Goniec.pl
Ewa Krawczyk

ARTUR KRASZEWSKI/East News

Opublikowano zapis rozmowy Ewy Krawczyk z Juniorem odnośnie spadku. Mocny materiał TVN

2 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Klaudia Bochenek

Udostępnij:

Nie milkną echa wielkiej medialnej afery o spadek po Krzysztofie Krawczyku. Jego syn chce walczyć o zachowek i udowodnić, że kiedyś był uwzględniony w testamencie, z kolei żona zmarłego artysty twierdzi, że tylko ona została uwzględniona w ostatnim dokumencie. Batalia trwa, a sprawą coraz śmielej interesują się media. Wczoraj wyemitowano mocny materiał "Uwagi! TVN", gdzie widzowie dowiedzieli się, jakie warunki postawiła Juniorowi.

Ewa Krawczyk chciała zaproponować Juniorowi inne wyjście, poza drogą prawną i sądową

Krzysztof Krawczyk Junior już od wielu lat znajduje się w ciężkiej sytuacji. Po wypadku z udziałem swojego ojca cierpi na padaczkę, a podjęcie pracy jest wykluczone. Utrzymuje się jedynie z renty. Zanim artysta zmarł, jego syn chciał wystąpić o alimenty.

Junior mieszkał z dalszą rodziną swojego ojca, teraz przebywa u znajomych. Obawia się wracać do mieszkania, w którym od dłuższego czasu spotykała go jedynie przemoc. Opiekował się nim Krzysztof Cwynar, który był poważnie zaniepokojony tym, co dzieje się u Juniora.

Wiele prób kontaktu z ojcem kończyło się fiaskiem, ponieważ telefon odbierała Ewa Krawczyk. Kiedy artysta zmarł, pojawił się kolejny problem - spadek, a ten jest niemały. Junior był pewien, że ojciec zapisał go w testamencie. Jednak potem okazało się, że niedługo przed śmiercią sporządził nowy dokument, w którym przepisuje wszystko żonie.

[EMBED-243]

Jeszcze zanim doszło do rozprawy w sprawie spadku, Ewa Krawczyk miała odwiedzić Juniora w jego mieszkaniu. Mężczyzna zarejestrował całą rozmowę, która nie wygląda na zbyt miłą. Jest wręcz zmuszony, aby postępować według instrukcji podanych przez macochę.

Ewa Krawczyk zaproponowała, aby się dogadać. Miała powiedzieć, że wie, co ma teraz robić i że dużo obiecała swojemu mężowi w kwestii pomocy Juniorowi. Potem jednak zaznaczyła, że problemem jest prawniczka.

- Tylko nie mogę nic zrobić, dopóki ty masz prawniczkę, która strasznie uwiązała ci ręce. Wiesz, ona nie dba o twoje interesy, tylko jak tutaj na nazwisku zarobić kasę. Tacy są – hieny, niestety, prawnicy. To są prze***y. [...] powiedz, że ty nie życzysz sobie, żeby ona załatwiała twoje sprawy. Że ty chcesz się dogadać z Ewą, i bez niej. Załatwisz sprawę z prawniczką, ja ci powiem, jak wygląda sytuacja testamentowa, jak to wszystko wygląda, bo nie masz ciekawej sytuacji, od razu ci powiem. Na żadne miliony nie licz, bo ich nie masz - mówiła Ewa Krawczyk.

Żona Krzysztofa Krawczyka obiecywała, że da Juniorowi wszystko, co niezbędne do życia. Cały czas jednak mówiła, aby mężczyzna zrezygnował z prawniczki, ponieważ takie wyjście może wyjść tylko na dobre: skończy się medialna burza, a w rodzinie zapanuje spokój. Macocha obiecała, że sporządzi dokumenty ze swoim pasierbem.

- Twoja decyzja, Krzysiu. Czy chcesz się pier***ić z panią mecenas i dalej klepać biedę, czy chcesz mojej pomocy, która jest - zarejestrowano na nagraniu.

Teraz jedynym rozwiązaniem jest walka o zachowek. Istnieją dwie wersje testamentu, które należy przeanalizować. Adwokat Juniora będzie starał się, aby mężczyzna odziedziczył 1/3 spadku.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Uwaga! TVN

Podobne artykuły

Michał Wiśniewski napisał intymny list do mamy

Gwiazdy

Michał Wiśniewski napisał list do matki. Nawiązał do problemów z dzieciństwa

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuszczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >
Dariusz Szpakowski

Gwiazdy

Wpadka za wpadką na żywo w TVP. Internauci są bezlitośni dla Dariusza Szpakowskiego

Czytaj więcej >