Goniec.pl
Mężczyzna zmarł we własnym mieszkaniu

Twitter.com Polska Policja (zdjęcie ilustracyjne)

Brodnica: Policja ujawniła ciało 46-letniego mężczyzny

24 Maja 2021

Autor tekstu:

Irmina Jach

Udostępnij:

Mieszkańcy jednego z budynków mieszkalnych, którzy wyczuwali przykry zapach na klatce schodowej, zgłosili ten fakt odpowiednim służbom. Gdy brodniccy strażacy dotarli na miejsce, dokonali makabrycznego odkrycia. Po wyważeniu drzwi do lokalu okazało się, że na podłodze leżało ciało 46-letniego mężczyzny. Było w stanie znacznego rozkładu.

Do tragicznego zdarzenia doszło w budynku mieszkalnym przy ulicy Nowa Kolonia w Brodnicy (województwo kujawsko-pomorskie). Mieszkańcy bloku od kilku dni skarżyli się na wyraźny, nieprzyjemny zapach. Wydobywał się z mieszkania ich 46-letniego sąsiada.

Mężczyzna zmarł we własnym mieszkaniu

Mężczyzna mieszkał samotnie, od kilku dni nie był widziany przez żadnego ze współmieszkańców. Sąsiedzi wielokrotnie próbowali dostać się do jego mieszkania. 46-latek nie odpowiadał jednak na pukanie do drzwi i nawoływania zmartwionych znajomych.

W ubiegłym tygodniu lokatorzy bloku przy ulicy Nowa Kolonia w Brodnicy zdecydowali się wezwać na pomoc policjantów. Funkcjonariusze nawiązali współpracę ze strażakami, którzy otworzyli drzwi przy pomocy zestawu do wyważania.

- Gdy weszliśmy do środka, na podłodze leżało ciało mężczyzny. Musiało tam leżeć od kilku dni, bo było w stanie rozkładu i wydzielało charakterystyczny zapach - relacjonował  st. kpt. Robert Czarnecki, zastępca dowódcy Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brodnicy w rozmowie z portalem Czas Brodnicy.

Agnieszka Łukaszewska, oficer prasowy brodnickiej policji potwierdziła tragiczne wieści, dodając, że lekarz wykluczył, aby ktokolwiek przyczynił się do śmierci mężczyzny. Zgon 46-latka miał nastąpić z przyczyn naturalnych

To kolejna tragiczna wiadomość, która obiegła media w ostatnim czasie. Wczoraj informowaliśmy, że jedenastoletni Sebastian H., który zaginął w sobotę 22 maja, został odnaleziony martwy. Chłopiec miał udać się na pobliski plac zabaw, niedaleko swojego domu.

Gdy nastolatek nie wrócił o umówionej porze, jego mama powiadomiła o zaginięciu syna policję. Jego zniknięcie zakwalifikowano do pierwszej kategorii. W teren wyruszyli policjanci oraz strażacy, którzy wzięli ze sobą wyszkolone psy policyjne oraz strażackie.

Po dobie poszukiwań ciało Sebastiana H. zostało odnalezione w dzielnicy Niwa w Sosnowcu. Przekazano, że istnieje podejrzenie, że chłopiec został uprowadzony i zamordowany przez 41-letniego mieszkańca tego miasta. Mężczyzna został zatrzymany przez policję.

Informator Gazety Wyborczej informował, że 41-latek chciał porwać dziewczynkę, ale popełnił błąd. Chłopiec miał powiedzieć porywaczowi, że zapamięta, jak on wygląda i o wszystkim powie rodzicom. To właśnie wtedy porywacz miał podjąć decyzję o odebraniu mu życia.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Czas Brodnicy

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Parada Równości

Wiadomości

O 15:00 wyruszy Parada Równości w Warszawie. Duże utrudnienia w centrum miasta

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >

Wiadomości

Aleksander Kwaśniewski boi się meczu Polska:Hiszpania. Skomentował formę drużyny

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >