Sylwia Wysocka Żródło: Piotr Molecki/East News

Sylwia Wysocka z „Na Wspólnej” została niedawno pobita i okradziona. Trafiła do szpitala

5 Maj 2021 Mateusz SidorekMateusz Sidorek

Do mediów trafiły szokujące wiadomości dotyczące Sylwii Wysockiej. Aktorka znana z najpopularniejszych serialów jak „Na Wspólnej”, „Plebania” oraz „Na dobre i na złe” trafiła do szpitala. Telewizyjna gwiazda niedawno została pobita i okradziona przez napastników. Teraz przechodzi okres rekonwalescencji.

Sylwia Wysocka potwierdziła niepokojące informacje dotyczące napaści, które przekazał tygodnik „Rewia”. Znana z występów w polskich serialach aktorka zgłosiła się do jednego z warszawskich szpitali po tym, jak została pobita i okradziona przez napastników. Gwiazda złożyła już zawiadomienie służbom.

Widzowie kojarzą Sylwię Wysocką przede wszystkim z ról w takich produkcjach telewizyjnych jak „Na Wspólnej”, „Plebania”, „Na dobre i na złe”, „Klan” oraz „Przyjaciółki”. Podczas napaści aktorka odniosła poważne obrażenia i obecnie przechodzi okres rekonwalescencji.

Napaść na Sylwię Wysocką

O napaści na Sylwię Wysocką niespodziewanie poinformował tygodnik „Rewia”. Z doniesień medialnych wynika, że aktorka została napadnięta przez nieznanych sprawców, którzy nie tylko ją okradli, ale również dotkliwie pobili.

Według dziennikarzy artystka trafiła do jednego z warszawskich szpitali, gdzie dokonano oględzin. Lekarze mieli stwierdzić między innymi liczne krwiaki na ciele, a nawet złamanie ręki.

Polacy masowo dostają tego samego SMS-a. Wszystko po decyzji ministra zdrowiaPolacy masowo dostają tego samego SMS-a. Wszystko po decyzji ministra zdrowiaCzytaj dalej

Jak sugerują wiadomości przekazane przez prasę, Sylwia Wysocka podczas napaści została pozbawiona telefonu, karty kredytowej oraz dokumentów. Redakcja postanowiła skontaktować się z gwiazdą, by ustalić szczegóły zajścia.

Sylwia Wysocka nie zostawi tej sprawy

W rozmowie z dziennikarzami Sylwia Wysocka potwierdziła, że niedawno niepokojące zdarzenie miało miejsce. Jednak aktorka nie chciała mówić o szczegółach zajścia. Oświadczyła też, że nie przejdzie obok tej sprawy obojętnie.

Jednym z powodów, dla których gwiazda telewizyjna nie chce mówić o okolicznościach napaści, jest śledztwo. Artystka ujawniła, że złożyła już stosowne zawiadomienie służbom. Zaangażowała także prawnika. Opowiadanie o szczegółach zdarzenia może natomiast zaszkodzić czynnościom prowadzonym przez organy.

Znana z serialowych ról aktorka podkreśliła, że o takich wydarzeniach należy mówić i nie wolno „zamiatać ich pod dywan”. Na koniec Sylwia Wysocka dodała, że aktualnie priorytetem jest jej powrót do zdrowia.

Choć gwiazda nie zgodziła się na opowiadanie o tym szokującym zajściu, ujawniła, że przyjdzie jeszcze czas na rozmowę z mediami. Obecnie najważniejsze jest jednak dobro śledztwa oraz dojście do siebie po napaści.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Radio ZET

Następny artykuł