Goniec.pl
Marcin Hakiel

instagram.com/marcinhakiel

Marcin Hakiel zarzekał się, że jego nowy związek nie będzie publiczny. I znów pokazuje ukochaną

18 Września 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

Marcin Hakiel po raz kolejny uchyla rąbka tajemnicy dotyczącej jego nowej partnerki. Gwiazdor zaprezentował swoim fanom kolejne "części ciała" ukochanej, ale wciąż zarzeka się, że... "najważniejsze jest niewidoczne dla oczu".

Po rozstaniu z Katarzyną Cichopek pogrążony w smutku Marcin Hakiel budził żal wśród fanów. Dziś wydaje się, że uczucie to przerodziło się w niemałe zażenowanie.

Katarzyna Cichopek już wkrótce zmieni nazwisko? Swoje plany zdradziła byłemu mężowi

Katarzyna Cichopek planuje zmianę nazwiska? O swojej decyzji poinformowała już Marcina Hakiela

CZYTAJ DALEJ

Marcin Hakiel znów pokazuje partnerkę. Czy ktoś prosił?

O tym, że Marcin Hakiel nie jest najbardziej słownym człowiekiem w polskim show-biznesie przekonaliśmy się wówczas, gdy tuż po rozstaniu z Katarzyną Cichopek, opublikował na swoim Instagramie oświadczenie, w którym zarzekał się, że więcej w sprawie zakończenia swojego związku głosu zabierać nie zamierza.

Minęło kilka dni, a były trener z "Tańca z gwiazdami" wyruszył chyżym krokiem do programu Aleksandry Kwaśniewskiej w TVN Style, gdzie chętnie podzielił się informacjami z "kuluarów".

W międzyczasie chętnie żalił się na Instagramie internautom, odpowiadał na ich pytania o Katarzynę Cichopek i zarzekał się, że jego kolejny związek z pewnością nie będzie tak medialny jak poprzedni.

Gdy pojawiły się informacje o nowej partnerce Marcina Hakiela, gwiazdor był bardzo tajemniczy. Swoich fanów przekonywał (i, o zgrozo, wciąż przekonuje), że "najważniejsze jest niewidoczne dla oczu", po czym... nieoczekiwanie zaczął odsłaniać karty prezentując zdjęcia ze spacerów z tajemniczą blondynką.

marcin hakiel

Marcin Hakiel i jego nowa partnerka mają poważne plany. Znajomi pary uchylili rąbka tajemnicy o ich relacji

CZYTAJ DALEJ

Najważniejsze (twarz?) jest niewidoczne dla oczu

Początkowo na fotografiach Marcina Hakiela zobaczyć można było tylko rękę jego nowej partnerki. Szybko okazało się jednak, że nie tylko dłoń kobiety przestała być już taka "najważniejsza".

Teraz tancerz spędził z tajemniczą wybranką upojne chwile na Mazurach, a na jego profilu na Instagramie pojawiły się nagrania i zdjęcia, na których zobaczyć możemy blondynkę z ocenzurowaną twarzą.

instagram.com/marcinhakiel

instagram.com/marcinhakiel

Jedno z nich przedstawia kobietę kąpiącą się w jacuzzi i dumnie prezentującą wyciągniętą do góry stopę. Również i w tym przypadku jej twarz została zasłonięta przez Marcina Hakiela.

instagram.com/marcinhakiel

instagram.com/marcinhakiel

Jak długo jeszcze potrwa ta budząca zażenowanie gra w kotka i myszkę? Czy były mąż Katarzyny Cichopek nie wytrzyma i pokaże swoją ukochaną w pełnej okazałości? Nie to, żebyśmy czekali, ale mamy świadomość, że najprawdopodobniej stanie się to prędzej czy później.

fot. Instagram @martamanowska

Tak mieszka Marta Manowska. Porzuciła miasto i pokochała życie na wsi

Marta Manowska jakiś czas temu stanowczo zarzekała się, że życie na wsi nie jest dla niej. Jako prowadząca „Rolnik szuka żony” i „Sanatorium miłości” odbywała liczne podróże po urokliwych zakątkach Polski, poznawała ludzi z małych miasteczek, odpoczywała w bliskim otoczeniu natury i kosztowała lokalnych, tradycyjnych przysmaków. Gdy po jakimś czasie ponownie porównała swoje przeżycia z prowincji ze zgiełkiem dużego miasta, ciągłym pośpiechem, zanieczyszczonych powietrzem i pustymi relacjami międzyludzkimi – była to już całkowicie inna kalkulacja. Zanim jednak Marta Manowska doceniła uroki życia na wsi, mówiła: – Jestem często pytana, czy mogłabym mieszkać na wsi. I odpowiadając szczerze sobie samej, muszę powiedzieć, że nie na tym etapie życia. Miasto daje mi energię. Jednak w poszukiwaniu drugiego człowieka nie jest istotne, czy pochodzi z miasta, czy ze wsi – wyjaśniała w "Pytaniu na śniadanie". Miejskie poszukiwania miłości życia nie szły prezenterce TVP najlepiej, a przebywając z dala od Warszawy podczas nagrań do „Rolnik szuka żony”, zawiązała nowe przyjaźnie. Dzięki nim poznała posiadaczy rozległych ziem uprawnych nie tylko od strony zawodowej, ale również prywatnej. Pokazali jej uroki wiejskiego, spokojnego życia. Blondwłosa i wiecznie uśmiechnięta dziennikarka postanowiła zmienić zdanie i ostatecznie i spróbować zachwalanego przez uczestników programu życia. Na jej profilu na Instagramie publikuje rozkoszne kadry na tle skromnego domu z czerwonej cegły. Jak można wywnioskować z fotografii, wokół budynku rozpościera się okazały ogród, w którym można oddawać się pełnowartościowemu relaksowi. Zobaczcie, jak teraz wygląda sielskie życie Marty Manowskiej.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

Martyna Wojciechowska podjęła zaskakującą decyzję. Najpierw rozwód, zniknięcie z TV, a teraz to

Gwiazdy

Martyna Wojciechowska podjęła zaskakującą decyzję. Najpierw rozwód i zniknięcie z TV, a teraz to

Czytaj więcej >
Daniel z "Love Island" miał dziewczynę poza programem. Tay ujawniła wszystkie szczegóły o ich związku.
(fot. Polsat/instagram.com/tayvm)

Gwiazdy

"Love Island". Dziewczyna Daniela ujawnia prawdę o ich związku. Tay pokazała wiadomości od ukochanego

Czytaj więcej >
Królowa Elżbieta II miała ostatnie życzenie, które dotyczyło Meghan Markle. O co chodziło?

Gwiazdy

Królowa Elżbieta II miała ostatnie życzenie, które dotyczyło Meghan Markle. O co chodziło?

Czytaj więcej >
zrzut ekranu, Youtube @tvnpl

Gwiazdy

„Kuba Wojewódzki”. Anna Mucha poucza Julię Wieniawę. „To jest ku**a nie w porządku”

Czytaj więcej >
Franciszek Pieczka zmarł w wieku 94 lat. Już wkrótce odbędzie się państwowy pogrzeb

Gwiazdy

Pogrzeb Franciszka Pieczki. Minister Piotr Gliński przekazał wspaniałe wieści, zapadła ostateczna decyzja

Czytaj więcej >
Selma Blair, aktorka cierpiąca na stwardnienie rozsiane wzięła udział w amerykańskim "Tańcu z gwiazdami". Jej występ wycisnął łzy widzom i jurorom.
(fot. screen z youtube.com/EntertaintmentCanada courtesy Disney+)

Gwiazdy

Selma Blair w "Tańcu z gwiazdami". Wzruszający występ cierpiącej na stwardnienie rozsiane aktorki

Czytaj więcej >