Goniec.pl
Małgorzata Rozenek

Instagram.com m_rozenek

Rozenek zdjęciem z basenu wywołała ogromną burzę. "Obrzydliwe". Przesadziła?

26 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Bartłomiej Cieślak

Udostępnij:

Małgorzata Rozenek co prawda wróciła już z rodzinnych wakacji w Meksyku, ale wciąż na jej Instagramie pojawiają się zdjęcia z tego wyjazdu. Jako ostatnie gwiazda TVN wrzuciła zdjęcie z basenu, które wiele osób negatywnie skomentowało. Tym razem poszło o owoce w wodzie, a nie skąpy strój.

Zdjęcia Małgorzaty Rozenek na Instagramie często wywołują skrajne emocje, najczęściej związane ze zbyt skromnym - zdaniem niektórych - strojem gwiazdy TVN, która lubi eksponować swoje ciało i pokazywać je w internecie.

adam niedzielski

Od 1 lipca startuje program Profilaktyka 40 plus. Minister zdrowia podpisał rozporządzenie

CZYTAJ DALEJ

Jednym zdjęciem Małgorzata Rozenek wywołała burzę

I chociaż zdjęcie z basenu siłą rzeczy powinno być wykonane w stroju kąpielowym, a zrobione z góry uwydatnia bujny biust Rozenek, to jednak internauci mieli tym razem pretensje o coś zupełnie innego.

- Czerp z życia pełnymi garściami, żyj kolorowo, zdrowo jedz. Czasem da się, to nawet połączyć. Cudownego dnia kochani - napisała Rozenek pod zdjęciem, nieświadoma konsekwencji, które zaraz miały ją spotkać.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Chodzi o owoce, które pływają w wodzie obok gwiazdy. Chociaż na zdjęciu wyglądają one bardzo ładnie, to sporo osób zauważyło, że jest to zwykłe marnowanie jedzenia i miało ogromne pretensje do Rozenek, że chwali się takim niedbałym podejściem do tak ważnego tematu, jakim jest głód na świecie.

Internauci zaatakowali Rozenek w komentarzach

- Zdjęcie ładne... pytanie tylko, czy te owoce, które pływają w basenie... zje Pani, Pan Radek czy może dostaną je inni goście?... a może Pani je wyrzuci? Zdjęcie super... tylko jakiś niesmak pozostaje, że te owoce pójdą do kosza a wyglądają pysznie - napisała internautka.

- Dla ładnego zdjęcia jak widać, można zrobić wszystko. Co liczy się w dzisiejszym świecie? Klikalność i zasięgi. Próżność jest rodzajem pychy niewątpliwie. Pokazywanie innym osobom, że dla pięknej fotografii można zmarnować żywność i jest to w porządku, jest nieporozumieniem, mówiąc delikatnie. Przy Pani zasięgach Pani Małgorzato przykładnym byłoby (w mojej opinii oczywiście), bardziej świadome postępowanie. Dla wielu osób może być Pani wzorem do naśladowania, a niestety marnowanie żywności i promocja takich postaw jest daleka od jakichkolwiek standardów etycznych i społecznych co najmniej - wtórowała jej inna.

- Ludzie nie mają co jeść, a pani wyrzuca jedzenie. Obrzydliwe - krótko skomentowała kolejna osoba.

Oczywiście znaleźli się również fani, którzy bronili zdjęcia i samej Rozenek. Ona zresztą też skomentowała na swoją obronę, zapewne zupełnie nie spodziewając się takiej reakcji na pozornie zwykłe zdjęcie, że było ono robione w ramach projektu organizowanego w meksykańskim Tulum, który polegał na tym, aby czerpać energię z owoców.

Czy to jednak wystarczające tłumaczenie? Ocenę pozostawiamy wam.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Instagram.com m_rozenek

Podobne artykuły

Gwiazdy

Nieoficjalnie wiadomo, z kim Iza Małysz zatańczy w "Tańcu z gwiazdami"

Czytaj więcej >
Grób Andrzeja Strzeleckiego

Gwiazdy

Zakończono remont grobu Andrzeja Strzeleckiego. Mamy zdjęcia

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Internauci skrytykowali zdjęcie Katarzyny Cichopek. Twierdzą, że promuje "patodeweloperkę"

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Agnieszka Gozdyra boi się o swoje bezpieczeństwo. Otrzymała groźbę, sprawa zgłoszona policji

Czytaj więcej >
Jolanta Kwaśniewska

Gwiazdy

Jolanta Kwaśniewska jest zachwycona teściami swojej córki. „Dla nich wartości rodzinne są najważniejsze”

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Gwiazdy

Dziennikarze Wirtualnej Polski są rozczarowani restauracją po rewolucjach Magdy Gessler

Czytaj więcej >