Goniec.pl
ślub

Pixabay/Pexels

Matka założyła na ślub syna suknię niczym panna młoda. Mamy zdjęcia

17 Września 2021

Autor tekstu:

Ada Rymaszewska

Udostępnij:

Matka pojawiła się na ślubie syna w sukni przeznaczonej dla panny młodej. Później kobieta próbowała sprzedać kreację na forum internetowym, co nie spodobało się jego użytkownikom. Skrytykowali oni nietakt przyszłej teściowej i żartowali z jej wyglądu.

Dzień ślubu to z pewnością jeden z najważniejszych dni w życiu. Nic więc dziwnego, że państwo młodzi chcą tego dnia wyglądać wyjątkowo i przyćmić wszystkich innych strojami. To tyczy się zwłaszcza kobiet, które dniami potrafią szukać tej jednej jedynej sukienki, mającej gwarantować efekt "wow". Trudno więc pogodzić się z faktem, że niektórzy goście chcą grać podczas uroczystości pierwsze skrzypce i szokują swoimi kreacjami.

rzad obrady

Europarlament przyjął rezolucję w sprawie praworządności i wolności mediów w Polsce

CZYTAJ DALEJ

Matka pana młodego szokuje wyglądem

Przykra historia przydarzyła się jednej z panien młodych, która musiała ustąpić pierwszeństwa swojej przyszłej teściowej. Kobieta wykazała się brakiem taktu i wybrała na ślub syna kontrowersyjną kreację. Wszystko wyszło na jaw dzięki użytkownikowi forum Reddit, który natknął się w sieci na zdumiewające ogłoszenie.

Zamieszczająca anons osoba chciała sprzedać suknię ślubną. Niby nic nadzwyczajnego, jednak opis zdjęcia pozostawiał wiele do życzenia. Okazało się, że właścicielką kreacji jest matka pana młodego, która pojawiła się w stroju na ślubie syna.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo- Suknia matki pana młodego. W doskonałym stanie, założona tylko na kilka godzin - brzmiał podpis pod fotografią.

W ogłoszeniu załączono zdjęcia długiej białej kreacji, bardzo strojnej, ozdobionej koronką i wysadzanej kryształkami. Jedno z nich zostało zrobione podczas samej uroczystości i widać na nim pozującą z synem właścicielkę kreacji.

Kobieta oprócz sukni ewidentnie przeznaczonej dla panny młodej miała na sobie także biały fascynator oraz ślubny manicure. Niewtajemniczony pomyślałby, że to ona miała za chwilę stanąć przed ołtarzem i zawrzeć związek małżeński. Zachowanie kobiety spotkało się ogromną krytyką ze strony użytkowników forum.

Internauci krytykują teściową

Pod zdjęciem natychmiast pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci nie oszczędzali kobiety. Byli zniesmaczeni i wstrząśnięci ogromnym nietaktem przyszłej teściowej panny młodej i nie zostawili na niej suchej nitki.

- To takie niewłaściwe! To suknia ślubna. Nie da się jej nazwać inaczej. To naprawdę niestosowne - pisali.

Jedna z użytkowniczek forum wyraźnie współczuła synowej kobiety i napisała, że gdyby jej matka lub siostra przyszły na ślub w stroju panny młodej natychmiast zostałyby zmuszone do zmiany kreacji lub wyproszone z uroczystości. Wielu forumowiczów zgodziło się z taką opinią.

Inni zwracali uwagę na przekroczenie pewnych granic i fakt, że kobieta, pomijając wszystkie inne argumenty, wcale nie wygląda dobrze. Komentujący zastanawiali się także, co skłoniło ją do takiego posunięcia, choć jej motywy były trudne do zrozumienia.

screen z Reddit.com pod adresem https://www.reddit.com/r/weddingshaming/comments/plh9le/found_one_in_the_wild_lads_worn_that_poor_bride/

screen z Reddit.com pod adresem https://www.reddit.com/r/weddingshaming/comments/plh9le/found_one_in_the_wild_lads_worn_that_poor_bride/

Jesteś mądrzejszy od 5-klasisty? 10 pytań z podstawówki, na których wyłoży się większość dorosłych

Pytanie 1 z 10

Który przypadek odpowiada na pytania "komu? czemu?"

Artykuły polecane przez redakcję Goniec.pl:

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami ze swojego regionu, koniecznie napisz do nas na adres redakcja@goniec.pl

Źródło: gazeta.pl, Reddit

Ada RymaszewskaAutor

Jestem absolwentką dziennikarstwa i medioznawstwa na Uniwersytecie Warszawskim, a obecnie studiuję politologię. Interesuję się polityką, lubię być na bieżąco z wydarzeniami z kraju i ze świata. W przeszłości byłam redaktorem portalu Kontakt24, odbyłam także praktyki w portalu biznesowym b2-biznes.pl, dla którego pisałam artykuły oraz staż w telewizji informacyjnej TVN24, gdzie zajmowałam się nagrywaniem krótkich materiałów.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: adrianna.rymaszewska@goniec.pl

Podobne artykuły

Krzysztof Jackowski

Lifestyle

Jasnowidz Jackowski przewiduje ogromny kryzys

Czytaj więcej >
Pixabay/beejees - zdjęcie ilustracyjne

Lifestyle

100-latka zdradziła sekret swojej długowieczności

Czytaj więcej >
Pexels/JESHOOTS.com

Lifestyle

Filmowe hity dnia. "Jurassic World" na TVN

Czytaj więcej >
ftalany

Lifestyle

Jesz go codziennie. Zabija 100 tysięcy osób rocznie, lepiej natychmiast przestań

Czytaj więcej >
Gdzie na grzyby?

Lifestyle

Gdzie na grzyby? Na zachodzie kraju zbierzesz ich najwięcej

Czytaj więcej >
Od marca sygnał DVB-T telewizji naziemnej będzie zastępowany DVB-T2

Lifestyle

Już w marcu rozpocznie się proces zmiany sygnału nadawania telewizji naziemnej w Polsce

Czytaj więcej >