Goniec.pl
michal-szpak-kto-zastapi

East News Piotr Molecki

Wiemy, kto ostatecznie zastąpi Michała Szpaka w „The Voice of Poland”

4 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Media potwierdziły już, że widzowie „The Voice of Poland” nie zobaczą na fotelu trenerskim Michała Szpaka. Wiadomo już, kto wejdzie na jego miejsce.

Nową twarzą popularnego programu Telewizji Polskiej zostanie Sylwia Grzeszczak. Wokalistka niedawno wystąpiła podczas koncertu zorganizowanego na cześć Krzysztofa Krawczyka.

Informacja o odejściu Michała Szpaka z „The Voice of Poland” wywołała wielkie kontrowersje. Zmiany w programie zawsze budziły emocje wśród widzów, jednak tym razem sytuacja jest szczególna. Osoba z produkcji potwierdziła, że powodem rozstania z piosenkarzem jest jego zachowanie poza studiem.

Nie tylko Michał Szpak opuścił zespół „The Voice of Poland”. W następnej edycji widzowie nie zobaczą także Urszuli Dudziak. Osoby odpowiedzialne za produkcję programu zdradziły już, kogo przygotowali na miejsce piosenkarza. Plotki na ten temat trafiały do mediów od pewnego czasu.

Sylwia Grzeszczak zastąpi Michała Szpaka

To już pewne, że Michał Szpak nie zasiądzie na fotelu trenerskim w 12. edycji „The Voice of Poland”. Wiadomość o zakończeniu współpracy z piosenkarzem pojawiła się w mediach już pod koniec kwietnia. Wówczas jednak można było wyłącznie spekulować na temat powodów tej decyzji.

Niedawno redakcja portalu Plejada dowiedziała się, kto zastąpi popularnego wokalistę. Okazało się, że na jego miejscu usiądzie Sylwia Grzeszczak. Od dłuższego czasu nie mówiło się o piosenkarce zbyt wiele, jednak wygląda na to, że artystka znów wraca do branży.

ślub panna młoda

Panna młoda zmarła podczas wesela. Pan młody poślubił jej młodszą siostrę

CZYTAJ DALEJ

Kilka dni temu Sylwia Grzeszczak wystąpiła podczas koncertu zorganizowanego na cześć zmarłego Krzysztofa Krawczyka. Występ piosenkarki doczekał się pozytywnych ocen publiczności. Teraz widzowie będą mogli oglądać ją częściej w telewizji.

Redakcja portalu Plejada skontaktowała się z producentami programu muzycznego, którzy potwierdzili wybór nowego trenera. Warto przypomnieć, że w mediach już wcześniej wskazywano jej kandydaturę.

Zachowanie poza studiem Michała Szpaka doprowadziło do zakończenia współpracy

W rozmowie z dziennikarzami na temat wymiany Michała Szpaka osoba związana z produkcją „The Voice of Poland” zdradziła też kulisy rozstania z piosenkarzem. Rozmówca nie ukrywał, że zdecydowało jego zachowanie poza studiem.

Zaangażowanie polityczno-społeczne Michała Szpaka zostało ocenione przez pracowników Telewizji Polskiej jako „ordynarne”. Źródło zaznaczyło, że „muzyka ma łączyć, a nie dzielić, bo tego oczekują widzowie”. Rozmówca dodał też, że tego rodzaju aktywność ma zły wpływ na programy rozrywkowe.

Widzowie prawdopodobnie z niecierpliwością będą czekali na 12. edycję „The Voice of Poland”, by przekonać się, jak zaprezentuje się nowy skład programu.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Radio ZET; Facebook Straż Pożarna Piła

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >