Goniec.pl
Aleksander Kwaśniewski o córce

Piotr Molecki/East News

Aleksander Kwaśniewski potwierdził wspólne święta z córką

2 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Monika Majko

Udostępnij:

Aleksander Kwaśniewski wraz z żoną od kilku miesięcy przebywa w Szwajcarii, gdzie para prezydencka wybrała się w odwiedziny do siostry polityka. Niedawno były prezydent przekazał radosne informacje o swojej córce. W czasie świąt wielkanocnych Aleks

Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy mają już za sobą walkę z zakażeniem COVID-19, które potwierdzono u nich kilka tygodni temu. Była para prezydencka powoli dochodzi do zdrowia. W walce z chorobą dopingowała ich córka, która niedawno dołączyła do nich w Szwajcarii, by spędzić z rodzicami święta.

Aleksander Kwaśniewski cieszy się, że święta spędzi z córką

Kwaśniewscy przyjechali do Szwajcarii na święta Bożego Narodzenia i od tego czasu nie wrócili do Polski. Jak przyznał w rozmowie z dziennikarzami Aleksander Kwaśniewski, wraz z żoną wybrał się tam w odwiedziny do swojej siostry, której niedawno zmarł mąż. Była para prezydencka wspiera ją w żałobie.

Kilka tygodni temu były prezydent potwierdził, że walczy z zakażeniem COVID-19. Stan zdrowia Aleksandra Kwaśniewskiego szybko się pogorszył i polityk wymagał pilnej hospitalizacji. W szpitalu spędził tydzień, walcząc z wysoką gorączką.

Walkę z zakażeniem stoczyła również Jolanta Kwaśniewska. Choć COVID-19 w przypadku byłej pierwszej damy nie miał tak ostrego przebiegu, jak u jej męża, to jeszcze długo po infekcji zmagała się ona z powikłaniami. Żona byłego prezydenta cierpiała z powodu zapalenia nerek. Teraz jednak oboje są już po chorobie i powoli wracają do zdrowia.

– Rekonwalescencja po covidzie jest niestety długotrwała, ale każdego dnia jest lepiej, więc patrzymy z optymizmem w przyszłość – przekazał w rozmowie z „Faktem” Aleksander Kwaśniewski.

W powrocie do zdrowia i ponownym budowaniu kondycji po chorobie pomaga byłej parze prezydenckiej pies ich córki. Aleksandra Kwaśniewska wraz z mężem, Kubą Badachem, niedawno dołączyła do Kwaśniewskich w Szwajcarii, by spędzić z rodzicami Wielkanoc.

– Córka z mężem są już z nami od jakiegoś czasu, do wielkanocnego stołu zasiądziemy z nimi oraz z moją siostrą – przyznał Aleksander Kwaśniewski.

[EMBED-243]

Rodzice Aleksandry Kwaśniewskiej nie kryją radości z wizyty córki. W związku z dużym ryzykiem zakażenia COVID-19, rodzina osobno świętowała w czasie minionego Bożego Narodzenia. Choć jak przyznał Aleksander Kwaśniewski, zwykle święta spędzają w liczniejszym gronie, to w tym roku cieszą się, że pomimo wszystko udało im się spotkać.

Aleksander Kwaśniewski zaznaczył, że na razie wraz z żoną raczej nie zamierzają wracać do kraju. Jak przyznał były prezydent, powrót do Polski w czasie ostrych restrykcji, nie ma dla nich sensu. W Szwajcarii mogą korzystać ze spacerów i w miarę zwyczajnego życia, choć również i tam obowiązują pewne obostrzenia sanitarne.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

  • Policja wydała ważny apel do Polaków. Wiele osób w ostatnich dniach łamie przepisy, sypią się mandaty

  • Nowe obostrzenia w kościołach? Profesor Horban zabrał głos

  • Adam Niedzielski potwierdził fatalną sytuację na Śląsku

Źródło: Fakt

Podobne artykuły

Michał Wiśniewski napisał intymny list do mamy

Gwiazdy

Michał Wiśniewski napisał list do matki. Nawiązał do problemów z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >