Goniec.pl
Teresa Lipowska mieszka w urokliwym miejscu

TRICOLORS/East News

Teresa Lipowska ma piękne mieszkanie

1 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Irmina Jach

Udostępnij:

Teresa Lipowska kilka lat temu zaprosiła dziennikarzy Super Expressu do swojego mieszkania na warszawskim Ursynowie. Gwiazda serialu "M jak Miłość" była zmuszona wyprowadzić się z ukochanego domu, lecz po czasie przyznała, że była to dobra decyzja. Jej mieszkanie przepełnione jest pamiątkami.

Gwiazda serialu „M jak Miłość” od dwóch dekad mieszka w niewielkim mieszkaniu. Przeprowadzka była dla niej bardzo ciężkim przeżyciem. Nigdy nie wyobrażała sobie, że będzie zmuszona wyprowadzić się z domu, który zajmowała wraz z rodziną. Zmusił ją do tego postępujący wiek.

Teresa Lipowska mieszka w urokliwym miejscu

- Myślałam, że nigdy nie wyprowadzimy się z mojego ukochanego domu. Jednak gdy syn się ożenił, stwierdził, że chce mieszkać osobno, a my z moim mężem Tomaszem zdaliśmy sobie sprawę z tego, że nie damy rady, bo dom - jak wiadomo - wymaga remontów czy chociażby sprzątania - mówiła w rozmowie z Super Expressem.

Teresa Lipowska przyznała, że długo nie potrafiła wyobrazić sobie wystroju mieszkania na warszawskim Ursynowie. Aranżacją wnętrz zajęła się synowa, która doskonale odnajduje się w tematach architektonicznych. Efekt metamorfozy okazał się zachwycający.

- Wiele w tym domu zaprojektowała moja synowa, która ma świetną głowę do takich spraw. To ona wymyśliła między innymi aneks kuchenny i garderobę. Nie potrafiłam sobie jednak wyobrazić tego, że będzie mi tu dobrze i będę szczęśliwa - przyznała Teresa Lipowska.

Po czasie aktorka przyzwyczaiła się do swojego nowego mieszkania i przyznała, że nie chciałaby go opuszczać. Pokochała to miejsce i zamierza spędzić w nim resztę swoich dni. Lokal przepełniony jest ceramicznymi figurkami i pamiątkami po zmarłym mężu.

- Często bywa tak, że starsi ludzie gromadzą wiele niepotrzebnych rzeczy, ale takich, z którymi przeszli kawałek życia. Ja też mam dużo takich pamiątek - aniołów, czasem je dostaję, czasem sama kupuję, i serduszek, bo właśnie tak nazywał mnie mój mąż, „serduszko” - wyjaśniała aktorka.

Serialowa Barbara Mostowiak uwielbia otaczać się kwiatami, których w jej mieszkaniu jest sporo. Nie brakuje również rodzinnych fotografii. Dzięki zdjęciom artystka może wciąż powracać do pięknych chwil, które przeżyła w towarzystwie ukochanego mężczyzny.

Mieszkanie dalekie jest od modnego, minimalistycznego stylu. Aktorka postawiła na ciepłe, tradycyjne wnętrza. Ściany zostały utrzymane w neutralnej, beżowej tonacji. W pomieszczeniach nie brakuje antyków i licznych bibelotów. Na podłodze ułożono elegancki parkiet.

Lustra w złotych ramach i pałacowe fotele nadają salonowi luksusu. Trzeba przyznać, że synowa Teresy Lipowskiej doskonale zna mamę swojego męża - styl urządzenia wnętrz wydaje się wręcz szyty na miarę. Podejrzewamy, że aktorka czuje się w nich doskonale.

Źródło zdjęć: Screeny z artykułu Super Expressu pt. „Nie uwierzycie, w jakich warunkach mieszka Teresa Lipowska! Niejednemu opadnie szczęka [ZDJĘCIA]

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Super Express

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >