Goniec.pl
fot. Instagram @marcinhakiel

fot. Instagram @marcinhakiel

Marcin Hakiel i jego nowa miłość na weselu. Zaczyna się robić śmiesznie, gdy patrzymy na zdjęcia

24 Września 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Marcin Hakiel przeżywa drugą miłość. Wszystko wskazuje na to, że jest szczęśliwy u boku nowo poznanej, tajemniczej blondynki. Zakochani pochwalili się fotosami z wesela, na których oboje wystąpili w rewelacyjnych kreacjach. Miłość kwitnie, co tancerz nieustannie pokazuje na swoim Instagramie. Wszystko po to, by nic nie umknęło uwadze byłej żony?

Marcin Hakiel wybiórczo dotrzymuje obietnicy

Marcin Hakiel jakiś czas temu zarzekał się, że o swoim nowym związku nie zamierza opowiadać publicznie. Nie do końca udawało mu się dochować obietnicy, jednak jednej kwestii trzyma się z zadziwiającą wytrwałością. Mowa o niechęci do ukazywania twarzy swojej nowej wybranki.

Maciej Kurzajewski nie spodziewał się takiego komentarza po byłej żonie? Tak zareagowała na newsa o Cichopek

Była żona Macieja Kurzajewskiego skomentowała doniesienia o Katarzynie Cichopek. Nie gryzła się w język

CZYTAJ DALEJ

W piątkowy wieczór były ukochany Katarzyny Cichopek postanowił kolejny raz ogłosić wszem wobec, jak kolorowe i pełnej atrakcji jest jego nowe życie po rozstaniu z żoną. Na swoim InstaStory dzielił się relacjami z przygotowań do uroczystości ślubnej, na której towarzyszył owianej sekretem partnerce.

Marcin Hakiel z nową dziewczyną bawił się na weselu

Kobieta na weselu zadała szyku w kwiecistej sukni podkreślającej jej smukłe i długie nogi, zaś laureat 2. miejsca na tanecznej Eurowizji postawił na klasykę – wystąpił w bordowej marynarce, pod którą założył śnieżnobiałą koszulę.

Zakochany Hakiel selektywnie traktował to, co chce pokazać swoim obserwatorom. Nie wiemy, czy to inicjatywa jego, czy może partnerki, jednak tak konsekwentne odwracanie przez nią twarzy na zdjęciach daje efekt odwrotny od zamierzonego. To przestaje być ciekawe i absorbujące, a staje zabawne i… męczące. Zobaczcie sami na zdjęciach poniżej. Wyglądają bardzo "naturalnie".

marcin hakiel

fot. Instagram @marcinhakiel

marcin hakiel

fot. Instagram @marcinhakiel

Dlaczego Hakiel ukrywa ukochaną?

Z czego zrodziła się tak silna determinacja Marcina Hakiela do trzymania pełnego wizerunku lubej w sekrecie? To pozostawiamy ekspertom, jednak nie trzeba nim być, by zauważyć, jak bardzo tancerz spragniony jest rozgłosu.

Jego 17-letniemu małżeństwu blask fleszy towarzyszył od samego zarania, więc może chce kontynuować tę drogę? Łatwo to wywnioskować z faktu, że niepokazywanie twarzy partnerki nie jest równoznaczne z niepokazywaniem jej w ogóle.

Hakiel zamieszcza całą moc fotosów z ich wspólnych wypadów. Manifestuje, jak świetnie radzi sobie po rozwodzie, jak trzyma atrakcyjną niewiastę za ręce i jak razem bawią się z dziećmi. Wszystko po to, by wieści o jego wspaniałym życiu dobiegły do Katarzyny Cichopek?

To miłość, czy tylko terapia?

Czy nowa wybranka stanie się dla niego tak wielką miłością, jaką była (a może dalej jest) prowadząca „Pytanie na śniadanie?” Pytań jest całe mnóstwo, ale największą tajemnicą nadal pozostaje to, co „siedzi” w głowie Marcina Hakiela. Pozostaje jedynie wyrazić nadzieję, że poznana przez Internet mieszkanka Wrocławia nie zostanie potraktowana przedmiotowo jako element terapii po małżeńskiej.

"Nasz nowy dom". Niebywała metamorfoza domu. Przystosowano go do niepełnosprawnego 11-latka

"Nasz nowy dom". Niebywała metamorfoza domu. Przystosowano go do niepełnosprawnego 11-latka

W trzecim odcinku najnowszego sezonu remontowego programu Polsatu Katarzyna Dowbor uda się do Uniszek Zawadzkich w województwie mazowieckim. Tam spotka się z rodziną, która niedawno pochowała ukochanego męża i ojca.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Kacper KulpickiAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kacper.kulpicki@goniec.pl

Podobne artykuły

TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Syn Krzysztofa Skiby dokonał coming outu. "Jestem biseksualny"

Czytaj więcej >
Lech Wałęsa fot. JOHN MACDOUGALL/AFP/East News

Gwiazdy

Sławomir Wałęsa "zgarnięty" przez policję. Funkcjonariusze zapukali do jego drzwi

Czytaj więcej >
Iwona Pavlović wspomina Beatę Tyszkiewicz. Fot. Tomasz Zukowski/East News

Gwiazdy

Iwona Pavlović szczerze o kłótniach z Beatą Tyszkiewicz. "Nie były reżyserowane"

Czytaj więcej >
Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek z intrygującą fryzurą. Ta grzywka zaskoczyła wszystkich

Czytaj więcej >
Małgorzata Ohme udzieliła pewnej rady Paulinie Smaszcz. Fot. TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Małgorzata Ohme nie zawahała się oceniając zachowanie Pauliny Smaszcz. Padły bardzo mocne słowa

Czytaj więcej >
Robert Janowski zmaga się z problemem psychofanki. Fot. Tomasz Zukowski/East News

Gwiazdy

Robert Janowski zmaga się z psychofanką. Kobieta zdołała odnaleźć nowy dom gwiazdora

Czytaj więcej >