Wyszukaj w serwisie
Goniec.pl > Fakty > Nie żyje 17-latka, cztery osoby trafiły do szpitala. Nocna tragedia na drodze
Monika Majko
Monika Majko 15.10.2023 09:39

Nie żyje 17-latka, cztery osoby trafiły do szpitala. Nocna tragedia na drodze

wypadek
Facebook.com/Komenda Miejska Policji w Elblągu

Tragedia w Ogrodnikach pod Elblągiem. Nie żyje 17-latka, a cztery kolejne osoby trafiły do szpitala. Policja ujawniła szczegóły.

Nocny wypadek w Ogronikach

Do tragicznego wypadku doszło w sobotę, 13 października po godzinie 21.00 na wysokości miejscowości Ogrodniki. Z informacji przekazanych przez serwis ekspresselblag.pl wynika, że kierujący samochodem marki honda z niewyjaśnionych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem. Auto dachowało na wąskiej drodze.

Wybory 2023. Jak głosować? Gdzie mogę głosować? Jak powinna wyglądać karta wyborcza? Jak znaleźć lokal wyborczy?

17-latka nie żyje

Samochód poruszał od Milejewa w kierunku miejscowości Ogrodniki. W pojeździe znajdowało się 5 osób. W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniosła 17-letnia pasażerka, a cztery osoby zostały przewiezione do szpitala. Nie podano, w jakim są stanie i czy ich życiu zagraża niebezpieczeństwo.

 

18-latek nie miał uprawnień do prowadzenia pojazdu

Oprócz medyków i straży pożarnej na miejscu czynności prowadzili też policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu oraz prokuratura. Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 18-latek, który kierował hondą, nie miał odpowiednich uprawnień, a pojazd nie był dopuszczony do ruchu. 

Tagi: wypadek