Goniec.pl
Magdalena Stępień szykuje się na trudny czas. Fot. instagram.com/magdalena___stepien

instagram.com/magdalena___stepien

Magdalenę Stępień czeka trudny okres. Mama zmarłego Oliwiera podzieliła się z fanami swoim bólem

5 Grudnia 2022

Autor tekstu:

Paweł Sekmistrz

Magdalena Stępień poinformowała swoich fanów na Instagramie o trudnym czasie, jaki wkrótce ją czeka. Przed mamą zmarłego Oliwierka pierwsze święta Bożego Narodzenia po śmierci synka.

Magdalena Stępień nie czeka na święta

Magdalena Stępień szerszemu gronu odbiorców dała się poznać przede wszystkim jako uczestniczka programu "Top Model". Przez jakiś czas związana była z piłkarzem Jakubem Rzeźniczakiem.

Magdalena Stępień

Magdalena Stępień wyjawiła, czy będzie się starać o kolejne dziecko. Padły wzruszające słowa

CZYTAJ DALEJ

To właśnie on był ojcem Oliwiera, o którym wkrótce usłyszeć miała cała Polska. Niespełna roczny chłopiec cierpiał na nowotwór, a zdesperowana matka postanowiła szukać pomocy w leczeniu za granicą kraju.

W sieci ruszyła zbiórka pieniędzy w celu zorganizowania wyjazdu i kosztownych zabiegów. Niestety, ostatecznie synka Magdaleny Stępień nie udało się uratować. Chłopiec zmarł pod koniec lipca.

Modelka zmaga się z żałobą. Publikuje w sieci zdjęcia swojego dziecka oraz posty dotyczące jej emocji i uczuć, co jak przekazała w programie "Miasto kobiet", ma dla niej walor terapeutyczny. Niestety, wkrótce przed gwiazdą wyjątkowo trudny czas...

Magdalena Stępień komentuje nagły ślub Kuby Rzeźniczaka i Pauliny Nowickiej kilka miesięcy po śmierci synka

Magdalena Stępień komentuje nagły ślub Kuby Rzeźniczaka kilka miesięcy po śmierci synka

CZYTAJ DALEJ

Święta po śmierci dziecka

Magdalena Stępień z pewnością nie czeka na święta Bożego Narodzenia z taką ekscytacją, jak większość Polaków. Czeka ją pierwsza wigilia po śmierci dziecka i jak sama przyznała, będzie to dla niej wyjątkowo ciężki okres.

- Przede mną kolejny trudny czas. Pierwsze Święta Bożego Narodzenia bez Oliwierka. Nie wiem, jak to udźwignę. Jakoś będę musiała, choć na samą myśl o tym dopada mnie niesamowity smutek - wyznała na Instagramie.

instagram.com/magdalena___stepien

instagram.com/magdalena___stepien

Magdalena Stępień zwierzyła się, że odwiedza swojego synka na cmentarzu, a za każdym razem, gdy to robi, otrzymuje od niego kolejną dawkę energii na to, by funkcjonować w codziennym życiu.

Jak wyglądają aktorzy z filmu Kevin sam w domu? Foto: kadr z filmu Kevin sam w domu, Rotten Tomatoes Classic Trailers, Youtube, 1990

Jak po latach wyglądają aktorzy z filmu "Kevin sam w domu"? Nie wszystkim się powiodło

"Kevin sam w domu" zadebiutował w polskiej telewizji w 1992 roku, jednak nie od razu stał się nieodłącznym elementem świąt. Widzowie pokochali go, gdy regularnie bawił ich po wigilijnej kolacji. Tak zrodziła się tradycja, której również w tym roku stanie się zadość. Boże Narodzenie. "Kevin sam w domu" bawi Polaków od trzech dekad Film o najmłodszym synu państwa McCallisterów światową premierę miał w 1990 roku, a więc minęło już 33 lata. Jak w ciągu tych lat zmienili się głowni aktorzy i czym się teraz zajmują? Nie każda ich historia jest powodem do radości. "Kevin sam w domu". Nie wszyscy aktorzy skorzystali na popularności Aktor, który wcielił się w rolę uwielbianego Kevina, po latach niezbyt miło opowiada o czasie swojej największej prosperity w karierze. Czym zajmuje się teraz i czy udało mu się wykaraskać z kłopotów z nielegalnymi proszkami, o których pisał cały świat? Co z jego filmowymi rodzicami, rodzeństwem, a także słynnymi rabusiami? Wszystkiego dowiecie się z naszej galerii, a jeden fakt dotyczący moczącego pościel Fullera zaskoczy Was najbardziej!

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez Goniec.pl:

Tagi:

Paweł SekmistrzAutor

Redaktor portalu Goniec.pl. Przez lata związany byłem z lokalnymi rozgłośniami radiowymi, gdzie udzielałem się jako prezenter i dziennikarz. Od 2020 r. pełniłem funkcję redaktora portali WTV i Wawa Info. Z wykształcenia jestem polonistą i filmoznawcą. Moje hobby to przede wszystkim kino - to dobre i to złe. Współpracuję z magazynem "Netfilm". Jestem szaleńczo zakochany w Polsce, choć nie zawsze w Polakach.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: pawel.sekmistrz@goniec.pl

Podobne artykuły

Iberion materiały własne

Gwiazdy

Charles Kimbrough nie żyje. Aktor miał 86 lat

Czytaj więcej >
Ewa Gawryluk / KAPiF

Gwiazdy

Ewa Gawryluk opowiedziała o przemocy, której doświadczała na co dzień. Dramatyczne wyznanie

Czytaj więcej >
Romuald Lipko zmarl trzy lata temu. Jego żona wciąż nie pogodziła się z jego śmiercią. Fot. Kapif

Gwiazdy

Romuald Lipko zmarł 3 lata temu. Wdowa po muzyku wciąż stara się z tym pogodzić

Czytaj więcej >
Joanna ze Ślubu od pierwszego wejrzenia poinformowała o chorobie. Fot. Instagram @asia_lazar33 / kadr z programu Ślub od pierwszego wejrzenia, prod. TVN, wyd. 2020r, Player

Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia 4". Joanna trafiła do szpitala, usłyszała diagnozę od lekarzy

Czytaj więcej >
"The Voice Senior". Uczczono przedwczesną śmierć jednego z uczestników. Fot. kadr z programu The Voice Senior, prod. TVP, wyd. 04.02.2023r., TVP VOD

Gwiazdy

Ostatni występ Adama Anusewicza w "The Voice Senior" przed śmiercią

Czytaj więcej >
Ralph Kamiński obiektem drwin w sieci. Fot. Kapif

Gwiazdy

Ralph Kamiński obiektem drwin w sieci. "To dramat"

Czytaj więcej >