Goniec.pl
Marcin Hakiel

instagram.com/marcinhakiel

Marcin Hakiel spełnił marzenie swoich dzieci. Tegorocznych wakacji nie zapomną do końca życia

30 Lipca 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Udostępnij:

Marcin Hakiel, w oczekiwaniu na sprawę rozwodową z Katarzyną Cichopek, zabrał swoje dzieci na wycieczkę do Stanów Zjednoczonych. Tancerz spełnił marzenie swoich pociech i zorganizował im wizytę w parku rozrywki Universal Studios.

Katarzyna Cichopek będzie miała ciężki orzech do zgryzienia. Ciężko będzie jej przebić Marcina Hakiela - co może być większą niespodzianką dla dzieci niż możliwość przejścia się po planach ulubionych filmów?

Kasia Cichopek EA

Katarzyna Cichopek znika z Instagrama? Podała powód swojej decyzji

CZYTAJ DALEJ

Marcin Hakiel w gorącym Los Angeles

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek już wkrótce nie będą małżeństwem. Jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu oczekuje na sprawę rozwodową, która odbyć ma się już w sierpniu.

Celebryci mieli już zadecydować o podziale obowiązków wobec swoich dzieci - Adama i Heleny. Zadecydowano, że jeden tydzień pociechy będą spędzać pod opieką ojca, a kolejny pod matki.

Marcin Hakiel wraz z gwiazdą "M jak miłość" starają się złagodzić trudny okres w ich życiu spowodowany rozstaniem rodziców. Tuż po zakończeniu roku szkolnego, Katarzyna Cichopek zabrała dzieci na Mazury.

Jej (jeszcze) mąż postanowił jednak zapewnić Adamowi i Helenie rozrywkę na nieco wyższym poziomie. Skąpane w słońcu jeziora zastąpił gorącym Los Angeles. Gwiazdor pochwalił się, że zabrał swoje pociechy do Hollywood!

Katarzyna Cichopek nie może dojść do porozumienia z Idą Nowakowską? Dochodzi do tarć

Katarzyna Cichopek nie może dojść do porozumienia z Idą Nowakowską? Dochodzi do poważnych tarć

CZYTAJ DALEJ

Wycieczka do krainy snów

Marcin Hakiel zaprezentował swoim fanom na Instagramie zdjęcia i filmy z wycieczki do USA. Wraz z dziećmi odwiedził Kalifornię, gdzie zatrzymał się w Los Angeles - mieście, które nigdy nie zasypia.

Los Angeles bez odwiedzenia Hollywood to jak wyjazd do Rzymu bez zobaczenia papieża. Tancerz pokazał Adamowi i Helenie cuda krainy snów, w tym jeden z największych parków rozrywki na świecie w Universal Studios.

Rodzina miała okazję podążać śladami swoich ulubionych filmowych bohaterów - przejść się po Hogwarcie, odwiedzić Park Jurajski, a nawet przepłynąć się łodzią w poszukiwaniu rekina ze "Szczęk".

- Marzenie dzieciaków spełnione, ale muszę przyznać, że ja też się świetnie bawiłem! - zdradził na Instagramie Marcin Hakiel.

Tak wyglądało pierwsze spotkanie Kingi i Piotra, którzy kilka lat później zostali małżeństwem. Poznali się jeszcze jako licealiści, a chłopak proponował postaci Katarzyny Cichopek pomoc przy komputerze. / fot. "M jak miłość", 2000/MTL Maxfilm, Agencja Filmowa Telewizji Polskiej/tvp.vod.pl

Niewiarygodne, jak zmienili się aktorzy z "M jak miłość". Wspominamy pierwsze odcinki serialu

"M jak miłość", to jeden z najbardziej cenionych przez Polaków seriali. Na antenie TVP obecny jest już od 2000 r. Przyjrzeliśmy się, jak wyglądali ulubieni bohaterowie telewidzów na początku ich drogi.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: goniec.pl

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

Sara James miała problemy. Przez rówieśników musiała zmienić szkołę

Gwiazdy

Sara James u Kuby Wojewódzkiego o problemach przez kolor skóry. "Zmieniłam szkołę" - szczere wyznanie wokalistki

Czytaj więcej >
EAST NEWS / TRICOLORS/East News

Gwiazdy

Anna Przybylska dorabiała u Zenka Martyniuka. Niewiele osób zna szczegóły tej historii

Czytaj więcej >
fot. Instagram @s_rozenek / Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

Małgorzata Rozenek zaskoczyła wyznaniem o 16-letnim synu. Różni się od pozostałych członków rodziny

Czytaj więcej >
Netflix

Gwiazdy

Dziś w TV sportowe emocje i "Ojciec chrzestny". Co obejrzeć w środę?

Czytaj więcej >
Marianna Schreiber Piotr Molecki/East News

Gwiazdy

Marianna Schreiber rapuje na blokowisku o problemach polskiego społeczeństwa. Internauci byli bezlitośni

Czytaj więcej >
Adam Małysz ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Gwiazdy

Adam Małysz ma nowe zajęcie. O tym talencie słynnego skoczka niemal nikt nie wiedział

Czytaj więcej >