Goniec.pl
Pawel Wodzynski/East News

Pawel Wodzynski/East News

Maciej Kurzajewski stracił cierpliwość. Nasłał policję na Paulinę Smaszcz

22 Listopada 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Maciej Kurzajewski nie wytrzymał. Wraz z Katarzyną Cichopek cierpliwie znosił medialne połajanki, nazywanie go Pinokiem i stawianie absurdalnych ultimatów. Zniósł także niewybredne komentarze o tym, jak złym jest ojcem i mężem. Miarka się jednak przebrała. Tego było już za wiele. Prezenter TVP zadzwonił na policję i zgłosił wykroczenie Pauliny Smaszcz. Czego dotyczyło?

Maciej Kurzajewski nasłał policję na Paulinę Smaszcz

Maciej Kurzajewski uważa, że Paulina Smaszcz jest osobą, która próbuje zakłócić relacje w jego rodzinie i związku. Nie daje spokoju nie tylko jemu i ukochanej, ale także jego mamie, która jest chora. Nieproszona wizyta u niej spowodowała, że Kurzajewski przestał się krygować i nie przebierał w środkach.

paulina smaszcz

Paulina Smaszcz stalkuje Macieja Kurzajewskiego? Kobieta Petarda odpowiedziała na zarzut

CZYTAJ DALEJ

Paulina Smaszcz wykazuje się sporą determinacją w niszczeniu wizerunku byłego małżonka, chociaż od ich rozwodu (z jej powództwa) minęły już trzy lata. Samozwańcza "kobieta petarda", oprócz żywiołowego reagowania na wszelkie informacje, chciała uderzyć w inny czuły punkt dziennikarza i niespodziewanie, bez zapowiedzi pojawiła się u jego mamy. Wykorzystała odpowiedni moment wtedy, gdy Kurzajewski prowadził program na żywo.

Rodzicielka Macieja Kurzajewskiego ma 74 lata. Pani Teresa mieszka w domu synem, który zapewnia jej odpowiednie warunki i opiekę, zwłaszcza że choruje na cukrzycę. Paulina Smaszcz nie miała oporów, by najść seniorkę, a potem opowiedzieć o wizycie publicznie, nadając spod domu i zarzucając ukochanemu Katarzyny Cichopek, że pozbył się psa.


To zachowanie sprawiło, że gwiazdor "Pytania na śniadanie" (po uprzednich konsultacjach z rodziną) zgłosił wykroczenie na policję i stwierdził, że Paulina Smaszcz naruszyła mir domowy. Komisariat policji na warszawskiej Wesołej będzie musiał zadać tę sprawę.

– Potwierdzam, to prawda. To jest tak bolesne dla całej mojej rodziny, że nie będę tego komentował. Proszę nas zrozumieć – oświadczył Maciej Kurzajewski w "Super Expressie".

Paulina Smaszcz nie zgadza się z oskarżeniem

Paulina Smaszcz, co nie dziwi, patrzy na tę kwestię zupełnie inaczej i ma inny ogląd swojej relacji z mężem, dziećmi i gromadzonego w małżeństwie majątku. Jest przekonana, że postępuje właściwie, nie łamie prawa i zamierza dalej walczyć o swoje dobre imię.

- Nie byłam nigdy u jego mamy. Byłam po pierwsze w moim byłym domu, a obecnie Maćka domu. Z jego mamą bardzo miło rozmawiałam. To jest bardzo miła starsza pani. Na koniec pożyczyłyśmy sobie zdrowia i ucałowałyśmy się… To było bardzo miłe spotkanie – powiedziała „Super Expressowi” Paulina Smaszcz, zaskoczona naszymi informacjami. - Stanowczo zaprzeczam doniesieniom Macieja Kurzajewskiego, że nachodzę nasze byle miejsce zamieszkania i jego mamę oraz moją byłą teściową, które przebywa w domu mojego byłeQDFgo męża. Z moją byłą teściową Teresą Kurzajewską pozostaję w pozytywnych relacjach. Na posesji domu Macieja Kurzajewskiego byłam tylko raz, na prośbę moich synów, by sprawdzić, czy pies BONO po wydaniu go przez Macieja wrócił jednak do domu – wyjaśniła w "SE".

Po której jesteście stronie?

Nasz nowy dom. Katarzyna Dowbor ze swoją ekipą przyjechała na Podlasie, gdzie mieszka pani Justyna i jej córka, Marzena, która cierpi na zespół Downa.

(fot. Piotr Gamdzyk/Polsat)

"Nasz nowy dom". Pani Justyna i jej córka z zespołem Downa próbują rozpocząć nowe życie na Podlasiu

"Nasz nowy dom". Finał na Podlasiu Ekipa "Naszego nowego domu" w ostatnim odcinku tego sezonu zawitała na Podlasie, gdzie mieszka pani Justyna z dorosłą córką Marzeną. Kobiety przeprowadziły się tu niedawno ze Śląska, gdzie pani Justyna pracowała jako kierowca autobusu. Marzena ma poważną wadę serca i znacznie lepiej czuje się tam, gdzie powietrze jest czyste - stąd decyzja o przeprowadzce. Z pieniędzy po podziale majątku kupiły stary drewniany dom i z pomocą życzliwych sąsiadów przeprowadziła proste prace remontowe. - Gdyby nie moi sąsiedzi to ten remont w ogóle by się nie odbył. Cały ten remont zrobił mąż mojej sąsiadki własnymi rękami, nie biorąc za to ani złotówki – mówi Pani Justyna. "Nasz nowy dom" - Katarzyna Dowbor pomogła pani Justynie W budynku nadal nie było jednak łazienki, a ogrzewało go kilka elektrycznych grzejników, ściany były nieocieplone, dach pokrywa eternit. Nie były to warunki, w których da się przetrwać zimę. Ten stan rzeczy zmieniła ekipa Przemka Oślaka, a projekt pięknego podlaskiego domku przygotuje Martyna Kupczyk. Wizyta Katarzyny Dowbor wyjątkowo ucieszy Marzenę

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:


Źródło: Super Express

Tagi:

Kacper KulpickiAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kacper.kulpicki@goniec.pl

Podobne artykuły

Maciej Orłoś mówi wprost o swoim powrocie do TVP. Dziennikarz zdradził, co musiałoby się wydarzyć

Gwiazdy

Maciej Orłoś mówi wprost o swoim powrocie do TVP. Dziennikarz zdradził, co musiałoby się wydarzyć

Czytaj więcej >
Ślub od pierwszego wejrzenia. marta mówi o nowym związku macieja. Foto: kadr z programu Ślub od pierwszego wejrzenia, TVN, 2022

Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta ujawnia prawdę o nowej partnerce Maćka. "Była na naszym ślubie. On się o niej ciepło wypowiadał"

Czytaj więcej >
Maciej Orłoś ocenia TVP. Foto: kadr z wywiadu dla Świata Gwiazd, Youtube

Gwiazdy

Maciej Orłoś nie widzi w TVP zmian na lepsze. "Już dawno straciłem nadzieję"

Czytaj więcej >
Marina Łuczenko-Szczęsna usłyszała dramatyczną diagnozę - nowotwór. Właśnie przeszła operację

Gwiazdy

Marina Łuczenko nie chce być jak Lewandowska? Żona Wojciecha Szczęsnego podsumowała koleżankę

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wkrótce wezmą ślub? Bukmacherzy zdradzili przewidywaną datę

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podjęli decyzję. Paulina Smaszcz nie będzie zadowolona

Czytaj więcej >
Marcin Meller poprowadzi własny talk-show. Dziennikarz zdradził już szczegóły.
(fot. instagram.com/marcin_meller_arbuz/)

Gwiazdy

Marcin Meller z własnym talk-show. "Narzucam sobie jedno ograniczenie". Jakie?

Czytaj więcej >