Goniec.pl
Andrzej Duda ma siostrę

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Niewielu wiedziało, Andrzej Duda ma piękną siostrę. Ujawniła rodzinne sprawy

19 Maja 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

Andrzej Duda jest prezydentem Polski od 2015 roku. Choć obywatele dobrze znają żonę polityka, Agatę Kornhauser-Dudę i ich wspólną córkę Kingę, to niewiele wiedzą o innych członkach rodziny głowy państwa. Okazuje się, że prezydent RP ma piękną siostrę, a jej zdjęcia pojawiły się niedawno w mediach społecznościowych.

Andrzej Duda urodził się 16 maja 1972 w Krakowie i nie jest jedynym dzieckiem Janiny Milewskiej-Dudy i Jana Dudy. Aktualny prezydent Polski ma dwie młodsze siostry, a jedna z nich uchodzi za prawdziwą piękność.

Andrzej Duda ma piękną siostrę

Choć Andrzej Duda aktywnie udziela się w mediach społecznościowych, to inni członkowie jego rodziny raczej chronią swoją prywatność. W internecie próżno szukać prywatnych zdjęć jego żony czy córki, a także innych członków rodziny.

Dlatego gdy w sieci pojawiły się zdjęcia jednej z sióstr prezydenta, internauci byli bardzo zaskoczeni. Okazało się, że Anna Duda-Kękuś prowadzi konto na Facebooku, jednak do tej pory zdecydowała się na publikację jedynie kilku swoich fotografii.

Internauci zgodnie stwierdzili, że siostra prezydenta jest wyjątkowo piękną kobietą. Anna Duda-Kękuś skończy w tym roku 41 lat, jednak wciąż zachwyca wspaniałą sylwetką i niezwykłą urodą. Potwierdzają to fotografie, które zamieściła na swoim facebookowym profilu.

Z informacji przekazanych przez serwis natemat.pl wynika, że siostra Andrzeja Dudy jest mamą czwórki dzieci, a swoją karierę zawodową związała z nauką. Anna Duda-Kękuś pracuje na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. 

Choć kobieta unika medialnego rozgłosu, kilka lat temu zdecydowała się na wywiad z jednym z lokalnych portali. Anna Duda-Kękuś opowiedziała w nim o swojej relacji ze starszym bratem oraz o tym, czego nauczyła się od Andrzeja Dudy.

- Zawsze mi mówił: nie bądź taka delikatna. Walcz o swoje. Bo sam zawsze był twardym facetem, miał swoje zdanie. Nie można go do czegoś zmusić, jeśli nie jest do tego przekonany - wyjawiła siostra prezydenta w rozmowie z  krakownaszemiasto.pl.

Anna Duda-Kękuś podkreśliła, że ich rodzina jest wyjątkowo zżyta ze sobą. Bliscy Andrzeja Dudy regularnie spotykają się na niedzielnych obiadach u jego rodziców.

Duda-Kękuś jest mamą chrzestną syna swojej najmłodszej siostry, Dominiki. Chłopiec przyszedł na świat w 2018 roku, zaś jego mama ma obecnie 32 lata.

Facebook.com Anna Duda-Kękuś

  • Śrem: na cmentarzu leżały wykopane ludzkie szczątki

  • Premier przekazał wiadomość wczoraj wieczorem. Chodzi o plany dot. opieki zdrowotnej

  • Krystyna Feldman była w młodości pięknością

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Jastrząb Post

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >