Goniec.pl
Krzysztof Cwynar walczy z nowotworem

Screen z programu „Uwaga” prod. TVN

Syn Krzysztofa Krawczyka martwi się o przyjaciela. Krzysztof Cwynar jest ciężko chory

28 Maja 2021

Autor tekstu:

Irmina Jach

Udostępnij:

Krzysztof Krawczyk Junior ma za sobą bardzo trudne chwile. W kwietniu mężczyzna stracił ojca, na pojednanie z którym czekał od wielu lat. Zaledwie kilka tygodni później musiał pożegnać wujka. Niestety, wszystko wskazuje na to, że to nie koniec życiowych dramatów 47-latka. Krzysztof Cwynar, przyjaciel i opiekun syna legendarnego piosenkarza, zmaga się z ciężką chorobą.

Krzysztof Krawczyk Junior od wielu tygodni uczestniczy w rodzinnych sporach i medialnych przepychankach. Dziennikarze programu „Uwaga TVN” ujawnili, że niepełnosprawny 47-latek żyje w skandalicznych warunkach. Syn gwiazdora nie mógł liczyć na żadną pomoc ze strony znanego ojca. O dobro mężczyzny troszczą się obcy mu ludzie.

Krzysztof Cwynar walczy z nowotworem

Od wypadku samochodowego, w którym Krzysztof Krawczyk Junior brał udział wraz z ojcem i macochą, ogromnym wsparciem był dla niego kompozytor Krzysztof Cwynar. Artysta kilka lat temu postanowił wziąć 47-latka pod swoje skrzydła, oferując mu pomoc i opiekę.

Muzyk wspierał syna piosenkarza w kwestiach prawnych i dbał o wszystkie jego sprawy. Postanowił także wystąpić u boku Krzysztofa Krawczyka Juniora w programie „Uwaga TVN”, by opowiedzieć o dramatycznej sytuacji życiowej, w jakiej znalazł się jego podopieczny.

Krzysztof Igor dekadę temu pożegnał swoją ukochaną mamę Halinę Żytkowiak. Wokalistka śpiewająca niegdyś w zespole Amazonki zmagała się z nowotworem płuc. W chwili śmierci miała 67 lat. Jej odejście było dla syna nieodżałowaną stratą.

Krzysztof Krawczyk Junior martwi się, że już wkrótce może na niego spaść kolejny cios. Portal Pomponik poinformował, że Krzysztof Cwynar również zmaga się z chorobą nowotworową. Przyjaciel kompozytora przekazał, że lekarze wykryli zmiany w płucach artysty i zaplanowali już operację.

- Lekarze wykryli zmiany w jego płucach. Wkrótce będzie miał operację. Sprawa jest poważna, bo Krzysztof w ciągu ostatnich trzech lat przeszedł już trzy operacje onkologiczne, ale nie traci nadziei i walczy - zdradził informator portalu.

Przed trzema laty Krzysztof Cwynar wygrał ciężką walkę z nowotworem wątroby. W sierpniu 2018 roku informował, że zabieg, który przeszedł w kwietniu tego samego roku oraz przyjmowana od połowy lipca chemioterapia, przyniosły oczekiwane efekty.

Mimo pasma nieszczęść i chorób muzyk skupiał się przede wszystkim na stanie zdrowia Krzysztofa Krawczyka Juniora. Kompozytor przez lata nawiązywał kontakt z wybitnymi lekarzami, którzy przepisali 47-latkowi leki pozwalające unikać niebezpiecznych napadów padaczkowych.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Jastrząb Post

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >