Goniec.pl
Instagram / Katarzyna Cichopek

Instagram / Katarzyna Cichopek

Zaskakujące informacje o córce Katarzyny Cichopek. Okazuje się, że ma niezwykły talent

29 Lipca 2022

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Katarzyna Cichopek po głośnym rozstaniu z Marcinem Hakielem zaczyna wychodzić na prostą. Jej życie zawodowe rozkwita, dostaje nowe szanse zawodowe, a wszystko wskazuje na to, że także w prywatnym zaczęło się układać. Niedawno jej córka osiągnęła niebywały sukces.

Rozwód Katarzyny Cichopek

Katarzyna Cichopek to złote dziecko polskich mediów. Wszyscy ją znają i kochają, a przez jej wieczny uśmiech, branie bezpiecznych projektów i nie wychylanie się za bardzo z żadnymi kontrowersjami, stała się ulubienicą TVP. Dzięki temu poza "M jak miłość" została zaangażowana także do "Pytania na śniadanie".

Pytanie na śniadanie

"Pytanie na śniadanie". Oburzony specjalista od rozwodów uderza w TVP. "To seksizm w czystej postaci"

CZYTAJ DALEJ

Dlatego wszyscy byli w szoku, gdy okazało się, że stać ją jeszcze na wzbudzenie w rodzimym showbiznesie jakichś większych emocji - wszystko za sprawą rozstania z Marcinem Hakielem. Para była razem od 17 lat od pamiętnego poznania na planie "Tańca z Gwiazdami", wspólnie wychowywali dwójkę dzieci. Informacji o rozwodzie nie spodziewał się nikt.

Katarzyna Cichopek jednak postanowiła nie rezygnować ze swojego wizerunku wiecznie uśmiechniętej osoby bez problemów. Jak już, to jej były mąż chętniej opowiada o ich związku, problemach, a nawet zdarzyło mu się rzucać oskarżeniami o zdradę. Komentarza ze strony Kingi z "M jak miłość" jednak oczywiście się nie doczekaliśmy.

Z tego braku jakiegokolwiek działania ze strony aktorki, media i widzowie zaczęli spekulować na temat jej relacji z kolegą z pracy, Maciejem Kurzajewskim. Nagle ich standardowe rozmowy, uśmiechy i generalna sympatia zaczęły nabierać większego znaczenia, wskazującego na romans między nimi. Jednak okazuje się, że dziennikarka pocieszenia po rozstaniu szuka zgoła gdzie indziej - w swojej rodzinie.

Martyna Konca

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Ciężarna Martyna jest załamana, jej życie się skomplikowało

CZYTAJ DALEJ

Córka Katarzyny Cichopek ma duży talent

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel odkąd podjęli decyzję o rozstaniu, dzielą się między sobą opieką nad dwójką dzieci - Adamem i Heleną. Z relacji w social mediach wiemy, że na co dzień dzieci mieszkają z zapracowaną matką, która od kilku tygodni urządza im nowe lokum. Jednak najwyraźniej tancerz boi się oskarżeń o bycie złym ojcem i stara się swoim dzieciom zapewniać rozrywki na najwyższym poziomie.

Aktualnie przebywa z nimi na wakacjach w Stanach Zjednoczonych, co skwapliwie relacjonuje na swoim Instagramie, żeby wszyscy na pewno widzieli, jakim jest wspaniałym ojcem. Okazuje się, że w tę grę zamierza grać także Cichopek, która już zapowiedziała, że gdy tylko ich pociechy wrócą do Polski, zamierza wziąć urlop i również zorganizować im wakacje.

Tymczasem okazuje się, że rodzice mają powody do dumy. Ich córka, Helena bowiem przejawia talent do tańca, podobnie jak ojciec i matka. Planując iść w ich ślady, niedawno wystąpiła w Letnich Pokazach Tanecznych warszawskiego teatru Roma. Znajoma rodziny zdradza, że to nie jedyny talent córki, która jest ponoć bardzo uzdolniona i gra również na pianinie.

Z pewnością zatem cała rodzina cieszy się z nowej pracy Katarzyny Cichopek, która została jurorką w kolejnej edycji programu tanecznego TVP "You Can Dance". Jak widać rodzina nie zrywa całkowicie z przeszłością, a Katarzyna Cichopek z początkami swojej kariery i nieudanego związku. Pozostaje tylko czekać, czy Helena pójdzie w ślady ojca.

Goniec

Andrzej Piaseczny porzucił miasto, żeby żyć na łonie natury. Jego rezydencja w górach robi duże wrażenie

Andrzej Piaseczny choć jest jednym z popularniejszych polskich artystów, nie dba o luksusy i zamiast willi w Warszawie, zdecydował się na zamieszkanie w zupełnie innych warunkach. Z dala od zainteresowania mediów żyje w polskich górach ze swoją ukochaną mamą. Jak wygląda życie Piaska?

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Źródło: Pomponik

Alicja Czepli Autor

Redaktorka portalu Goniec.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@goniec.pl

Podobne artykuły

Krzysztof Krawczyk zostawił ogromny majątek Sąd przychylił się do prośby wdowy po artyście. To jej pierwsze zwycięstwo

Gwiazdy

Sąd przychylił się do wniosku Ewy Krawczyk. To jej pierwsze zwycięstwo nad Krawczykiem juniorem

Czytaj więcej >

Gwiazdy

Diletta Leotta zaliczyła wpadkę we włoskim programie rozrywkowym. Dziennikarka wywinęła kozła na wizji

Czytaj więcej >
zrzut ekranu, Youtube / NBS News, Facebook @Muzeum Auschwitz

Gwiazdy

Arnold Schwarzenegger wpisał się do księgi muzeum w Oświęcimiu. Słowa wzbudziły spore kontrowersje

Czytaj więcej >
Chłopaki do wzięcia - nowy sezon od 2 października. Poznajcie nowych bohaterów
(fot. Polsat Play)

Gwiazdy

"Chłopaki do wzięcia". Nowi bohaterowie w nowym sezonie. Mamy zdjęcia

Czytaj więcej >
Karol III, fot. instagram.com/theroyalfamily

Gwiazdy

Karol III pojawi się na nowych monetach w Wielkiej Brytanii. Pokazano pierwsze zdjęcia

Czytaj więcej >
zrzut ekranu, tvp.vod.pl

Gwiazdy

„Pytanie na śniadanie”. Potężna wpadka na planie programu. Łukasz Nowicki został uderzony przez kolegę

Czytaj więcej >