Goniec.pl
beata kozidrak

TRICOLORS/East News

Dziennikarze i fani niezadowoleni po występie Beaty Kozidrak. Poszło o jej zachowanie i głos

26 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Klaudia Bochenek

Udostępnij:

Po wczorajszym koncercie Beaty Kozidrak na sopockim festiwalu Polsat SuperHit Festiwal w internecie pojawiły się tysiące komentarzy fanów oraz widzów. Gwieździe zarzucano, że mocno fałszowała, a potem swoje głosy niezadowolenia dorzucili dziennikarze. Artystka miała spotkać się z mediami, jednak ostatecznie nic z tego nie wyszło.

Tysiące komentarzy pojawiło się po występie Beaty Kozidrak - tylko część z nich wybrzmiewała pozytywnie. Fani kompletnie inaczej wyobrażali sobie wielki powrót artystki na scenę po miesiącach przerwy. Czy koncert rzeczywiście był niewypałem?

Beata Kozidrak

Beata Kozidrak nagle przerwała występ. Na scenie pojawił się jej były mąż

CZYTAJ DALEJ

Beata Kozidrak nie udzielała wywiadów

Artystka szalała na sopockiej scenie i dawała z siebie wszystko przez prawie godzinę. Zeszła ze sceny przy gromkich oklaskach, a dziennikarze czekali, aż chwilę odpocznie i udzieli obiecanych wywiadów. Tak się jednak nie stało.

Zamiast Beaty Kozidrak do dziennikarzy wyszła jej menadżerka, która oświadczyła, że żadnych wywiadów dziś nie będzie. Powód? Artystka miała być wręcz oszołomiona po pierwszym poważnym koncercie od momentu epidemii, a radość i wzruszenie z powodu tych wzniosłych chwil miały dosłownie odebrać jej mowę.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo

Dziennikarze nie kryli gorzkiego rozczarowania, wielu z nich z niecierpliwością czekało, aby zadać gwieździe choć jedno pytanie. I choć Beata Kozidrak wyszła zapozować fotoreporterom na ściance, to z mediami nie zamieniła ani słowa. Widać było, że jest radosna i zadowolona, ale szybko zniknęła, rozdając fanom zaledwie kilka autografów.

Internauci oburzeni występem Beaty Kozidrak

Stacja Polsat na swoim profilu na Facebooku na bieżąco udostępniała kolejne piosenki, które śpiewała Beata Kozidrak. Nikt jednak nie spodziewał się głosów niezadowolenia, które z minuty na minutę zamieniały się w tysiące krytycznych komentarzy.

Zarzucano Beacie Kozidrak, że fałszowała i zwyczajnie nie dało się jej słuchać. Niektórzy tłumaczyli to długą przerwą od śpiewania, inni nagłośnieniem. Niestety, ale fakt faktem, że na artystkę wylała się krytyka, jakiej chyba nigdy nie doświadczyła. Wielu osobom nie podobała się też jej kreacja. Oto kilka przykładowych komentarzy:

- Mimo ogromnego szacunku do Pani Beaty tego nie dało się słuchać. Wychowałam się na jej muzyce i pamiętam ten piękny głos, przykre - skomentowała internautka.

- To, że może być niedyspozycja głosowa to jedno, drugie to to, że śpiewa na żywo. Słabo by było, gdyby śpiewała z playbacku, to nie do przyjęcia dla wokalistów tej rangi. A lata lecą i głos też już jest inny, ale nadal śpiewa na żywo i to trzeba docenić, a nie lać falę krytyki - dodała kolejna.

- Co się stało z Beatą? Oczywiście wielkie brawa, że śpiewa na żywo, ale taki spadek formy! - czytamy w kolejnych komentarzach.

- Poniżej krytyki. Tego nie da się słuchać ani oglądać. Kiedyś ją uwielbiałam, ale już czas odejść. Głos się wyczerpał - podsumowała jedna z fanek.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Od 26 czerwca będą obowiązywać nowe obostrzenia. Przedsiębiorcy sprawdzą, czy klienci są zaszczepieni

  • Beata Kozidrak zdradziła, że w przeszłości była zauroczona Kostkiem Yoriadisem

  • Policja opublikowała statystyki dotyczące utonięć. W czerwcu zginęły 53 osoby

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Facebook, Fakt

Klaudia BochenekAutor

Jestem na bieżąco ze wszystkimi wydarzeniami na świecie i w social mediach. W przeszłości zajmowałam się redagowaniem eventowych materiałów prasowych. Poza pracą w redakcji wolny czas poświęcam eksploracji internetu, kryminalistyce i żeglarstwu.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: klaudia.bochenek@goniec.pl

Podobne artykuły

Gwiazdy

Zakończono śledztwo ws. śmierci wnuka Daniela Olbrychskiego

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Tomasz Ciachorowski uczęszcza do lekarzy przez udział w "Twoja twarz brzmi znajomo". Ma problem ze skórą

Czytaj więcej >
Stan zdrowia Bogumiły Wander nie uległ polepszeniu

Gwiazdy

Bogumiła Wander choruje na Alzheimera. Nie pamięta już, że była gwiazdą

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Edward Dymek został pochowany w kwaterze dla bezdomnych. Jego grób może przestać istnieć

Czytaj więcej >
Film o Beacie Kozidrak jednak nie powstanie

Gwiazdy

Miał powstać film o Beacie Kozidrak. Nieoficjalnie: Studio wycofało się z produkcji

Czytaj więcej >
Roman Płatek

Gwiazdy

Nie żyje aktor Roman Płatek

Czytaj więcej >