Goniec.pl
Rafał Brzozowski

Fragment teledysku do piosenki "Ride" Rafała Brzozowskiego

Rafał Brzozowski ujawnił, co łączy go z Jackiem Kurskim

20 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Patryk Przybyłowski

Udostępnij:

Rafał Brzozowski należy do najbardziej rozchwytywanych gwiazd Telewizji Polskiej. O prezenterze ostatnimi czasy zrobiło się bardzo głośno za sprawą nominacji jego piosenki do konkursu Eurowizji. Wiele osób twierdziło, że taki przywilej spotkał go d

Internet dosłownie eksplodował, kiedy wszem wobec ogłoszono, że Rafał Brzozowski będzie reprezentantem Polski na konkurs Eurowizji. Dyplomatycznie można powiedzieć, że jego piosenka spotkała się z dosyć chłodnym odbiorem.

Sytuacja wywołała tym większe oburzenie, że większość internautów była przekonana, iż na tegoroczny konkurs pojedzie Alicja Szemplińska. Przypominamy, wygrała ona zeszłoroczne eliminacje, ale konkurs główny został odwołany z powodu pandemii.

Telewizja Polska zdecydowała się jednak na dosyć niepopularny ruch, czyli wyłonienie nowego reprezentanta. Nie zrobiono jednak tego w trybie jawnego głosowania, a decyzja zapadła na zasadzie wyboru wewnętrznego publicznego nadawcy.

Co łączy Jacka Kurskiego z Rafałem Brzozowskim? Już wszystko jasne

W sieci pojawiło się wiele głosów krytyki, a nawet takich łączących prywatne relacje Kurskiego i Brzozowskiego z wyjazdem tego drugiego na Eurowizję. Wśród plotek pojawiła się również historia, według której Rafał (taki pseudonim artysta przyjął na potrzeby Eurowizji) jest ulubionym wykonawcą żony prezesa TVP i dlatego otrzymał duże wyróżnienie. Te doniesienia zostały szybko zdementowane przez Jacka Kurskiego.

Ostatecznie do wszystkiego postanowił odnieść się główny zainteresowany w rozmowie z portalem „Pomponik”. Stwierdził, że jakiekolwiek doniesienia o jego zażyłościach z prezesem Telewizji Polskiej są nieprawdziwe, a ich źródło jest zdecydowanie wątpliwego pochodzenia.

Rafał Brzozowski zaznaczył również, że nawet w kontekście zawodowym nie ma zbyt wiele wspólnego z Jackiem Kurskim. Prezenter pracuje na co dzień ze swoją ekipą, która nie ma nic wspólnego z obowiązkami prezesa publicznego nadawcy.

- Naprawdę nie mogę tak powiedzieć absolutnie, bo naprawdę prezes zajmuje się całą telewizją, a nie poszczególnymi programami. Nie można do niego pójść i po prostu rozmawiać w cztery oczy o jakichś błahych sprawach - powiedział w rozmowie z dziennikarzem.

Dodatkowo zaznaczył, że skupia się na swojej działce, czyli pracy w pionie rozrywkowym, tak aby jak najlepiej spełnić oczekiwania telewidzów.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Minister zdrowia podał wstępny termin zniesienia obowiązku noszenia maseczek na świeżym powietrzu

  • Lichtman ujawnił, co stało się na przedostatnim spotkaniu z Krawczykiem. Padła wyjątkowa prośba

  • Od 9 maja nowa zmiana w systemie szczepień na COVID-19

Patryk Przybyłowski

Jestem głównym wydawcą portalu Goniec.pl. Od trzech lat współpracuję z Grupą Mediową Iberion, a wcześniej byłem związany z Radiem Sfera. Prywatnie pasjonuję się muzyką i angielską piłką nożną.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Polsat/ WBF

Gwiazdy

Iza Małysz tańczy lepiej, gdy jej mąż siedzi na widowni. Adam Małysz przynosi jej szczęście?

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Artur Barciś zdementował plotki. Poszło o nadgorliwy katolicyzm

Czytaj więcej >
aktorka

Gwiazdy

Krystyna Kołodziejczyk zmarła dwa tygodnie po śmierci drugiego męża

Czytaj więcej >
Doda

Gwiazdy

Doda opublikowała nowe zdjęcie. Wspięła się na barierki schodów w metrze

Czytaj więcej >
Michał Milowicz

Gwiazdy

Michał Milowicz pogrążony w żałobie. Nie żyje jego tata

Czytaj więcej >
Kuba Wojewódzki

Gwiazdy

Dorota Szelągowska gościła u Kuby Wojewódzkiego. Powiedziała mu, co myśli o jego zachowaniu

Czytaj więcej >