Robert Janowski z żoną Żródło: TRICOLORS/East News

Robert Janowski zdecydował się na przykre wyznanie o małżeństwie

29 Kwiecień 2021 Monika MajkoMonika Majko

Robert Janowski aż trzykrotnie stawał na ślubnym kobiercu, a swoją obecną żonę poślubił 14 września 2013 roku. Teraz na jaw wyszła prawda o trzecim małżeństwie uwielbianego przez Polaków prezentera. Czas pandemii był dla związku Roberta i Moniki Janowskich bardzo trudną próbą.

Choć Robert i Monika Janowscy spotkali się późno, ich miłość szybko rozkwitła, a para do tej pory uchodziła za wybitnie dobraną. Okazuje się jednak, że czas lockdownu z powodu pandemii koronawirusa był dla nich bardzo trudny. Żona prezentera miała już dość i postanowiła na jakiś czas wyjechać, zostawiając swojego męża w domu.

Robert Janowski poślubił Monikę Głodek w 2013 roku

Lockdown wywołany przez pandemię koronawirusa był dla wielu osób bardzo trudnym okresem. Ciągłe przebywanie w domu w samotności lub w towarzystwie bliskich stanowiło wyzwanie dla niejednego obywatela. Nawet wyjątkowo dobrane i kochające się pary zmagały się wówczas z trudnościami, a jedną z nich było małżeństwo Roberta i Moniki Janowskich.

Jak wyznało małżeństwo w rozmowie z tygodnikiem „Na żywo”, w ostatnich miesiącach ich związek przechodził poważny kryzys. Okazuje się, że Monika Janowska była przytłoczona codziennym przebywaniem ze swoim mężem.

- Od początku pandemii żyliśmy zamknięci w domu, branża artystyczna wciąż nie jest "rozmrożona", więc na razie nie można nawet "uciec w pracę". Nie mieliśmy nawet chwili oddechu od siebie i w końcu poczułam, że mam nerwy jak postronki. Musiałam wyjechać -tłumaczyła Monika Janowska w rozmowie z redakcją tygodnika.

Ekspertka ujawnia, gdzie najłatwiej zarazimy się koronawirusem po poluzowaniu obostrzeńEkspertka ujawnia, gdzie najłatwiej zarazimy się koronawirusem po poluzowaniu obostrzeńCzytaj dalej

W końcu żona popularnego prezentera zdecydowała, że dłużej nie wytrzyma i postanowiła wyjechać do sanatorium, zostawiając swojego ukochanego samego w domu. Zaskoczony tą decyzją Robert Janowski przyznał, że dała mu ona do myślenia.

- Zobaczyłem światło ostrzegawcze. To tak jakby dawała mi sygnał, że nie jest ze mną szczęśliwa - wyznał Janowski.

Na szczęście okazało się, że byłą to słuszna decyzja. Zmiana otoczenia i kontakt z nowymi ludźmi pozytywnie wpłynął na nastrój żony prezentera. Z kolei Robert Janowski zrozumiał, że musi swojej ukochanej poświęcać więcej uwagi i troski.

Dziennikarz nie wytrzymał jednak w samotności pełnych dwóch tygodni. W trakcie turnusu odwiedził ukochaną w ośrodku na Kaszubach. Niespodzianka spodobała się Monice Janowskiej, która też zdążyła się za nim stęsknić.

Chwila rozłąki pozwoliła zażegnać kryzys w małżeństwie Moniki i Roberta Janowskich, którzy na nowo rozpalili łączące ich uczucie. Para przetrwała trudny czas pandemii, a teraz branża rozrywkowa powoli zaczyna ponownie funkcjonować, co oznacza powrót do pracy dla Roberta Janowskiego.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Super Express

Następny artykuł