Goniec.pl
Conchita Wurst jak wygląda

YouTube.com Eurovision Song Contest

Conchita Wurst wygrała Eurowizję w 2014 roku. Niewiarygodne, jak dzisiaj wygląda

18 Maja 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Conchita Wurst to jeden z największych zwycięzców Eurowizji. Jako jeden z nielicznych laureatów jednego z najpopularniejszych konkursów muzycznych zrobił międzynarodową karierę w show-biznesie. Po 7 latach od swojego występu postanowił zmienić wizerunek. Nie wszyscy potrafiliby go rozpoznać aktywistę.

Od 2014 roku kariera Thomasa Neuwirtha, znanego jako Conchita Wurst, nabrała szalonego tempa. Występ w Eurowizji i wygrana muzycznego konkursu zapewniły mu wielką sławę. Drag queen zaczął pojawiać się jednak nie tylko na imprezach u znanych osób, ale zaangażował się też w działania aktywistyczne.

Choć nie wszystkim zwycięzcom Eurowizji się to udaje, Conchita Wurst stał się częścią międzynarodowego świata show-biznesu. Austriak od dawna nie jest już jedynie sezonowym odkryciem. Na dobre zakotwiczył się w popkulturze.

Conchita Wurst po Eurowizji 2014

Po głośnym sukcesie Conchita Wurst wzbudzał wielkie emocje w różnych środowiskach. Austriak stanął przed aparatem jednego z najsłynniejszych fotografów modowych – Karla Lagerfelda. Działalność artysty wyszła daleko poza nagrywanie piosenek i pojawianie się na bankietach.

Thomas Neuwirth zaangażował się w działanie na rzecz osób z HIV. W 2018 roku sam przyznał publicznie, że jest nosicielem wirusa i wie, z czym muszą zmagać się inni zarażeni. Oświadczył też, ze był szantażowany przez byłego partnera, który groził, że ujawni ten fakt w mediach.

[EMBED-243]

Austriak nie tylko udzielił wielu wywiadów i pokazał się na salonach, ale pojawił się również na spotkaniach z politykami. Był jednym z gości w siedzibie ONZ oraz Parlamencie Europejskim. Za każdym razem podkreślał, jak ważna jest walka z homofobią i dyskusja o akceptacji.

Metamorfoza Conchity Wurst

Mija już 7 lat od występu Conchity Wurst na Eurowizji. Drag queen jest nadal aktywny w mediach społecznościowych. Na Instagramie ma już blisko 400 tysięcy obserwatorów. Regularnie bierze udział w sesjach fotograficznych i występuje na scenie.

W tym czasie postanowił zmienić wizerunek. Choć nadal pokazuje się w gęstej i czarnej brodzie, to jednak postawił na nowy styl ubioru i inną fryzurę. Jego stylizacje nadal wywołują jednak ogromne emocje, ponieważ przepada za łączeniem elementów męskiej i damskiej garderoby.

Bez peruki i w bluzie Austriak wygląda zupełnie inaczej. Niektórzy mogą go nie poznać w takiej stylizacji. Jednak gdy wchodzi w dragową stylizację znów robi szał. Widać, że nadal lubi bawić się swoim wizerunkiem.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z Instagrama Austriaka. Uważacie, że bardzo się zmienił przez ostatnie lata?

[EMBED-823]

[EMBED-824]

  • Córka Katarzyny Dowbor to zjawiskowa piękność. Niewielu wie, kto jest jej ojcem

  • Wielka awaria systemu do wystawiania e-recept w całej Polsce

  • Czajka zbierał pieniądze na pogrzeb mamy. Powiedział, na co je wydał

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Jastrząb Post

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >