Goniec.pl
Kazimierz Gawlik był uzależniony od alkoholu?

Facebook/ „Złomowisko PL”

Ujawniono kulisy śmierci Kazimierza Gawlika

19 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Irmina Jach

Udostępnij:

Kazimierz Gawlik, bohater programu "Złomowisko PL", znany lepiej jako Kazio z Descha, zmarł przed kilkoma dniami. Właśnie ujawniono, jak wyglądały jego ostatnie chwile. Dziennikarz Marek Karpowicz twierdzi, że uczestnik show był uzależniony od

„Złomowisko PL” to jedna z najpopularniejszych produkcji kanału Discovery Channel. Od 2015 roku program gromadzi przed ekranami tysiące widzów. Format opowiada o losach mężczyzn, którzy na co dzień w pocie czoła pracują w tytułowych złomowiskach w całej Polsce.

Kazimierz Gawlik był uzależniony od alkoholu?

Pod koniec 2020 roku twórcy poinformowali o śmierci Marka „Krzykacza” Pawłowskiego, który był niekwestionowanym ulubieńcem widzów. Tydzień temu jego los podzielił Kazimierz Gawlik, pracownik złomowiska w Legionowie

O śmierci Kazia z Descha poinformowano na oficjalnej stronie programu w mediach społecznościowych. Do krótkiego komunikatu dołączono czarno-białe zdjęcie bohatera. Fani, którzy darzyli Kazimierza Gawlika dużą sympatią, nie mogli uwierzyć własnym oczom.

- Smutna wiadomość na początek tygodnia. Dotarła do nas informacja, że zmarł Kazio z Descha, postać, której wiernym fanom „Złomowiska PL” nie trzeba przedstawiać - napisali producenci popularnego programu rozrywkowego.

Chociaż przyczyny śmierci Kazimierza Gawlika nie zostały podane do informacji publicznej, z relacji dziennikarzy wynika, że mężczyzna zmagał się z uzależnieniem od napojów wysokoprocentowych, które sprawiło, że jego życie nie potoczyło się pomyślnie.

- Ostatnimi czasy niestety wpadł w nałóg i często spotkać go można było na legionowskim dworcu, wśród przesiadujących bezdomnych. Mimo to pozostanie w pamięci legionowian, jak i telewidzów jako Kazio z Descha - podały lokalne serwisy.

Informację potwierdził Marek Karpowicz, redaktor portalu Wirtualnelegionowo.pl, który również nierzadko miał być proszony przez Kazimierza Gawlika o pieniądze. Z jego relacji wynika, że uczestnik popularnego programu spędzał czas w towarzystwie osób bezdomnych.

- Nawet sam osobiście go tam widziałem, bardzo często tam przesiadywał, zaczepiał ludzi o pieniądze. To nie jest tak, że to tylko informacja, ale w ostatnich tygodniach czy miesiącach przebywał tam z innymi bezdomnymi, razem spożywali takie, a nie inne napoje - ujawnił Marek Karpowicz.

Dziennikarz w rozmowie z portalem Plejada wyznał, że kiedy po raz ostatni widział Kazimierza Gawlika, bohater programu „Złomowisko PL” był cały zakrwawiony i poobijany. Niestety, nie przyjął propozycji pomocy ze strony Marka Karpowicza.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Kontrola sanepidu w hotelu Tadeusza Rydzyka. Są wyniki

  • Nie żyje aktorka Ewa Wawrzoń

  • Prof. Parczewski twierdzi, że nie ma sensu nosić maseczek na zewnątrz

Irmina Jach

Jestem absolwentką filologii polskiej. Przez ostatnie lata pracowałam jako specjalista ds. marketingu. W wolnym czasie czytam książki. Najchętniej sięgam po literaturę faktu. Interesuję się także tematyką kryminalną i polskim himalaizmem.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Gwiazdy

Siostrzenica premiera to gwiazda telewizji. Wcześniej zmieniła nazwisko, odpowiedziała na spekulacje

Czytaj więcej >
Radosław Liszewski

Gwiazdy

Syn Radosława Liszewskiego dostał zatrudnienie w Lasach Państwowych. Wcześniej gwiazdor miał śpiewać na weselu rzecznika

Czytaj więcej >
nie żyje

Gwiazdy

Nie żyje Michał Banaszek "Bezczel"

Czytaj więcej >
Krzysztof Krawczyk junior zaśpiewa w amfiteatrze

Gwiazdy

Krzysztof Krawczyk junior wystąpił w nowym odcinku "Uwagi". Opowiedział o konflikcie z Ewą Krawczyk

Czytaj więcej >
Nie żyje

Gwiazdy

Nie żyje Piotr Kurowski, zawodnik MMA

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Andrzej Piaseczny żartuje z wypowiedzi Jana Dudy. "Ponoć można się czymś ode mnie zarazić"

Czytaj więcej >