Goniec.pl
Matura: Anita Werner w młodości

Instagram.com/anita_werner_official

Anita Werner wspomina swój egzamin maturalny. Opublikowała zdjęcie z młodości

6 Marca 2021

Autor tekstu:

Oktawian Góral

Udostępnij:

Polscy maturzyści przystąpili do egzaminów próbnych. W swoich mediach społecznościowych maturę postanowiła powspominać uznana dziennikarka. Jesteś w stanie odgadnąć, kto jest na fotografii?

Znana z anteny TVN-u dziennikarka zmieściła w swoich mediach społecznościowych niezwykłe zdjęcie. Prezentarka Faktów postanowiła przypomnieć sobie młodość i opublikowała zdjęcie z czasów liceum. A wszystko po to, by wesprzeć tegorocznych maturzystów, którzy piszą egzaminy próbne. Wiecie, kto jest na fotografii?

Matura próbna trwa

Jak pisaliśmy w tym artykule, próbne egzaminy maturalne potrwają od 3 do 16 marca. Centralna Komisja Edukacyjna, która jest ich organizatorem, zaleciła, aby odbyły się w trybie stacjonarnym przy zachowaniu ścisłego reżimu sanitarnego. Warunki mają być jak najdokładniejszym odzwierciedleniem tych, które czekają uczniów podczas właściwej matury.

W związku z trwającymi egzaminami próbnymi, swoją maturę wspomina gwiazda serwisów informacyjnych telewizji TVN, Anita Werner. Dziennikarka opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcie z czasów licealnych.

- Trwają próbne matury. To zdjęcie jest z czasu, kiedy też trwały, tylko że ja brałam wtedy w nich udział. Wszystkim maturzystom życzę, żeby tę próbę przeszli zwycięsko, żeby mimo tych trudnych warunków dookoła, nabrali pewności siebie. A później, żeby wybrali dla siebie drogę, która da im pasję, szczęście i zaprowadzi do wymarzonego celu. Powodzenia! - napisała pod fotografią Anita Werner.

Internauci są zachwyceni tym, jak wyglądała w młodości gwiazda TVN-u. Pod zdjęciem pojawiła się niesamowita ilość pozytywnych komentarzy. Komentujący zwrócili uwagę na przepiękną fryzurę prezenterki. Część osób nakłaniała Werner, by ta wróciła do dawnego sposobu czesania się.

Matura Anity Werner

Jak Nicole Kidman - oceniła jedna z komentujących. My przypatrując się fotografii również widzimy duże podobieństwo polskiej gwiazdy informacji do amerykańskiej piękności. - Minęło wiele lat, a Pani nadal jest piękną kobietą - napisał ktoś inny. Komentujący widzieli także inne podobieństwa. Jeden z użytkowników Instagrama wskazał, że młoda Anita Werner przypomina Charlize Theron. Przepięknie. Może Pani wróci do koloru i fryzury? - dopytują pod zdjęciem internauci.

Co interesujące, Anita Werner profil na Instagramie prowadzi dopiero od kilku miesięcy, jednak w bardzo krótkim czasie zyskała ogromną rzeszę obserwtorów. Pierwszy post, jaki pojawił się na jej koncie datowany jest na 25 lipca 2020 roku. Dziś gwiazdę obserwuje ponad 80 tys. osób. Na jej profilu bardzo często pojawiają się zdjęcia z młodości i róznorakie wspomnienia. Matura nie jest więc wyjątkiem.

Anita Werner do matury podeszła w I Liceum Ogólnokształcącym im. Mikołaja Kopernika w Łodzi, którego jest absolwentką. Kobieta jak widać, bardzo ciepło wspomina okres licealny. W instagramowym poście przekazała dobre życzenia dla tegorocznych maturzystów. Jak wskazała, warunki, w jakich młodzi ludzie będą zmagać się z jednym z najważniejszych egzaminów w życiu nie są idealne, ale mimo tego ma nadzieję, że każdy poradzi sobie jak najlepiej.

Zobacz zdjęcia:

[EMBED-79]

[EMBED-80]

[EMBED-81]

Artykuły polecane przez redakcję portalu Goniec.pl:

Źródło: Instagram.com/anita_werner_official

Podobne artykuły

Michał Wiśniewski napisał intymny list do mamy

Gwiazdy

Michał Wiśniewski napisał list do matki. Nawiązał do problemów z dzieciństwa

Czytaj więcej >
Nowy bohater „Chłopaków do wzięcia” zaskoczył widzów

Gwiazdy

Marek z „Chłopaków do wzięcia” szuka dużo młodszej partnerki. Internauci nie szczędzą krytyki

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Christian Eriksen padł na murawę. Reanimacja na boisku podczas meczu Euro 2020

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Magda Narożna zmieniła fryzurę. Fani nie szczędzą komplementów

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Zespół disco polo Daj To Głośniej zaskoczył fanów. Cała płyta za darmo w internecie

Czytaj więcej >
Grzegorz Krychowiak został zaatakowany

Gwiazdy

Grzegorz Krychowiak padł ofiarą agresorów. W młodości podpalili mu włosy

Czytaj więcej >