Goniec.pl
Atrakcyjna oferta Lidla dla uczniów. Sieć rozdaje artykuły szkolne za darmo

Pixabay/flockine, Flickr

Atrakcyjna oferta Lidla dla uczniów. Sieć rozdaje artykuły szkolne za darmo

24 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Ada Rymaszewska

Udostępnij:

Rozpoczęły się gorączkowe przygotowania do nowego roku szkolnego. Dzieci ze smutkiem spoglądają w kalendarz i oswajają się z myślą, że za tydzień wrócą do obowiązkowej nauki, tymczasem rodzice martwią się o to, czy sprostają wydatkom związanym z wyprawką dla milusińskich. Z pomocą domowym budżetom spieszy więc Lidl, który przygotował atrakcyjną ofertę. Z promocji można skorzystać jednak tylko do środy, dlatego nie ma na co czekać.

W tym roku kompletowanie szkolnej wyprawki jest wyjątkowo bolesne, bo biorąc pod uwagę szalejącą inflację, zaopatrzenie najmłodszych w niezbędne podręczniki i przedmioty mocno dotknie dorosłych po kieszeniach.

"Wiadomości" TVP przeszły same siebie. Prezenterka ogłosiła, że podwyżki to "dobre informacje"

"Wiadomości" TVP przeszły same siebie. Prezenterka ogłosiła, że podwyżki to "dobre informacje"

CZYTAJ DALEJ

Rząd, podobnie jak w poprzednich latach, dla wszystkich, którzy złożyli odpowiedni wniosek, wypłacić ma jednorazowe wsparcie w wysokości 300 złotych. Środki mają wesprzeć polskie rodziny w okresie wzmożonych wydatków, ale pewne jest, że to zaledwie kropla w morzu uczniowskich potrzeb.

Całe szczęście, rodzice uczących się dzieci nie muszą być zdani jedynie na łaskę państwa, bo tradycyjnie już, w szkolnej gorączce chętnie udział biorą także znane sieci handlowe. Dla wielu z nich to doskonała okazja do zapolowania na klientów, dla nas z kolei szansa na poczynienie znacznych oszczędności.

Atrakcyjna oferta dla uczniów w sklepach Lidl

Obecne, trudne czasy zmusiły nas do nauki mądrego gospodarowania pieniędzmi i zachowania szczególnej czujności. W wielu domach codzienne zakupy rozpoczynają się teraz od przeglądania promocyjnych gazetek i wybrania z nich najbardziej korzystnych ofert, dzięki którym uda się poratować domowy budżet.

O tym, co w trawie piszczy warto zwłaszcza wiedzieć pod koniec wakacji, kiedy nastaje czas, by ostatecznie skompletować szkolne wyprawki. Nowe plecaki, książki, garść artykułów piśmienniczych i wszelakich przyborów to nie lada wydatek, który zdaje się nie mieć końca, dlatego pomocną dłoń do rodziców i uczniów wyciąga Lidl.

- Dla osób, które chciałyby od razu skompletować całą szkolną wyprawkę, sieć Lidl Polska przygotowała specjalną ofertę – od poniedziałku 22 sierpnia do środy 24 sierpnia, przy zakupie 12 artykułów, 6 z nich klienci otrzymają za darmo - poinformowała niemiecka sieć.

Czas skompletować szkolną wyprawkę

Co trzeba wiedzieć, jak przy okazji każdej promocji bywa, również i z tej nie można korzystać do woli. Sklep zadbał o to, by z atrakcyjnej oferty skorzystało jak najwięcej osób, dlatego wprowadził ograniczenia. Z rabatu można skorzystać kupując maksymalnie 24 produkty, co oznacza, że za darmo otrzymamy wtedy aż 12 z nich.

Chętnych na złowienie prawdziwych perełek na pewno nie zabraknie, dlatego nie warto czekać do ostatniej chwili. Promocja kończy się w środę 24 sierpnia, ale odkładający zakupy na sam wieczór muszą liczyć się z tym, że w sklepowych koszach zastaną pustki.

Mając na uwadze fakt, iż nowy rok szkolny obfitował będzie w budzące wiele stresu zmiany, a być może także i przykre niespodzianki, nie ma co fundować sobie kolejnych zmartwień i obciążać własne portfele. Z tego powodu przypominamy, iż zostawienie kompletowania wyprawki na wrzesień to nie najlepszy pomysł.

pielgrzymka

Andrzej Duda na kolanach u Rydzyka. Kontrowersyjna przemowa prezydenta, tłum skandował jedno słowo

W dniach 9-10 lipca na Jasnej Górze w Częstochowie odbywają się uroczystości 31. Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja. Główne wydarzenia zaplanowane zostały na niedzielę, a wśród uczestników byli nie tylko wierni słuchacze rozgłośni z Torunia, ale także znani politycy. Relacją ze spotkania pochwalili się m.in. Przemysław Czarnek i prezydent Andrzej Duda.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: RadioZET.pl/Goniec.pl

Ada RymaszewskaAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Wcześniej pracowałam w redakcjach TVN24, Kontakt24 oraz b2-biznes.pl. Jestem absolwentką dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim, a obecnie studiuję politologię. Interesuję się polityką, lubię być na bieżąco z wydarzeniami z kraju i ze świata.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: adrianna.rymaszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Lifestyle

Squid i Huawei przygotowały specjalny serwis informacyjny na mistrzostwa roku 2022

Czytaj więcej >
Festiwal okazji od Biedronki. Sieć przygotowała szereg promocji na ten tydzień

Lifestyle

Festiwal okazji od Biedronki. Sieć przygotowała szereg promocji na ten tydzień

Czytaj więcej >
Biedronka przygotowała świetne promocje
materiały prasowe

Lifestyle

Biedronka rozdaje kultowe produkty całkowicie za darmo. Termin mija w sobotę

Czytaj więcej >
Lidl przygotował atrakcyjne promocje

Lifestyle

Lidl będzie zwracał klientom pieniądze za mleko. Akcja startuje we wtorek

Czytaj więcej >
Pole

Lifestyle

Rolnikowi puściły nerwy, pokazał, co ludzie wyprawiali na jego polu. Jest nagranie

Czytaj więcej >

Lifestyle

Niebywałe sceny na weselu. Panna młoda zrobiła zaskakującą rzecz. Nagranie stało się hitem sieci

Czytaj więcej >