Goniec.pl
Martyna z "Rolnik szuka żony" znalazła miłość po programie. Kandydatka Mateusza zdobyła się na szczery wpis.
(fot. instagram.com/wedrujacy_ziemniak)

(fot. instagram.com/wedrujacy_ziemniak)

"Rolnik szuka żony". Kolejna kandydatka Mateusza znalazła miłość. Kto pojawił się w życiu Martyny?

30 Listopada 2022

Autor tekstu:

Karolina Kruszewska

"Rolnik szuka żony" za nami, ale na jaw wciąż wychodzą nowe fakty dotyczące uczestników. Tym razem na szczere wyznanie zdobyła się Martyna - kandydatka Mateusza. Dziewczyna podsumowała swój udział w programie i zdradziła, że w jej życiu pojawił się pewien mężczyzna.

"Rolnik szuka żony" - Mateusz i jego kandydatki

Mateusz był jednym z uczestników 9. edycji "Rolnik szuka żony", który wzbudzał wiele komentarzy i emocji. Choć prawda zapewne leży gdzieś po środku, to ciężko ocenić, kto w jego gospodarstwie był bardziej "kontrowersyjny" - rolnik czy jego kandydatki, które miały go obgadywać za jego plecami.

"Rolnik szuka żony"

"Rolnik szuka żony". Afera w finale programu. Marta Manowska musiała podjąć reakcję

CZYTAJ DALEJ

Martyna z "Rolnika..." znalazła miłość po programie

Tuż po finałowym odcinku "Rolnika..." okazało się, że strzała amora trafiła Konrada (kandydata Klaudii) i Zuzię, która walczyła o Mateusza. Okazuje się, że kolejna kandydatka tego rolnika odnalazła miłość. Na szczere wyznanie zdobyła się Martyna, która w osobistym wpisie na Instagramie podsumowała udział w programie.

"Dzięki możliwości wzięcia udziału w programie zrozumiałam kilka ważnych dla mnie rzeczy. Mam niesamowite grono ludzi wokół siebie, którzy zawsze będą mnie wspierać. Właśnie wam chciałbym podziękować za otuchę i wiarę we mnie. Mam nadzieje, że coniedzielny zwyczaj spotykania się zostanie u nas na stałe" - zaczęła swój obszerny wpis.

"Nie zawsze to, czego pragniemy, jest dla nas dobre. Powinniśmy słuchać głosu serca, bo tylko wtedy będziemy naprawdę szczęśliwi. Cieszę się, że mogłam poznać wspaniałych ludzi. Mateusza, jak i uczestniczki, nie zapominając jednak o całej ekipie nagraniowej, która opiekowała się nami i wspierała pod każdym względem" - czytamy dalej na profilu Martyny.

Na koniec kandydatka Mateusza wyznała, że pomimo że nie znalazła miłości w programie, to w jej życiu pojawił się ktoś ważny (kogo nawet oznaczyła w tym wpisie). "Całą przygodę będę wspominać z uśmiechem na twarzy i mam przeogromną nadzieję, że każdy z uczestników znajdzie swojego wymarzonego współmałżonka. W moim życiu pojawił się ktoś, kto zmienia je na lepsze @noreczek".

Instagram/marta_paszkin

Owoce miłości programu "Rolnik szuka żony". Te pary doczekały się już swoich pociech

Nie tylko Marta Paszkin i Paweł Bodzianny doczekali się dzieci jako para powstała w programie "Rolnik szuka żony". Kto jeszcze może cieszyć się swoimi pociechami?

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Karolina KruszewskaAutor

Szefowa działu "Rozrywka". Od 2010 roku jestem związana z Internetem. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w jednym z największych serwisów telewizyjnych i rozrywkowych, dzięki czemu doskonale znam świat mediów i show-biznesu.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: karolina.kruszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Ewa Gawryluk / KAPiF

Gwiazdy

Ewa Gawryluk opowiedziała o przemocy, której doświadczała na co dzień. Dramatyczne wyznanie

Czytaj więcej >
Romuald Lipko zmarl trzy lata temu. Jego żona wciąż nie pogodziła się z jego śmiercią. Fot. Kapif

Gwiazdy

Romuald Lipko zmarł 3 lata temu. Wdowa po muzyku wciąż stara się z tym pogodzić

Czytaj więcej >
Joanna ze Ślubu od pierwszego wejrzenia poinformowała o chorobie. Fot. Instagram @asia_lazar33 / kadr z programu Ślub od pierwszego wejrzenia, prod. TVN, wyd. 2020r, Player

Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Joanna trafiła do szpitala, usłyszała diagnozę od lekarzy

Czytaj więcej >
"The Voice Senior". Uczczono przedwczesną śmierć jednego z uczestników. Fot. kadr z programu The Voice Senior, prod. TVP, wyd. 04.02.2023r., TVP VOD

Gwiazdy

Ostatni występ Adama Anusewicza w "The Voice Senior" przed śmiercią

Czytaj więcej >
Ralph Kamiński obiektem drwin w sieci. Fot. Kapif

Gwiazdy

Ralph Kamiński obiektem drwin w sieci. "To dramat"

Czytaj więcej >
"The Voice Senior". Burza po decyzji Piotra Cugowskiego. Fot. kadr z programu The Voice Senior, prod. TVP, wyd. 2023r., TVP VOD

Gwiazdy

Piotr Cugowski podpadł widzom "The Voice Senior". Wszystko przez jedną decyzję

Czytaj więcej >