Goniec.pl
fot. Instagram @s_rozenek / Piotr Molecki/East News

małgorzata rozenek stanisław rozenek

Małgorzata Rozenek zaskoczyła wyznaniem o 16-letnim synu. Różni się od pozostałych członków rodziny

5 Października 2022

Autor tekstu:

Kacper Kulpicki

Małgorzata Rozenek to uosobienie ideału – może nie w oczach wszystkich, ale na pewno jej samej. Ma okazałą willę, kochającego męża u boku i trójkę wymarzonych dzieci. Dumna celebrytka ochoczo zdradza kulisy swojego wspaniałego życia. Tym razem udzieliła jednak wywiadu, w którym całą swoją uwagę skupiła na zaskakujących preferencjach swego najstarszego syna, Stanisława. Czym nastolatek zadziwił swoją matkę?

Małgorzata Rozenek w opozycji do znanej milionerki

Grażyna Kulczyk skarciła młode pokolenie za to, że nie zamierza pracować ponad wymiar godzin ujętych w umowie o pracę. Wyraziła zaniepokojenie faktem, że praca w jej firmie dla młodych osób nie jest ucieleśnieniem marzeń i istnym „złapaniem Pana Boga za nogi”, lecz zwykłym rzemiosłem, którego głównym powodem jest zdobycie wynagrodzenia.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński byli o krok od miliona. Perfekcyjna się skompromitowała?

"Milionerzy". Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński byli o krok od miliona. Perfekcyjna się skompromitowała?

CZYTAJ DALEJ

Trzecia żona pierwszego męża Dody postanowiła stanąć w opozycji do kontrowersji wygłaszanych przez posiadaczki sowitego majątku i przeciwstawiła się tezom przez nią postawionym. Rozenek jest bowiem przekonana, że dla obecnego pokolenia udział w tzw. wyścigu szczurów nie jest priorytetem. Chociaż jej syn ma dopiero 16 lat, to posłużyła się zdobytymi przez ten czas matczynymi doświadczeniami, dając przykład swoim mądrościom na temat nowej generacji młodych Polaków.

Małgorzata Rozenek zaskoczona skłonnościami nastoletniego syna

Stanisław urodził się w 2006 roku, a jego ojcem jest Jacek Rozenek. Gospodyni programu „Perfekcyjna Pani Domu” od narodzin zapewniała swojemu dziecku, jak sama nazwa wskazuje, perfekcyjne warunki do życia. Luksusowy i wygodny pokój pełen elektronicznych gadżetów, prestiżowe i najdroższe szkoły, inspirujące zajęcia pozalekcyjne, czy wymarzone wakacje w najdalszych zakątkach globu.

Grad nowobogackich przyjemności mógłby „zepsuć” dorastającego chłopca, jednak stało się zupełnie inaczej. Jak w „Fakcie” informuje prowadząca „Dzień dobry TVN’, dla Stasia dobra materialne są poza podium życiowych priorytetów.

Może sądzi tak, bowiem nigdy nie odczuł ich braku? Tego pytania popularna „Rozenkowa” nie odważyła się postawić, jednak na czynniki pierwsze rozłożyła preferencje swojego syna względem garderoby.

Jej duma już najmłodszych lat wykazywała żywe zainteresowanie modą. Co może zaskoczyć, chłopiec, w odróżnieniu od matki, nie chce stawiać na znane i ekskluzywne marki typu Gucci. W ich zastępstwie wybiera ubrania zakupione w popularnych sklepach z odzieżą używaną.

Anna Mucha, fot. Pawel Wodzynski/East News

Anna Mucha nie ochrzciła swoich dzieci. Gwiazda podała dwa ważne dla niej powody

CZYTAJ DALEJ

- On, mimo że ma możliwości, np. bardzo lubi second-handy. Uważa, że to jest duża zasługa z jego strony i mówi, że zakłada sweterek Gucci, tylko żeby sprawić mi przyjemność, który dostał w prezencie, bo to jest słabe w ich pokoleniu – opisuje małżonka Radosława Majdana w „Fakcie”.

Małgorzata Rozenek o pokoleniu "Z"

W trakcie rozmowy z tabloidem twarz „Projektu Lady” nie omieszkała podzielić się swoimi poglądami na temat pokolenia „Z”. Uznała, że jego przedstawiciele, do których przypisała swojego syna, nie chcą wciąż zdobywać dóbr materialnych tak zażarcie, jak starsze pokolenie. Stawiają na coś zupełnie innego.

- Nie ma takiego wśród młodych ludzi ciągu, który miały nasze pokolenia na zdobywanie nowych rzeczy materialnych, nowych samochodów, większych mieszkań, co było bardzo często taką pułapką i jeżeli nie masz tak ogromnych potrzeb ekonomicznych, to co za tym idzie, nie chcesz poświęcać całego swojego życia na to, żeby zdobywać dobra. Młodzi ludzie z pokolenia "Z" stawiają na przeżycia i doświadczenia. Ta wymiana pokoleniowa jest naturalne – prawiła, niczym najwyższej klasy socjolożka.

Młody Stanisław niebawem wkroczy w dorosłe życie. Jesteśmy ciekawi, czy w dalszym ciągu będzie chciał pozować z rodzicielką na przesłodzonych fotografiach przy bożonarodzeniowej choince, które rok temu publikowała już w… listopadzie. Może jako pierwszy powie zdecydowane „nie” publicznemu pokazywaniu ich rodzinnego ogniska?

Będzie nam miło, jeśli jutro rano odwiedzisz naszą stronę główną - Goniec.pl

TVN świętuje swoje 25-lecie. Pamiętacie kultowe programy stacji?

TOP10 kultowych programów TVN. Pamiętacie je wszystkie?

TVN rozpoczął nadawanie 3 października 1997 r. o godz. 19:00. W czasach, gdy widzowie mieli dość niewielki wybór stacji, nowy program był prawdziwym powiewem świeżości i promował zupełnie inne podejście do telewizji. Oto najbardziej niezapomniane programy stacji!

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:


Źródło: Pomponik, Goniec, styl.fm

Tagi:

Kacper KulpickiAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Pochodzę z Podkarpacia. Dzięki odpowiedniemu dystansowi (nie tylko w odległości) mam zdroworozsądkowe i niestereotypowe spojrzenie na to, co dzieje się na warszawskich salonach. Potrafię patrzeć na Gwiazdy w sposób życzliwy, acz przenikliwy. Doświadczenie copywriterskie pozwala mi we właściwych słowach ująć to, co ciekawi naszych czytelników. W wolnych chwilach oddaję się kulinarnym wojażom i pisaniu recenzji z podkarpackich restauracji.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: kacper.kulpicki@goniec.pl

Podobne artykuły

Ślub od pierwszego wejrzenia. marta mówi o nowym związku macieja. Foto: kadr z programu Ślub od pierwszego wejrzenia, TVN, 2022

Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Marta ujawnia prawdę o nowej partnerce Maćka. "Była na naszym ślubie. On się o niej ciepło wypowiadał"

Czytaj więcej >
Maciej Orłoś ocenia TVP. Foto: kadr z wywiadu dla Świata Gwiazd, Youtube

Gwiazdy

Maciej Orłoś nie widzi w TVP zmian na lepsze. "Już dawno straciłem nadzieję"

Czytaj więcej >
Marina Łuczenko-Szczęsna usłyszała dramatyczną diagnozę - nowotwór. Właśnie przeszła operację

Gwiazdy

Marina Łuczenko nie chce być jak Lewandowska? Żona Wojciecha Szczęsnego podsumowała koleżankę

Czytaj więcej >
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wkrótce wezmą ślub? Bukmacherzy zdradzili przewidywaną datę

Gwiazdy

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski podjęli decyzję. Paulina Smaszcz nie będzie zadowolona

Czytaj więcej >
Marcin Meller poprowadzi własny talk-show. Dziennikarz zdradził już szczegóły.
(fot. instagram.com/marcin_meller_arbuz/)

Gwiazdy

Marcin Meller z własnym talk-show. "Narzucam sobie jedno ograniczenie". Jakie?

Czytaj więcej >
Wyciekło zdjęcie syna Megna Markle i księcia Harry'ego. Fot: SplashNews.com/East News

Gwiazdy

Zdjęcie syna Meghan Markle i księcia Harry’ego wyciekło do sieci. "Proszę to skasować"

Czytaj więcej >