Goniec.pl
"Nasz nowy dom" zniknie z anteny

Instagram.com nasznowydom

"Nasz nowy dom" znika z anteny. W ramówce zastąpi go program "Wolni od długów"

19 Maja 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

Ta informacja wstrząsnęła fanami programu "Nasz nowy dom". Produkcja zniknie z anteny stacji Polsat, a jej miejsce w ramówce zajmie nowy show, który poprowadzi Anna Guzik. Aktorka przekonuje widzów, że seria "Wolni od długów" będzie naturalną kontynuacją działań, które przez lata realizowała wraz ze swoją ekipą Katarzyna Dowbor.

Program „Nasz nowy dom” zadebiutował na antenie stacji Polsat w 2003 roku i przez lata zdobył rzeszę wiernych widzów. Przez 16. sezonów show prowadząca Katarzyna Dowbor wraz z ekipą remontową pomogła setkom polskich rodzin. Najnowsza seria programu właśnie dobiega końca, a jej miejsce w ramówce zajmie nowa propozycja stacji.

20 maja wyemitowany zostanie ostatni odcinek 16. sezonu programu „Nasz nowy dom”

Dziś i jutro na antenie stacji Polsat wyemitowane zostaną dwa ostatnie odcinki 16. sezonu programu „Nasz nowy dom”. Widzowie już nie mogą się doczekać następnych odcinków, a na razie miejsce w ramówce stacji zapełni nowy format, który poprowadzi Anna Guzik.

-  [...] Od następnego tygodnia „pałeczkę” od Katarzyny Dowbor przejmuje Anna Guzik, która będzie pomagać zadłużonym w naszym nowym programie Wolni od długów - przekazano na Instagramie programu „Nasz nowy dom”. 

Jak zapowiedziała Anna Guzik, inspiracją do powstania programu „Wolni od długów” były działania Katarzyny Dowbor i jej ekipy remontowej, która od lat pomaga Polakom znajdującym się w trudnej sytuacji mieszkaniowej.

- Te dwa programy łączy idea pomocy ludziom i mam wrażenie, że nasz program „Wolni od długów” jest naturalną konsekwencją programu Kasi. W naszej produkcji opowiadamy prawdziwe i momentami bardzo dramatyczne historie Polaków, którzy z różnych względów nie radzą sobie z finansami - tłumaczy Anna Guzik.

W nowym programie Polsatu widzowie będą mogli śledzić losy osób, które zmagają się problemami finansowymi. Twórcy programu chcą nie tylko pomagać bohaterom żyjącym w tzw. spirali długów, ale również edukować ich w kwestiach finansów, by nie popełniali podobnych błędów w przyszłości.

Jak wskazała prowadząca programu „Wolni od długów”, w naszym kraju wciąż niechętnie rozmawia się o pieniądzach, a wielu Polaków nie posiada podstawowej wiedzy o finansach i zarządzaniu domowym budżetem. 

Program ma pełnić więc funkcję edukacyjną nie tylko dla swoich bohaterów, ale również widzów. Pierwszy odcinek nowego show Anny Guzik wyemitowany zostanie na antenie Polsatu 27 maja o godzinie 20:00.

- Naszą rolą jest wyciągnięcie ich z kłopotów i pokazanie, jak mogą ustrzec się przed podobnymi problemami w przyszłości. Polacy nie potrafią rozmawiać na temat pieniędzy – bo jak to się mówi - „damy i dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają” - podsumowała aktorka.

  • Śrem: na cmentarzu leżały wykopane ludzkie szczątki

  • Premier przekazał wiadomość wczoraj wieczorem. Chodzi o plany dot. opieki zdrowotnej

  • Krystyna Feldman była w młodości pięknością

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Onet

Podobne artykuły

Michał Wiśniewski napisał intymny list do mamy

Gwiazdy

Michał Wiśniewski napisał list do matki. Nawiązał do problemów z dzieciństwa

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >
Dariusz Szpakowski

Gwiazdy

Wpadka za wpadką na żywo w TVP. Internauci są bezlitośni dla Dariusza Szpakowskiego

Czytaj więcej >