Goniec.pl
Pawel Wodzynski/East News

Pawel Wodzynski/East News

"Pytanie na śniadanie". Joanna Kurska ujawniła, czy konflikt Macieja Kurzajewskiego z Pauliną Smaszcz wpływa negatywnie na jego pracę

24 Listopada 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Joanna Kurska tuż po zakończeniu telewizyjnej prezesury Jacka Kurskiego wróciła do pracy. Wówczas dotychczasowa szefowa "Pytania na śniadanie" została zwolniona, by nowa, protegowana odchodzącego zwierzchnika, mogła wprowadzić swoje rządy. Co myśli o narastającym kontrowersjami konflikcie swojego podopiecznego, Macieja Kurzajewskiego, którego eksmałżonka, Paulina Smaszcz, robi wszystko, by go zdyskredytować?

Szefowa "Pytania na śniadanie" o Macieju Kurzajewskim i Paulinie Smaszcz

Joanna Kurska ma niezwykle elastyczne i wyrozumiałe podejście do małżeńskich perypetii prezentera, który od września nie schodzi z pierwszych stron prasy brukowej. Niestety, nie trafia tam za sprawą dziennikarskich osiągnięć, a przez dotkliwe, nad wyraz uszczypliwe i intymne kąski z życia prywatnego, które ujawnia Paulina Smaszcz.

joanna kurska tvp pytanie na śniadanie

Joanna Kurska wywołała lawinę plotek w TVP, pracownicy są nerwowi. "Ciągła walka o stołki"

CZYTAJ DALEJ

Nazywanie przez nią Macieja Kurzajewskiego Pinokiem, obłudnikiem i złym ojcem z pewnością nie wpływa pozytywnie na jego wizerunek. Tak NIE uważa szefowa "śniadaniówki", która oceniła ów rzekomy negatywny wpływ, jaki ma to na pracę w studiu.

Widzi to zupełnie inaczej – jest zadowolona z jego działań i tego, jakie emocje budzi u widzów, prowadząc wraz z Katarzyną Cichopek kolejne wydania.

- Sprawa kompletnie bez znaczenia. Kasia i Maciek są profesjonalną i ciepłą parą. Wszyscy bardzo im kibicujemy – obwieściła na łamach"Faktu". Jakimi wytycznymi posiłkuje się w tej łaskawej ocenie?

- Sugeruję się wyłącznie wynikami oglądalności, radością i satysfakcją naszych widzów – orzekła Joanna Kurska, jednocześnie dementując medialne doniesienia, jakoby miała duży wpływ, a nawet decydujące zdanie w sprawie wizerunku zakochanych prezenterów nawet poza programem.

- Jestem producentem "Pytania na Śniadanie" i szefową Kasi i Macieja. Dbam wyłącznie o dobro i PR programu. Nie doradzam prezenterom — ucięła.

Taka wyrozumiała szefowa to prawdziwy skarb. Czyżby życzliwość Joanny Kurskiej brała się z jej własnych życiowych doświadczeń? Wszak i ona była bohaterką burzy w kolorowej prasie, kiedy Jacek Kurski porzucił dla niej wieloletnie małżeństwo i "spowodował" rozwód kościelny z byłą żoną.

Pogrzeb Jerzego Połomskiego. Fot.: Piotr Molecki/East News

Pogrzeb Jerzego Połomskiego. Mamy zdjęcia z ceremonii, poruszające sceny w kościele

Pogrzeb Jerzego Połomskiego w Warszawie ściągnął prawdziwe tłumy. Przejmująca uroczystość pogrzebowa wielkiego artysty obfitowała w gesty honorujące jego życie i twórczość. Ksiądz prowadzący mszę pogrzebową zdecydował się na zacytowanie słów piosenkarza. Poruszające jest to, jak wielu fanów chciało pożegnać idola.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Kacper KulpickiAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kacper.kulpicki@goniec.pl

Podobne artykuły

Maciej Orłoś mówi wprost o swoim powrocie do TVP. Dziennikarz zdradził, co musiałoby się wydarzyć

Gwiazdy

Maciej Orłoś mówi wprost o swoim powrocie do TVP. Dziennikarz zdradził, co musiałoby się wydarzyć

Czytaj więcej >
Ślub od pierwszego wejrzenia. marta mówi o nowym związku macieja. Foto: kadr z programu Ślub od pierwszego wejrzenia, TVN, 2022

Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta ujawnia prawdę o nowej partnerce Maćka. "Była na naszym ślubie. On się o niej ciepło wypowiadał"

Czytaj więcej >
Maciej Orłoś ocenia TVP. Foto: kadr z wywiadu dla Świata Gwiazd, Youtube

Gwiazdy

Maciej Orłoś nie widzi w TVP zmian na lepsze. "Już dawno straciłem nadzieję"

Czytaj więcej >
Marina Łuczenko-Szczęsna usłyszała dramatyczną diagnozę - nowotwór. Właśnie przeszła operację

Gwiazdy

Marina Łuczenko nie chce być jak Lewandowska? Żona Wojciecha Szczęsnego podsumowała koleżankę

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wkrótce wezmą ślub? Bukmacherzy zdradzili przewidywaną datę

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podjęli decyzję. Paulina Smaszcz nie będzie zadowolona

Czytaj więcej >
Marcin Meller poprowadzi własny talk-show. Dziennikarz zdradził już szczegóły.
(fot. instagram.com/marcin_meller_arbuz/)

Gwiazdy

Marcin Meller z własnym talk-show. "Narzucam sobie jedno ograniczenie". Jakie?

Czytaj więcej >