Goniec.pl
Goniec.pl

Goniec.pl

"Milionerzy". Poprosił o telefon do przyjaciela. Chwilę później wszyscy ryknęli śmiechem

7 Sierpnia 2022

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Jeden z uczestników programu "Milionerzy" nieoczekiwanie stał się gwiazdą internetu - a właściwie jego przyjaciel. Podczas koła ratunkowego telefon do przyjaciela całe studio usłyszało coś, czego nikt się nie spodziewał. Reakcja Huberta Urbańskiego wiele mówi.

"Milionerzy" - emocje w najnowszym odcinku

"Milionerzy" to jeden z najpopularniejszych formatów telewizyjnych, które dziś kojarzy niemal każdy. Program TVN prowadzony przez Huberta Urbańskiego przez lata zgromadził sporą rzeszę uczestników walczących o tytułowy milion, odpowiadając na pytania z wiedzy ogólnej.

USG

Skarżyła się na bóle brzucha. Dziewięć miesięcy nie wiedziała, że jest w ciąży

CZYTAJ DALEJ

Formuła show jest bardzo prosta - każdy uczestnik rozpoczyna grę z trzema kołami ratunkowymi i odpowiada kolejno na coraz trudniejsze pytania, warte coraz więcej pieniędzy, począwszy od 500 zł, a na milionie kończąc.

Program regularnie umieszcza zdjęcia i nagrania na swoim profilu na Facebooku. Tam jedna z najnowszych publikacji wzbudziła niemałe emocje, aktualnie wideo bije rekordy popularności w sieci. Pokazuje ono fragment rozgrywki Wiktora, gdy ten miał odpowiedzieć na pytanie za 125 tysięcy złotych.

Młody mężczyzna skorzystał z jednego ze swoich kół ratunkowych - telefonu do przyjaciela. Poprosił o kontakt ze swoim przyjacielem Jakubem, który niespodziewanie skradł całe show. Wszyscy w studio nie mogli powstrzymać śmiechu.

Telefon do przyjaciela gwoździem programu

Wiktor przez swoją rozgrywkę szedł jak burza, miał jednak niemały problem z pytaniem za 125 tysięcy. Dotyczyło ono bowiem dziedziny biologii, w której ten, jak sam przyznał, nie jest ekspertem. Pytanie brzmiało: "Czego liście są owłosione od spodniej strony, podłużne, wąskie i zwężają się na obu końcach?", zaś dostępnymi odpowiedziami były: "A. Dębu szypułkowego, B. Wierzby białej, C. Kasztanowca czerwonego, D. Lipy szerokolistnej".

Uczestnik postanowił udać się po pomoc i poprosił o koło ratunkowe w postaci telefonu do przyjaciela, Jakuba, który miał mieć większą wiedzę z dziedziny biologii niż on. Hubert Urbański wykonał jego prośbę i połączył się z kolegą, przed zadaniem pytania jednak poprosił, by ten zgadł o jaką kwotę gra Wiktor.

- Jak znam Wiktora, to myślę, że gdzieś tak 500 zł - odpowiedział przyjaciel, co bardzo rozbawiło uczestnika. Natomiast kiedy prowadzący wyprowadził go z błędu i powiedział, że ten gra o 125 tysięcy, Jakub zareagował gwałtownie - O k***a.

Reakcją wszystkich na tę emocjonalną odpowiedź był gromki śmiech. Także sam Wiktor, a nawet Hubert Urbański nie mogli się powstrzymać, choć prowadzący bardzo starał się zachować klasę. Po chwili jednak udało mu się opanować emocje, poprosił wszystkich o spokój i gra toczyła się dalej.

"Rolnik szuka żony 9" już niebawem w telewizji. Poznaliśmy wszystkich uczestników nowej edycji

Już niebawem pojawi się kolejna edycja uwielbianego przez Polaków programu „Rolnik szuka żony”. Na antenie TVP1 prowadząca Marta Manowska będzie pomagała znaleźć kandydatom prawdziwą miłość. Kogo zobaczymy w najnowszej edycji reality show? Poznaj sylwetki wszystkich uczestników, którzy zdecydowali się na poszukiwanie miłości w telewizji.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Goniec

Tagi:

Alicja Czepli Autor

Redaktorka portalu Goniec.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Piotr Kaszewiak, Prawnik, Mecenas, Sprawa dla Reportera, źródło: Facebook

Gwiazdy

Mecenas Kaszewiak ujawnił tajemnicę "Sprawy dla reportera". Widzowie nie mieli pojęcia

Czytaj więcej >
Dominika Gwit została oszukana. Fot. kapif

Gwiazdy

Dominika Gwit dopiero urodziła, a już mierzy się z poważnymi problemami. "Co to jest za trucizna?"

Czytaj więcej >
Marcin Prokop zatańczył jak góal w Dzień dobry TVN. Fot. Kapif

Gwiazdy

"Dzień dobry TVN". Marcina Prokopa poniosło. Tego nie było w scenariuszu

Czytaj więcej >
Katarzyna CIchopek w Jordanii poddała się ciekawemu zabiegowi. Fot. Instagram @katarzynacichopek

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zażywają kąpieli błotnych

Czytaj więcej >
Ryszatd Kotys miał urok i wróżono mu wielką karierę. Fot. kapif

Gwiazdy

Ryszard Kotys w młodości zachwycał "mocną, brutalną i męską twarzą". Wróżono mu wielką karierę. Jak wtedy wyglądał?

Czytaj więcej >
Jacek Sasin, fot. Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

"Szkło kontaktowe" zadrwiło z Jacka Sasina. Ten żart polityk zapamięta na długo

Czytaj więcej >