Goniec.pl
Katarzyna Cichopek

TRICOLORS/East News

Trudne chwile Katarzyny Cichopek na planie "Pytania na śniadanie". Wiemy, co działo się za kulisami

3 Lipca 2022

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Katarzyna Cichopek słynie z uśmiechu i pracy w TVP jako prowadząca "Pytanie na śniadanie", jednak niedawno ujawniła, że jej praca nie zawsze jest usłana różami. Ostatnio we znaki dała się jej zmienność letniej pogody.

Przygody Katarzyny Cichopek z TVP

type: entry-hyperlink id: 7cPJPwLZ2sPsmeCJkhz2r7 większość z nas kojarzy z jej roli Kingi w "M jak miłość". Niezawodowa aktorka zdobyła popularność w całej Polsce, która zapewniła jej między innymi udział i niemalże wygraną w "Tańcu z Gwiazdami". Dziś głównie kojarzona jest z prowadzeniem "Pytania na śniadanie".

Grażyna Szapołowska

Grażyna Szapołowska pokazała córkę i wnuczkę. Ciężko odgadnąć, która jest którą

CZYTAJ DALEJ

Fakt, że gwiazda wciąż trzyma z - delikatnie mówiąc - niezbyt lubianą stacją, dla wielu jej fanów jest sporą skazą na jej wizerunku. Choć ona sama zdaje się nic sobie z tego nie robić, to nie da się ukryć, że ostatnio w życiu Cichopek pojawiły się różne komplikacje także w życiu prywatnym. Ma mieć niezbyt dobre relacje ze swoim byłym mężem.

Okazuje się zatem, że życie prezenterki w telewizji publicznej, choć pozornie mogłoby się wydawać bliskie ideału, w rzeczywistości bywa różnie. Dziennikarka przekonała się o tym boleśnie niedawno na samym planie programu "Pytania na śniadanie", gdzie spotkała ją pewna nieprzyjemna sytuacja.

Sobotnie wydanie "Pytania na śniadanie" tematycznie oscylowało wokół słonecznej, wakacyjnej Grecji. Katarzyna Cichopek prowadziła program wyjątkowo nie z Maciejem Kurzajewskim, a Robertem El Gendą, jednak to nie to wprawiło ja w zły humor. Wszystko przez niespodziewaną zmianę pogody, na którą prezenterka nie była gotowa.

Anna Mucha

Anna Mucha skrytykowana przez fana. Gwiazda odpowiedziała błyskotliwą ripostą

CZYTAJ DALEJ

Katarzyna Cichopek narzeka na pracę w "Pytaniu na śniadanie"

Po kilku dniach uciążliwych upałów, w sobotę w całym kraju niespodziewanie przyszło ochłodzenie. Choć dla wielu osób był to powód do radości, tak dla Katarzyny Cichopek, która przyszła do studia w letniej, niebieskiej sukience, był to prawdziwy cios.

Aktorka wszystko opowiedziała na swoim popularnym profilu na Instagramie. Na Instastory podzieliła się ze swoimi fanami swoimi przemyśleniami na temat zimniejszej pogody. Okazuje się jednak, że znalazła pomoc na planie.

- Upał delikatnie zelżał. Ale na szczęście mamy koc, którym możemy się posiłkować, bo nie ukrywam- jest mi trochę zimno. Zimno mi - narzekała aktorka.

Trzeba przyznać, że dla gwiazdy telewizji takie warunki faktycznie mogą być prawdziwą torturą. Szczególnie gdy na co dzień jej praca w Telewizji Publicznej jest tak ciężka. Współczujecie Cichopek?

Opole 2022. Katarzyna Cichopek wspomina "Zwierzyniec", a Sumińscy leżą w zniszczonym grobie. Przykre zdjęcia

Podczas tegorocznego festiwalu w Opolu, prowadząca Katarzyna Cichopek w ciepłych słowach wspominała Michała Sumińskiego, który niegdyś prowadził w TVP program "Zwierzyniec". Podróżnik, zoolog, jachtowy kapitan żeglugi wielkiej, dziennikarz i autor książek zmarł w wigilię 2011 roku, w wieku 96 lat. Został pochowany w skromnej mogile na warszawskich Powązkach, w Alei Zasłużonych, u boku swojej ukochanej żony Zofii. Niestety, dziś grób wygląda na zapomniany.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Pomponik

Tagi:

Alicja Czepli Autor

Redaktorka portalu Goniec.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Zmiany w życiu Marka Kondrata. Fot. Kapif

Gwiazdy

Duże zmiany w życiu Marka Kondrata. Wszystko przez córeczkę

Czytaj więcej >
Córka Roberta Gonery i Jolanty Fraszyńskiej ma 33 lata i widoki na wielką karierę. Fot. Kapif

Gwiazdy

Córka Roberta Gonery i Jolanty Fraszyńskiej ma już 33 lata i widoki na wielką karierę

Czytaj więcej >
Mama Ginekolog, instagram

Gwiazdy

Przyjmuje rodzinę w gabinecie na NFZ poza kolejką. Na znaną ginekolog spadła masa krytyki

Czytaj więcej >
Pogrzeb Leonarda Pietraszaka. Żona nieoczekiwanie zabrała głos. Fot.Kapif

Gwiazdy

Wdowa po aktorze zaskoczyła żałobników. Nagle niespodziewanie zabrała głos

Czytaj więcej >
Ralph Kamiński miał wypadek podczas koncertu. Fot. Kapif

Gwiazdy

Ralph Kamiński miał wypadek podczas koncertu. "Źle skoczyłem"

Czytaj więcej >
Marta Kaczyńska

Gwiazdy

Marta Kaczyńska w dzieciństwie przeżyła koszmar. Wiemy, co się stało

Czytaj więcej >