Goniec.pl
Banki

East News Marek BAZAK (zdjęcie ilustracyjne)

Banki zapowiedziały przerwy techniczne podczas weekendu

11 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Irmina Jach

Udostępnij:

Banki zapowiedziały prace techniczne, które odbędą się w najbliższy weekend. Oznacza to, że od piątku 11 czerwca do poniedziałku 14 czerwca użytkownicy mogą napotkać problemy związane z korzystaniem z usług bankowych.

Na weekend zostały zaplanowane prace modernizacyjne. W wyżej wymienionych dniach utrudnienia spotkają klientów kilku najpopularniejszych banków.

Banki zapowiedziały przerwy techniczne


Część użytkowników będzie miała problem z wypłatą pieniędzy, korzystaniem z bankowości mobilnej oraz internetowej, a także z płatnościami BLIK
.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

W nocy z niedzieli 13 czerwca na poniedziałek 14 czerwca klienci mBanku trafią na przerwę techniczną, która potrwa od północy do 8:00. Możliwe będzie w tym czasie skontaktowanie się z konsultantem banku poprzez dedykowany czat lub rozmowa z przedstawicielem instytucji poprzez mLinię.

Klienci Banku Millennium nie będą mogli swobodnie korzystać z kart płatniczych w sobotę pomiędzy godzinami 2:00 i 2:20 w nocy. Wypłaty z bankomatów powinny działać prawidłowo.

Nie żyje Dariusz Wolke

Nie żyje Dariusz Wolke

CZYTAJ DALEJ

Klienci banku ING muszą liczyć się z utrudnieniami w trakcie dwóch przerw technicznych. Pierwszą zaplanowano na sobotę 12 czerwca. Potrwa od godziny 23:00 do godziny 5:30 w niedzielę.

W trakcie prac użytkownicy mogą napotkać problemy między innymi z realizacją transakcji kartami, aktywacją kart i nadawaniem kodów PIN, zamówieniem karty MasterCard w telefonie, bankomatami i wpłatomatami, systemami bankowości internetowej i mobilnej dla klientów indywidualnych i biznesowych, płatnościami natychmiastowymi i BLIK, systemami ING Cards Online oraz płatnościami kartą w internecie. Druga przerwa techniczna planowana jest na niedzielę. Niedostępne będą wypłaty z bankomatu oraz wpłaty we wpłatomatach.

W nocy z soboty na niedzielę (12-13 czerwca 2021) Bank Pocztowy będzie prowadził prace techniczne. Klienci od północy do godz. 4:00 nie będą mogli płacić kartą w sklepach internetowych, które wymagają autoryzacji 3D Secure.

W nocy z soboty na niedzielę (12-13 czerwca 2021 roku) pojawią się utrudnienia w korzystaniu z bankowości internetowej i mobilnej Getin Banku. Mogą być szczególnie odczuwalne od północy do godz. 6:00 rano.

Ostatnim bankiem, który zapowiedział prace techniczne, jest Toyota Bank. W sobotę w godzinach od 14:00 do 23:30 pojawią się utrudnienia z autoryzacjami kartowymi, dostępem do systemu bankowości elektronicznej, dostępem do automatycznego serwisu telefonicznego i usługami szybkich płatności. Zlecone przelewy zostaną wykonane następnego dnia.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Rodzice usłyszeli, że mają zrzucić się po 500 zł na prezent dla nauczycielki. Ich reakcja była bezcenna

  • Nie żyje dziennikarka Małgorzata Durska

  • Episkopat wydał komunikat dot. obowiązkowej religii lub etyki w szkołach

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Radio Zet

Podobne artykuły

Abp Gądecki przeprosił za molestowania w kościele

Wiadomości

Gądecki zaczął przepraszać. Padły słowa o molestowaniu nieletnich

Czytaj więcej >
Lekarz ostrzegł rodziców

Wiadomości

Bardzo niepokojące objawy u dzieci, wcześniej ich nie było. Lekarz ostrzega rodziców

Czytaj więcej >
Nie żyje Lucinda Riley

Wiadomości

Polki pokochały jej twórczość. Lucinda Riley zmarła w wieku 55 lat po wieloletniej chorobie

Czytaj więcej >
Nie żyje 3-letnia Zuzia z Torunia

Wiadomości

Cała Polska trzymała za nią kciuki. Zuzia zmarła po kilkunastu dniach w szpitalu

Czytaj więcej >
Sąsiadka rodziny zaalarmowała służby

Wiadomości

Zawiadomiła służby, bo w mieszkaniu obok płakały dzieci. Nagle zmarła ich mama

Czytaj więcej >
Seniorka wypadła z okna

Wiadomości

Dolnośląskie: 81-latka wypadła z okna domu seniora. Nie żyje

Czytaj więcej >