NASI DZIENNIKARZE
Janusz Schwertner
Mateusz Baczyński
Jakub Wątor
Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > 72-latek potrącony na pasach w Warszawie. Mężczyzna nie żyje
Jan Jałowczyk
Jan Jałowczyk 17.08.2023 17:56

72-latek potrącony na pasach w Warszawie. Mężczyzna nie żyje

wypadek
KMP Częstochowa (zdjęcie ilustracyjne)

Śmiertelny wypadek na warszawskim Wawrze. W środę, 17 sierpnia na jednym z przejść dla pieszych doszło do potrącenia pieszego przez samochód marki lexus. Poszkodowany 72-latek został przetransportowany do szpitala. Niestety, nie żyje.

Tragiczny wypadek w Warszawie

Do tragicznego zdarzenia doszło w środę, 16 sierpnia na warszawskiej dzielnicy Wawer. - O godzinie 8.40 mieliśmy zgłoszenie o wypadku drogowym na ulicy Trakt Lubelski, w kierunku ulicy Wjazdowej. Kierująca samochodem osobowym marki Lexus potrąciła na przejściu dla pieszych mężczyznę - poinformowała w rozmowie z tvn24.pl młodszy aspirant Małgorzata Gębczyńska, zastępczyni oficera prasowego Komendy Rejonowej Policji Warszawa VII.

Po policyjnym pościgu auto wjechało w drzewo. Na pokładzie sześcioro dzieci i troje dorosłych

72-latek po dwóch godzinach zmarł

Na skutek wypadku obrażenia odniósł 72-letni senior. - Poszkodowanego 72-latka przewieziono do szpitala. Natomiast po dwóch godzinach niestety zmarł - dodawała zastępczyni oficera prasowego Komendy Rejonowej Policji Warszawa VII.

- Kobieta została zbadana przez policjantów na zawartość alkoholu, była trzeźwa - dodawała policjantka. Materiały w tragicznej sprawie zostały przekazane lokalnej prokuraturze. 

Zdjęcia z miejsca zdarzenia

Na Facebookowym profilu “Miejski Reporter” ukazały się zdjęcia z tragicznego zdarzenia. Widać na nich samochód marki lexus ze stłuczoną przednią szybą. 

Źródło: FB/ tvn24.pl