Goniec.pl
Krzysztof Krawczyk miał tatuaże

East News TRICOLORS (zdjęcie ilustracyjne)

Menadżer Krawczyka w dosadnych słowach wypowiedział się o Juniorze

2 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Sidorek

Udostępnij:

Menadżer Krzysztofa Krawczyka rozpętał burzę w mediach. Wszystko za sprawą wywiadu, którego udzielił niedawno mediom. Andrzej Kosmala odniósł się do konfliktu prawnego z synem swojego wieloletniego przyjaciela. Jego zdaniem Junior mógłby pójść do pracy, a macocha nie musi go utrzymywać. Zastanawia się też, komu tak naprawdę zależy na spadku po królu polskiej estrady.

Prawdopodobnie mało kto spodziewał się, że blisko dwa miesiące od śmierci Krzysztofa Krawczyka, nadal w mediach będzie tyle się mówiło o polskim Elvisie Presleyu. Zwłaszcza że od pewnego czasu większość doniesień dotyczy jego rodziny i znajomych.

Po śmierci Krzysztofa Krawczyka fani mogli dowiedzieć się o jego relacjach więcej, niż sami by chcieli. Najpierw nagłośniono konflikt między Marianem Lichtmanem i wdową po jednym z nzajsyłniennjszych piosenkarzy. Później na jaw wyszła historia syna wokalisty.

Syn Krzysztofa Krawczyka walczy o zachowek po ojcu

Dzięki dokumentowi, który pojawił się na stacji TVN, w centrum uwagi niespodziewanie nagle znalazł syn Krzysztofa Krawczyka. W materiale programu „Uwaga!” przedstawiono jego obecną sytuację życiową, która nie jest zbyt kolorowa.

Okazało się, że syn piosenkarza – jego imiennik – zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi, które uniemożliwiają mu pracę. Oprócz tego mieszkanie dzieli z dalszą rodziną, która nie stroni od alkoholu. Założono mu niebieską kartę dla ofiar przemocy domowej.

[EMBED-243]

Łatwo można było wywnioskować, że między synem króla polskiej estrady, a jego macochą panują bardzo oziębłe stosunki. Junior przyznał, że swojego ojca nie widział od maja ubiegłego roku. Jego zdaniem kontakt utrudniała właśnie Ewa Krawczyk.

47-latek przez długi czas obwiniał swoją macochę o to, że rozbiła małżeństwo jego rodziców i odebrała mu ojca. Z bólem przyznał, że najprawdopodobniej w ostatnim czasie piosenkarz nie wiedział, jak wygląda jego życie. Wymowne było też to, że na pogrzebie nie znalazł się zbyt blisko trumny.

Według Andrzeja Kosmaly Krzysztof Krawczyk Junior mógłby pójść do pracy

Niedawno wieloletni menadżer i przyjaciel Krzysztofa Krawczyka udzielił wywiadu na łamach Wirtualnej Polski. Andrzej Kosmala wypowiedział słowa, które wywołały ostrą dyskusję wśród internautów.

Andrzej Kosmala zasugerował, że – jego zdaniem – Junior jest w stanie pracować na siebie. Dodał również, że macocha nie ma obowiązku utrzymywać dorosłego mężczyzny, którym jest syn słynnego piosenkarza.

Menadżer Krzysztofa Krawczyka zastanawia się także nad tym, kto tak naprawdę będzie zarządzał pieniędzmi, które może otrzymać Junior. Wytknął, że osoby, które opiekują się 47-latkiem, są bardzo zainteresowane tym, jak skończy się rozprawa.

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: Wirtualna Polska

Podobne artykuły

Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >
Szczęsny i Marina

Gwiazdy

Marina Łuczenko stanęła w obronie męża po samobójczym golu w meczu ze Słowacją

Czytaj więcej >