Goniec.pl
Katarzyna Cichopek

TRICOLORS/East News

Katarzyna Cichopek nie chce Marcina Hakiela na urodzinach syna pary. Zaskakujące doniesienia

1 Lipca 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wciąż nie mają dobrych stosunków. Choć po zakończeniu roku szkolnego swoich dzieci, na których gwiazdy wdały się nawet w pogawędkę, wydawało się, że wszystko idzie w dobrą stronę, media dotarły do informacji, które nie pozostawiają wątpliwości.

Były partner Katarzyny Cichopek z pewnością nie będzie zadowolony, gdy dowie się, że na imprezie urodzinowej własnego syna stanowi persona non grata.

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek zaapelowała do mediów. Nie chce, by publikowano zdjęcia i informacje o jej dzieciach i rodzicach

CZYTAJ DALEJ

Katarzyna Cichopek podejmuje decyzje

Po marcowym rozstaniu, które w swych mediach społecznościowych ogłosili Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, para musiała podjąć decyzje dotyczące swoich dzieci: Adama i Heleny.

Gwiazdy zadecydowały o równym podziale obowiązków: jeden tydzień pociechy spędzają pod opieką swojej mamy, a kolejny pod dachem ojca. W trosce o ich dobro, postanowiły nie zabierać więcej głosu na temat rozstania, z czego po krótkim czasie wyłamał się jednak tancerz, który ujawnił w programie Aleksandry Kwaśniewskiej, że w życiu jego żony pojawił się ktoś inny.

Mimo to, prywatność dzieci jest dla byłej pary priorytetem, o czym świadczyć może nowy apel skierowany do mediów przez Katarzynę Cichopek - poprosiła o niefotografowanie ich i nierozpisywanie się na temat ich życia.

Na początku lipca syn gwiazdy - Adam, obchodzić będzie 13. urodziny. W mediach pojawiły się zaskakujące informacje na temat wyprawianego z tej okazji przyjęcia, które z pewnością nie ucieszą Marcina Hakiela.

katarzyna cichopek

Gwiazda TVP bez litości o Katarzynie Cichopek. Nie mogła spodziewać się podobnego ciosu

CZYTAJ DALEJ

Marcin Hakiel niezaproszony?

Wszystko wskazuje na to, że na linii Katarzyna Cichopek - Marcin Hakiel, wciąż nie jest dobrze. W związku z tym aktorka najprawdopodobniej próbuje za wszelką cenę unikać swojego byłego partnera.

Jak przekazała dziennikowi "Świat i ludzie" znajoma gwiazdy "M jak miłość", tancerz nie zostanie zaproszony na przyjęcie urodzinowe swojego syna. Stwierdziła, że w gospodyni "Pytania na śniadanie" wciąż jest wiele żalu.

- Emocje są jeszcze bardzo duże, to nie jest dobry czas na świętowanie razem tak ważnej i pełnej wspólnych wspomnień uroczystości - wyjaśniła.

Nie zmienia to faktu, że Marcin Hakiel z pewnością uczci w odpowiedni sposób tak ważny dzień w życiu Adama i jak informuje gazeta, szykuje dla niego coś specjalnego.

Tak wyglądało pierwsze spotkanie Kingi i Piotra, którzy kilka lat później zostali małżeństwem. Poznali się jeszcze jako licealiści, a chłopak proponował postaci Katarzyny Cichopek pomoc przy komputerze. / fot. "M jak miłość", 2000/MTL Maxfilm, Agencja Filmowa Telewizji Polskiej/tvp.vod.pl

Niewiarygodne, jak zmienili się aktorzy z "M jak miłość". Wspominamy pierwsze odcinki serialu

"M jak miłość", to jeden z najbardziej cenionych przez Polaków seriali. Na antenie TVP obecny jest już od 2000 r. Przyjrzeliśmy się, jak wyglądali ulubieni bohaterowie telewidzów na początku ich drogi.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: jastrzabpost.pl

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

Agata Duda i Andrzej Duda, fot. Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

Agata Duda nie dała sobie dmuchać w kaszę? Rodzice Andrzeja Dudy wyznali, że małżeństwo nie posłuchało ich rad

Czytaj więcej >
"The Voice of Poland", fot. "The Voice of Poland"/TVP2/24.09.2022

Gwiazdy

"The Voice of Poland". Baron podał telefon rozemocjonowanemu uczestnikowi. Po drugiej stronie był jego idol

Czytaj więcej >
Franciszek Pieczka, fot. TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Franciszek Pieczka zmarł, zanim się urodził? Zadziwiająca wpadka w TVP

Czytaj więcej >
TRICOLORS/East News / min. Instagram @aleksandraleksandrowna

Gwiazdy

Aleksandra Kwaśniewska pokazała prywatne fotosy z wesela. Jej rodzice wywijali na parkiecie

Czytaj więcej >
Viki Gabor, fot. TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Viki Gabor po raz kolejny zaskakuje czadową fryzurą. Czegoś takiego jeszcze nie było

Czytaj więcej >
Pawel Wodzynski/East News

Gwiazdy

„Apolityczny” Maciej Stuhr kąsa Antoniego Macierewicza. W ostrych słowach sugeruje, że polityk powinien zostać beatyfikowany

Czytaj więcej >