej zdradził swoje plany na najbliższy czas. Nie od razu po finale konkursu będzie można spotkać Krystiana Ochmana na ulicach Warszawy.

Zwycięstwo w Eurowizji 2022 Kalush Orchestra wywołało falę komentarzy, a sporym echem odbiła się deklaracja dumnego Wołodymyra Zełenskiego. Prezydent Ukrainy zadeklarował, że jego kraj zrobi wszystko, by móc gości i wykonawców przyjąć za rok w Mariupolu.

marcin prokop komentarze

Marcin Prokop nie powstrzymywał się w komentarzach. Potem zaczął wszystkie usuwać

CZYTAJ DALEJ

Głos w sprawie Kalush Orchestra zabrał również Polak, który walczył z zespołem o zwycięstwo. Krystian Ochman nie ukrywał, że nie czuje żalu wobec ukraińskiego zespołu.

Krystian Ochman komentuje zwycięstwo Kalush Orchestra

Chociaż komentatorzy i widzowie byli urzeczeni świetnym głosem Krystiana Ochmana, to w występie zwycięzcy The Voice of Poland reprezentującego nas podczas Eurowizji 2022 czegoś zabrakło. Ostatecznie reprezentant Polski uplasował się na 12. miejscu.

Młody wokalista śpiewający utwór "River" postanowił porozmawiać z Olkiem Sikorą. Krystian Ochman pokazał prawdziwą klasę i pochwalił Kalush Orchestra. Zwycięzcy Eurowizji 2022 otrzymali wiele ciepłych słów od Polaka.

- Oni są wyśmienici! Gratulacje dla nich - wyznał z entuzjazmem Krystian Ochman zapytany o ukraiński zespół. Zwycięzca The Voice of Poland nie poprzestał tylko na tym. Niemal pewne jest, że na niejednej playliście polskiego reprezentanta znaleźć można utwór tegorocznych zwycięzców.

Krystian Ochman nie jest bowiem zdziwiony, że utwór Kalush Orchestra i ich "Stefania" stanęli na najwyższym miejscu podium. Sam Polak wyznał, że lubuje się w tego typu muzyce. - To utwór bliski mojemu sercu, z tej całej Eurowizji najbliżej tego, co słucham na co dzień - powiedział w rozmowie z Olkiem Sikorą Krystian Ochman.

Kalush Orchestra

Krystian Ochman dołącza do Kalush Orchestra. Wspólnie wykonali eurowizyjny przebój

CZYTAJ DALEJ

Wiemy, co planuje teraz Krystian Ochman

22-letni Krystian Ochman przysporzył Jackowi Kurskiemu sporo powodów do zadowolenia, ale szef TVP nie może liczyć na to, że Polak po finale Eurowizji 2022 natychmiast spakuje się i przyleci do Warszawy.

Potwierdził to sam wokalista. - Zostaję w Turynie na kilka dni - powiedział zupełnie szczerze Krystian Ochman. Kalendarz reprezentanta Polski na Eurowizji 2022 pęka w szwach i nie ma mowy o odpoczynku.

- Wracam do Polski i już koncerty, studio, nowe rzeczy idą... Jest dobrze! Idziemy do przodu, jak zawsze - dodał Krystian Ochman. 12. miejsce podczas finału Eurowizji 2022 nie załamało Polaka. Trzeba przyznać, że w odniesieniu do zeszłorocznej porażki gwiazdy TVP Rafała Brzozowskiego i jego "The Ride", zwycięzca The Voice of Poland ma powody do dumy.

/fot. TRICOLORS/East News

ZOBACZ ZNIEWALAJĄCA KREACJĘ JOLANTY KWAŚNIEWSKIEJ

Jolanta Kwaśniewska na gali "Osobowości i Sukcesy 2022"

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Źródło: pudelek

Tagi:

Agata JaroszewskaAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Studiowałam na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Szkole Głównej Służby Pożarniczej. Interesuję się głównie problemami społecznymi oraz zagadnieniami związanymi z kulturą. W swojej pracy skupiam się na nagłaśnianiu ważnych i istotnych spraw w skali lokalnej, a do opisywanych spraw zawsze podchodzę bezstronnie. Moją pasją jest etnologia, szczególnie kwestie związane z kulturowym uwarunkowaniem społeczeństwa oraz dawne wierzenia. Szczególną uwagę przywiązuję do historii mówionej, gdzie nie ma jedynej i słusznej wersji wydarzeń historycznych. Przez trzy lata prowadziłam badania etnograficzne na terenie Ukrainy. Na Huculszczyźnie rozmawiałam ze świadkami historii na temat ich wspomnień o szkołach prowadzonych przez Polaków, czy prześladowaniu grekokatolików w czasie delegalizacji tego Kościoła na tamtejszych terenach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: agata.jaroszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Mateusz Murański, fot. Facebook/Mateusz Murański; KAPiF

Gwiazdy

Mateusz Murański nie żyje. Marcin Najman zabrał głos, nie krył emocji

Czytaj więcej >
Mateusz Murański nie żyje. Aktor i gwiazdor freak fightów został pożegnany przez ekipę "Lombard. Życie pod zastaw"

Gwiazdy

Mateusz Murański nie żyje. Ekipa "Lombard. Życie pod zastaw" żegna przyjaciela

Czytaj więcej >
"Twoja twarz brzmi znajomo" fot. Instagram @twojatwarzbrzmiznajomo

Gwiazdy

"Twoja twarz brzmi znajomo". Kolejne zmiany w programie. Widzowie będą pozytywnie zaskoczeni

Czytaj więcej >
Chłopaki do wzięcia, fot. Facebook/Chłopaki do wzięcia

Gwiazdy

"Chłopaki do wzięcia". Przykre informacje na temat Zbyszka i Patrycji. "Nie sprostał zadaniu"

Czytaj więcej >
Patrycja Markowska i Jacek Kopczyński fot. KAPiF

Gwiazdy

Patrycja Markowska przerwała milczenie po rozstaniu. Piosenkarka nie jest w najlepszej formie

Czytaj więcej >
Doda i Emil S. fot. KAPiF

Gwiazdy

Były mąż Dody w rękach policji. Emil S. usłyszał poważne zarzuty, w tle gigantyczne pieniądze

Czytaj więcej >