Goniec.pl
Katarzyna Cichopek

Pawel Wodzynski/East News

Katarzyna Cichopek zaapelowała do mediów. Nie chce, by publikowano zdjęcia i informacje o jej dzieciach i rodzicach

1 Lipca 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

Katarzyna Cichopek zaskoczyła nieoczekiwanym apelem skierowanym do mediów. Gwiazda nie życzy sobie, by dziennikarze interesowali się życiem jej dzieci oraz rodziców i wykonywali ich fotografie. Ostatnie miesiące nie są łatwym okresem dla dzieci Katarzyny Cichopek. Nikt nie podejrzewał jednak, że gwiazda w tak bezpośredni sposób zawalczy o ich prywatność.

katarzyna cichopek

Gwiazda TVP bez litości o Katarzynie Cichopek. Nie mogła spodziewać się podobnego ciosu

CZYTAJ DALEJ

Katarzyna Cichopek apeluje do mediów

Katarzyna Cichopek nieoczekiwanie zamieściła w swoich mediach społecznościowych apel skierowany do dziennikarzy oraz paparazzi. Zwróciła się z prośbą o uszanowanie prywatności jej rodziny.

- Apeluje do wszystkich dziennikarzy, wydawców i redaktorów naczelnych o niepublikowanie informacji na temat życia prywatnego moich dzieci i moich rodziców. Robienie im zdjęć z ukrycia i publikowanie ich w mediach uważam za naruszenie prawa i powód do dodatkowych stresów w trudnej obecnie sytuacji rodzinnej - napisała aktorka.

Katarzyna Cichopek odwołała się też do uczuć reporterów, powołując się na ich własne życie prywatne i stwierdzając, że też mają oni z pewnością swoje rodziny, o które bardzo się martwią.

- Zawsze szanowałam pracę dziennikarzy, chroniąc jednocześnie prawo do prywatności moich bliskich. Nic się w tej kwestii nie zmieniło. Wielu z Was też ma przecież dzieci - przypomniała gwiazda.

instagram.com/katarzynacichopek

instagram.com/katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek pozuje w objęciach tajemniczego mężczyzny. "Oficjalnie mogę wam przedstawić"

CZYTAJ DALEJ

W trakcie rozwodu

Ostatnie miesiące to wyjątkowo trudny czas w życiu rodzinnym Katarzyny Cichopek. W marcu br., po 17 latach związku z Marcinem Hakielem, publicznie ogłosiła, że zamierza wziąć z nim rozwód. Para cieszy się dwójką dzieci: Adamem i Heleną. Z informacji medialnych wynika, że małżeństwo zadecydowało już o podziale obowiązków i nie będzie w tej kwestii żadnego konfliktu.

W ostatnim czasie w mediach społecznościowych Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela, zdjęcia dzieci pojawiają się niezwykle rzadko. Wcześniej para chętnie pokazywała je, np. podczas relacji z wycieczek.

Wszystko wskazuje jednak na to, że dziś celebryci mają zupełnie inne podejście do tematu. Apel gwiazdy "M jak miłość" wskazuje, że dziennikarze nie będą mieli już tak łatwego dostępu do wizerunków pociech aktorki.

Tak wyglądało pierwsze spotkanie Kingi i Piotra, którzy kilka lat później zostali małżeństwem. Poznali się jeszcze jako licealiści, a chłopak proponował postaci Katarzyny Cichopek pomoc przy komputerze. / fot. "M jak miłość", 2000/MTL Maxfilm, Agencja Filmowa Telewizji Polskiej/tvp.vod.pl

Niewiarygodne, jak zmienili się aktorzy z "M jak miłość". Wspominamy pierwsze odcinki serialu

"M jak miłość", to jeden z najbardziej cenionych przez Polaków seriali. Na antenie TVP obecny jest już od 2000 r. Przyjrzeliśmy się, jak wyglądali ulubieni bohaterowie telewidzów na początku ich drogi.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

„Apolityczny” Maciej Stuhr kąsa Antoniego Macierewicza. W ostrych słowach sugeruje, że polityk powinien zostać beatyfikowany

Czytaj więcej >
TIMOTHY A. CLARY/AFP/East News

Gwiazdy

Meghan Markle groziła Harry'emu rozstaniem? Zaskakujące doniesienia przedstawiają nową perspektywę

Czytaj więcej >
AFP PHOTO / VICTORIA JONES / BUCKINGHAM PALACE

Gwiazdy

Karol III już pracuje, pokazano pierwsze zdjęcie. Jeden szczegół zmartwił Brytyjczyków, niepokoją się o zdrowie nowego króla

Czytaj więcej >
Wojciech Olszański, fot. PAWEL DABROWSKI/AGENCJA SE/East News

Gwiazdy

Wojciech Olszański znów zatrzymany przez policję. Aktor i skandalista rzucił się do ucieczki

Czytaj więcej >
Materiały własne Iberion

Gwiazdy

Ewa Ampulska nie żyje. Aktorka występowała m.in. w "Na dobre i na złe" i popularnych teledyskach

Czytaj więcej >
RICHARD HEATHCOTE/AFP/East News

Gwiazdy

Meghan Markle ma poważne kłopoty, asystentki oskarżają ją o mobbing. Doszło do kłótni, aktorka była oburzona

Czytaj więcej >